reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumelova ty nawet nie wiesz o tym, że zapisują hehe jeden ksiądz zrobi to przy tobie a drugi jak wyjdzie heh
Moja teraz wydaje dźwięk trrrrrrrrr,trrrrrrrr[emoji3]
Łuszczyca to bardziej jest genetycznie uwarunkowana ,chyba nie pojawia się ot tak.Niestety zauważyłam u młodej za uszkami chropowate plamy, mam tylko nadzieję że jakby miała tą łuszczycę to będzie ją lekko przechodziła.U nas to geny.
Noc super.Uśpiła się o 21, o 2 jedzonko a później o 6.30 i spałyśmy do 9.30.Obudziła mnie swoim trrrrrrr[emoji3]

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heh ja też na Święta okien nie myję, ale myłam chyba na początku listopada:-p

Wyjście spoko, film fajny, Ostatni Jedi, zjedliśmy w Burger Kingu i w sklepach wydaliśmy qpę kasiury, ale cieszę się jak dziecko :laugh2:

Niedługo gdy L zje skoczymy do ojca na obiad i później obijańsko w domu.
 
Hej :)

Pumelova mieszkamy blisko Gdańska:)

Natka śpi w śpiworku ale już jej ciasno i się zastanawiam czy kupić większy czy z kołderką spróbować. My mamy monitor oddechu więc daje mi poczucie spokoju .
Natalia ostatnio miała właśnie taką fazę że na brzuch się przekrecała ale nie umiała tak zasnąć i noce zarwane przez to.
Kupiliśmy właśnie krzesełko do karmienia mam nadzieję że zacznie to dziecko moje jeść coś więcej...
 
Pumelova ja nie myje okien,swieta przeciez nie beda gorsze z brudnymi oknami [emoji23][emoji23]

Kasia u nas ksiadz zapisuje skrupulatnie kazdy datek na kosciol w wielkim zeszycie.

Kylesa wlasnie sie zastanawialam nad tym kubkiem albo tym 360st.

Kylesa mam nadzieje,ze mu minie z czasem [emoji5]
Ile u Mai to trwalo?

Pumelova, Mumusia prezent to wor slodyczy [emoji3]
Ale co tam poradze sobie z nimi [emoji3][emoji3]


Mumusia siostra T.sie potrafi nie odzywac tygodniami do niego a jak zblizaja sie urodziny jej dzieci albo swieta to zawsze dzwoni z wymyslonymi prezentami.

Kasia ja niby nie sama a i tak wszystko poza kapiela musze sama ogarniac. Mozna sie przyzwyczaic.
 
Liluli generalnie ja też 12gdz jestem sama bo mój R wychodzi przed 7 i wraca przed 19.Nawet kąpiel jest moja bo on twierdzi że się czuje niepewnie.No ale zawsze jak przychodzi weekend to mam trochę luzu a tutaj 24h:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa ja jak mojej dalam jablko to olaboga oba ogolnie ma dobre kupczenie a po jablku maskra tak wiec nie daje.
Artykul jest super;-)

Pumelova musze napisac do Aniaslu ale ona teraz mega zajeta wiec Ola w Karuzela musicie cierpliwie poczekac;-)


Kasia tak luszczyca to geny moj maz ma ...synek 8 lat nie odzieciczyl poki co nic nie wyszlo przynajmniej u Jagody tez nie widze.

Liluli chocby sluchala o siostrze mojego R ona to jest bezczel...moj R jest do jej synka chrzesntm a ona do Jasia.Poki Jasia nie bylo to tez wieczne oczekiwania i wymyslne prezenty moj oczywiscie spelnial a mial 19 lat i sie uczyl a kase jak gdzies przyrobil a ona sobie zyczyla buty z Bartka itp..kiedys dal jej 100zl na te buty mialo byc niby jako przent na ur to mu powiedziala , ze ona takich tanich butow nie kupuje...i ma jeszcze 100zl dac.!!!
Teraz w ogolw kontaktu nie mamy nawet nie zadzwonila jak i druga siostra jak sie Jagoda urodzila by pogratulowac...jedna byla w szoku ze uroezilam a wiezialam sie z nimi w 8 miesiacu na komunii....zal.pl

Jagoda tez spi w spiworku tak jak jasiu najbezpieczniejsze sa i w ogole wg mnie mega praktyczne.

Teraz mamaginekolog na instagramie mowila duzo o spiworkach wkleila nawet takie cos na instastories
To taka ciekawostka
1513518659-1fb6688722d70ebc-aaaaaa.jpeg

Wczoraj mowila ze w USA sa nawet zakazane ochraniacze do lozeczek.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia mój też polował na Enigmę. Trochę się tym interesował, obejrzał brytyjski film i się tylko wnerwił [emoji23]

Pumelova ja nie umyłam okien. Praktycznie nic nie umyłam [emoji23] Hankę myję codziennie [emoji23][emoji23]

Maziajka z tymi lozeczkamu to fakt, jak widze noworodki w lozeczku na poduszce pod kocem obok sterta misiow bo trendy i multum innych badziewi bo z lamillou to trzeba od razu w lozeczku upchac to mi slabo. Moja Hanka ma spartańskie warunki twardy materac i śpiworek, wcześniej rożek tyle[emoji16]

Ja też bym Wam się z chęcią moją Gwiazdą pochwaliła od czasu do czasu więc jakbym miała szansę też dostać się do galerii byłoby miło [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja planuje nie myć okien, chyba że pogoda mi splata figla i będzie słonecznie w następną sobotę [emoji23]

Kylesa boże 22-7! Nie zdarzyło mi się to od 5 miesięcy 2 tygodni iii kilku dni[emoji23]

Emol zapiski to wiem ale żeby oficjalnie przy mnie pisał ile dalam to sorry:D

Inka w sumie moja śpi owinieta w kocyk i przykryta kocykiem drugim a i tak ma ręce na wierzchu to może spróbuje że spiworkiem znow. Zakładasz jej body z krótkim pod pajaca?

OLA w no wiadomo, tata najlepszy. Agatka też wpatrzona jak jest w domu[emoji7] słodkie to jest:)

Madzik87 też mam monitor i cieszę się że go mam, daje mi to dużo spokoju:p

Liluli słodycze [emoji7][emoji7][emoji7]

Maziajka jasne rozumiem:) ale trzebaby dziewczyny tam wpuścić!:D
Nieźle te siostry:/

Judith ja też nic nie umylam, sprzątam jak co tydzień nic więcej:D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ej dziewczyny a jak grube macie te śpiworki? Bo ja mam taki w skali 2,5 toga teraz i moja Mysza śpi w bodziaku na długi i skarpetkach. Albo w samym pajacu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry