reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol - jak skończył 5 miesięcy to miał 5900 i jest poniżej siatki centylowej tej ksiazeczkowej. A na tej z WHO przy kp 3-5 centyl. Także drobny chłopak. Długi a chudy :p

Joldżi- miałam właśnie pisać o tym samym. Nam powiedział to samo fizjoterapeuta z tym trzymaniem na rękach i sposobie podnoszenia.

Liluli - ważne, że chociaż paczkę się udało z imprezy wziąć:) no niestety imprezy już nie są takie same przy dzieciach. Ubolewam nad tym :(
Lego za 500 zł !? Ja rozumiem że chrzestny... Ale Ty o już przesada. Nie rozumiem co z tymi ludźmi.. sama nie wymagam od chrzestnych czegokolwiek. Jak chcą to dają, jak nie to nie.
Na to obracanie się na brzuch to mój w nocy nigdy tak nie leżał, ale wiem, że gdyby nie śpiworek mógłby tak zrobić bo ogranicza jego pełny obrót w łóżeczku. Tak myślę bo rano zawsze leży na boku a nogi w górze oparte o szczebelki tak jakby nie dokończył obrotu. W nocy też go poprawiam, żeby nie miał tak nóżek w górze.
 
reklama
Inka biedna, zdrówka Ci życzę!

Madzik87 jasne udzielaj sie:) trudno się czasem wbic ale zawsze warto próbować:D skąd jesteś?
Nieźle z tą koleda:/ jakby u nas kwotę Spisywał to bym na pewno nie przyjęła

Misia moja też je tak krótko w ciągu dnia.. 3 minuty, 4:/ piersi mi nie oproznia całkiem ale się ciągle odrywa. Tylko na śpiocha je normalnie.

Ewella jak jelen?:D szalenstwo, chyba nie jadłam nigdy jelenia:p

Madzik87 super że sie utrzymuje na czworaka:) ja się jeszcze nacieszam nieruszajacym się dzidziolem

@Maziajka dodalabys Karuzele i Ole W?:)

Karuzela dziwne że Ci nic nie przyszło!

Mumusia worki próżniowe są super, chciałabym dostać ale nikt na to nie wpadnie:D pierwszy raz kupiłam sobie niedawno i ubranka z.ktorych Agatka wyrosła już tam wsadzilam[emoji7] i swoje ciążowe i rogala[emoji7]
My jeszcze mamy choinkę na dworze, nie chce żeby mi igły opadly. Ale kurczę cieszyłam się na interes życia że kupiłam za 22 zł ale to gowno takie mniejsze ode mnie a mamy pokoje ponad 3 metry to się straci :(

Czy tylko ja nie umylam okien?[emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova no mąż zobaczył w lidlu i chciał zrobić ;) dobrze, że były frytki do tego bo mięso nie dla mnie ;)
Ja mam umyte tylko okna w sypialni ale to 2msc temu mylam chyba :p jak chciałam wczoraj reszte umyc to moj powiedzial, że jak nie umyje okien to święta i tak będą :D że mam umyć jak będzie ciepło :) wiec dzisiaj ogarnę kuchnie może :)
 
Moja na brzuszek to się przekręca sama z własnej woli od kilku dni, tak to tylko zachęcona.

Mmag moja zasnęła wczoraj na urodzinach o 19[emoji85] najgorzej! Usypianie oczywiście na rękach o 22.

Liluli ważne że prezent macie[emoji16]
Moja też uwielbia jak się jej kładzie pieluche na twarz i podnosi, śmieje się przy tym jak szalona

Kasia831 u mnie to samo jak byłam z młoda sama to śmieci czekały na meza[emoji23]
Najważniejsze że w koncu poszłaś do fizjo:)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella też chce kupić ten kubek bo nam polecała neurologopedka, niestety nie używałam z Mają więc nie wiem jak wyjdzie.

Patuszka, dawno Cię nie było [emoji5], fajna ma wagę Antosia! Kurde podejrzenie łuszczycy brrrr... Skąd? Czemu aż tak?
Dzięki za wiekowe pocieszenie [emoji8] pewno wszystko ma jakieś plusy... Najważniejsze że dzieci są! [emoji7]
Dobra jesteś z tymi woderami- świetny pomysł [emoji23][emoji23][emoji23]
Pumelova ale fajne prezenty wymyslilas! [emoji16]
Chybra aż zazdroszczę wyjścia! U mnie się nie szykuje niestety do roku chyba. Nikt nie chce zostać z Szymkiem [emoji58]

Liluli ja tak miałam z Mają że praktycznie nie mogliśmy iść nigdzie gdzie był hałas - nadwrażliwość słuchowa i pełna panika, zawsze szybko musieliśmy zwiewać... Nic to, następne mikolajki może będą już spoko [emoji5]

Jestem w szoku bo Szym zasnął po 22 i obudził się 7.20!!! Orety! A mi pierś pekała i się wcześniej od niego obudziłam [emoji23][emoji41]

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova u mnie wpisuje kwotę i jakieś zapiski prowadzi typu "małżeństwo a dzieci z innego" itd. Ja przetarlam okna ale muszę umyć. Pewnie będę mylą za tydzień w sobotę bo ten weekend na uczelni a i tak wczoraj nie poszłam.

Kylesa to żyjesz w moim świecie. :) na pocAtku o 5 się budzilam bo cycki pełne. Ale teraz mleka prawie brak, a mały już chce się kąpać o 20.15 i wstaje o 6.40 -7.00 ale nie mogę na jego sen narzekać.
 
Hue czytam od końca forum nasze [emoji23]
Misia ale heca z tym krzykiem [emoji23] Szymon też miał taki moment że piszczal przeraźliwie jakby coś go bolało...

Przyszła mamusia -może rodzinka nie wie co takiemu maluchowi kupić na Mikołajki? Czy coś... U nas zawsze były tylko słodycze więc może poszli tym torem? I nic nie kupili...

Maziajka super artykuł! Ciekawe, poczytam jeszcze dogłębnie i będę sięgać [emoji5]

Ja wczoraj dałam Szymkowi że 2 łyżeczki rozwodnionego soku jabłkowego bo kurcze kupy nie robił 5 dni i ja miałam stresa... I teraz przed chwilą musiałam prac wszystko z łóżeczka, tak się obsral [emoji23][emoji41][emoji23] ale pomogło!

Cdn [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ja tez nie umyłam okien ;p i nie zamierzam [emoji23]

Kylesa jaki kubek? Gdzies zgubiłam nazwe

Kuba mi sie zaczal budzić w nocy.... ale nie z głodu tylko płacz, bo No jest na brzuchu, a chce na plecy, a nie umie i blokuje sie teka.... albo smoczek chce. No masakra. A tak ładnie przesypial.
Maz ma urlop, wiec Kuba nic nie chce Robic tylko wodzi wzrokiem za ojcem [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry