reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

W ogóle dziecko mi się pozmienialo! Od tygodnia nie umiałam ogarnąć karmienia bo ciagle odrzuca pierś. Był lament wieczorami bo ja jej ta pierś wciskalam na sile:/ do tej pory karmiłam w dzień nie rzadziej niz co 2h a od kilku dni wystarcza jej co 3-4. A usypianie coz.. usypia na rękach:p A już nie na cycu.
Co ile wasze dzieci jedza? W sensie co ile godzin mniej więcej?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kylesa, Iga dostanie kubek na święta od wujka ;) ja takiej nocy to jeszcze nie miałam z Iga :p

Ja posprzatalam kuchnie dzisiaj ale to tylko dlatego, że wczoraj mi sie olej rozlał to musiałam dzisiaj szafki umyć ;)

Ehh.. Iga od 2 dni wieczorem spać nie chce tylko płacze od 18.30 do teraz...maz próbuje ją teraz uspac nie wiem co jej jest, w dzień też nie chce spać :(
Zaczęłam czytać tą książkę o spaniu od Aha i od jutra będę to powoli wprowadzać na początku wieczorne usypianie i plan dnia. Plan dnia niby miałyśmy ale ostatnio zaczęła właśnie różnie wstawać raz o 9 raz o 6... zobaczymy czy to sie uda..
 
Pumelova moja je co 3 jak w zegarku:) jak bym przedłużyła o 15 min to ryk hehe widocznie Agatka już nie potrzebuje tak często:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze odpisałam i mi zjadlo. Wkurza mnie raczej apka na telefon.
Pumelova Grześ je 8-9 razy w dzień od 2 do 3 godzin przerwy zależy. Jak nie śpi to dwie :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Syn mi sie popsuł.
Budzi sie jak mi smoczek wypadnie z buzi... krzyczy, placE, szarpie wszystko, co mu wpadnie do buzi, ślini sie jak nie wiem, ale oznak zębów brak... a ja juz wysiadam. Ciągły wrzask, płacz, jęki.
Przewijanie? To dopiero koszmar.. siluje sie ze mna, bo sie przekręca na brzuch ( zawsze kur... przez jeden bok), a jak go przytrzymam na sile, to jest histeria jakbym go biła.... No masakra, naprawde.
Mam ochote wyjsc z domu i nie wrocic.

Jutro fizjo... a przez te 3 tyg mało ćwiczyliśmy. Taka ze mnie matka...

Co do ochraniaczy- No moj Kuba wkłada nogi miedzy szczebelki. Wydaje mi sie to bardziej niebezpieczne w jego przypadku... mamy monitor oddechu. Śpi pod kocem. Poki co jest spoko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny podczytuje Was, ale ciezko mi sie odzywac poniewaz juz bardzo dlugo sie znacie...

Mam pytanie do mam karmiacych piersia - czy Wasze dzieci caly czas przybieraja 150 g tygodniowo ? U mnie ostatnio syn w ciagu dnia placze z glodu, ale nie chce chwycic piersi. Normalnie je w nocy. Przybral tylko 420 g na miesiac. Martwie sie, ze jest niedozywiony. Zastanawiam sie, czy dokarmiac go mm. Strasznie rzuca sie na zabawki jakby nie jadl miesiac.
 
Maziajka szok jacy ludzie potrafia byc okropni,czasami lepiej sie odciac od takich.

Pumelova nie liczylabym na pogode [emoji12]
Szymek od tygodnia jakos tak je co 3-4 godziny w dzien bo w nocy to zdarza mu sie nawet co 2 wstawac.

Poranna burza nie pomoge z waga bo wazymy sie tylko na wizytach. Ale moj Szymon tez wciska do buzki wszystkie zabawki a nie sadze zeby byl glodny.
 
Ewella ja też poczytałem ksiazki od Aha i dwa dni próbowałam wieczornego zasypianie (dzisiaj akurat zasnął przy cycu) i napewno ma się dzieckiem ale i matką :D jak któraś ma słabe nerwy i szybko reaguje na płacz to nie wiem czy wytrzyma:baffled: ja jestem daleka od matki polki i w pewnych momentach zastanawiałam się czy bardziej mi szkoda malego bo płacze, czy mnie ze musze tego słuchać  8-):oops:

Widzę że z tym kp to nie tylko u mnie jakieś dziwne zmiany:p Krystian w ciągu dnia je co 3-4 h, a czasami jak zaśnie pomiędzy karmieniami to wyjdzie 5-6h (ale to bardzo rzadko),ale jak ma gorszy dzień to zdarza się też co godzinęo_O Teraz też dochodzi takie "popijanie" po obiadku ;) ale generalnie jestem w szoku ze tak skrócil się czas karmienia, bo już po kilku minutach się odwraca, a wcześniej wisial po 20-30min.:szok:
 
Judith mój śpi w pajacu na długi rękaw i kocyk. Ale u mnie spada temperaturą w nocy i mi potrafi być chłodno.

Dzisiaj mąż został z Arturem i podobno 15 min przed moim powrotem sie dopiero uspokoił. A tak to pół dnia mu marudzil, plakal, krzyczał.
W końcu widzi jak to jest i ze to nie taki aniołek na jakiego wygląda :)
Poranna burza dzieciaczki coraz mniej będą przybierać. Mój ostatnio w 2 tyg przybrał 200 gram ale na jego wiek to i tak ponad norma.
 
reklama
A co do ilosci karmien to moj syn w dzien "je" co 3-4 godziny, a w nocy budzi sie okolo 8-10 razy na jedzenie.

Ola W - moj syn robi mostek bez rak, podnosi pupe i kregoslup do gory. Ciezko go przebrac ostatnio.

Hmmm... te wszystkie objawy to chyba skok.
 
Do góry