reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Joldzi karmię 1 Max 2 razy dziennie piersią. Ale słabo z mlekiem. Tak jak pisałam misi że Artur za dużo je i odbiło mi się to na piersi. Zaraz pewnoebjuz będziemy tylko na mm.

Madzika oczywiście ze możesz dolaczyc

Pumelova sama nie wiem co chciałam już tam napisać. :)
 
reklama
Pumoleva przy córce jeszcze szybciej wróciłam, a teraz z dwójką już trochę gorzej ale wszystkim to wyjdzie na zdrowie, bo ja jestem chora jak za długo siedzę w domu:D
Emol a Ty juz nie karmisz wogole piersią? Bo chyba jeszcze niedawno miałaś system mieszany. 8-)
A z kim zosawiasz dziecko ? Ja teze chetnie bym wrocila ale to karmienie piersia...

Ja tez wzielam sie za porzadki :-) maz pomalowal pokoj dla malego to umylam okna tez musze firanki wyprac. Pozniej jeszcze generalne mycie lazieki i podlogi pewnie.
 
Ostatnia edycja:
Emol dziękuję :)
Ewella Natka nie goraczkuje i nie goraczkowala. Ogółem to zapalenie płuc to chyba wirusowe skoro aż wszystkie moje dziewczyny chore. A że starszą to poszłam bo ucho ja bolało. Co prawda kaszlala ale sporadycznie A pediatra że zapalenie płuc :szok: Dla Was też zdrówka życzę :)
Muszę Wam sie pochwalić że Natka już co raz dłużej utrzymuje się na czworaka i skubana nauczyła się kiwac głowa na nie i się cieszy :)
 
Ostatnia edycja:
Zdrówka dla chorujących!
Córka miała na wieczór gorączkę, narazie innych objawów brak. Ciekawe co to za dziadostwo znowu.

Mnie też nie ma na zamkniętym wątku.. .

Misia oby żeby szybko wyszły. Kuba miał katar "niby od zebow" miesiąc temu a zębów brak do tej pory.

Emol pięknie Artur je.
Kuba też widzę że ma apetyt, ale nie daje mu jeszcze dużo bo brzuszek doskwiera.
Odnośnie jedzenia to trzymacie cały czas w podgrzewaczu w trakcie karmienia żeby temp był a ok?

Zapisałam się do wszystkich firm dziecięcych żeby otrzymać te próbki itp ale kompletnie mi nic nie przyszło. Miała któraś Tak?
 
Judith - też powoli będę wprowadzać tak, żeby w ciągu dnia dawać inne jedzonko a rano i wieczorem mleko własne. Praca też czeka a ja w domu tak jak Ty - bzikuje.

Emol - mój to jak zje 130 ml to taki pełny że łał (Wiem bo musiałam czasami z teściową go zostawić i przygotowałam odciagniete). Więc 180 ml mnie bardzo zaskoczyło.

Pumelova - książki bardzo fajny prezent! Ja w końcu zdecydowałam się na te worki próżniowe i takie ładne kalendarze na ścianę z sheepworlda i dobrych myśli:) A dla synka drewniany gryzaki z lullalove mr b.

Dziewczyny a choinki już poubierane?
 
Mazik Iga też juz na czworaka sie utrzymuje i przesuwa do przodu :)

Karuzela oby to nie była choroba :* ja wszyskie próbki dostałam, moze napisz meila do nich.

Mamusia u mnie choinka już stoi :D

Emol zapomnialam napisać przeciez.. ładna fryzura :*

Iga wlasnie zjadła 5łyżeczek marchewki ze słoiczka, krzywila się ale nie dziwię się mi też nie smakowała muszę sama zrobić :)
 
Ewella Natka za to do tyłu się pełza ;)

Mumusia u nas choinka jest ale stojaka brak bo za mały mamy :/ I chyba zaraz pojadę na poszukiwania bo nie cierpię mieć nie dokończonych spraw ;)

Mąż jednak wskoczył po stojak i teraz z dziewczynami ubierają choinkę
 
Ostatnia edycja:
Abed- młodą rano odwioze do przedszkola sama, a maly zostanie z dziadkiem póki nie wróci mąż, czyli koło południa. Jakby został taki rytm jak teraz, to ok.10 zje i pójdzie na drzemke a ja sobie pojade, mąż da obiadek i znowu położy, a ja wrócę akurat na karmienie:D taki mam plan, a jak nam to wyjdzie i czy synek się dostosuję to się okaze:p
 
reklama
Do góry