reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja właśnie postanowiłam że jutro idę po kaszke i rozszerzamy bo szlag mnie trafi, ja mam wrażenie że ona jeczy z glodu a jeść nie chce. Może zęby..ale żeby jedna piers? Mam różne brodawki ale kurde no. Przynajmniej sobie zapasy zrobię bo to co mam w zamrażalniku zaraz będzie do wyrzucenia (6 miesięcy się już mrozi)

Ewella jeszcze czekam na 4 paczki :D i muszę kupić coś do pakowania - uwielbiam pakować prezenty.
Ciekawe jak z tymi świętami:D my idziemy ale przynajmniej mamy pretekst żeby szybko wrócić i odpocząć w domu:)

Emol szczuraskowi się nudziło [emoji14] nie przejmuj się, my kupujemy prezenty dla 13 osob, wyznaczyłam mojemu 4 osoby do wymyślania i jeszcze nie ogarnął:/ ja mam już wszystkie :D

Humor mi się poprawił bp Agatka zawisła na tej piersi z której nie jadła prawie nic - i w koncu nie jeczy

I kupił mi dziś kumpel choinkę w biedrze świerk za 22zl! Chciałam dużą ale za 22zl to się naciesze taka 150cm:D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie. Dziękuję za wsparcie. Przepraszam że nie odpisuje do Was i tylko o sobie... Igorowi już prawie odpadły wszystkie strupki po ospie. Jest tylko problem z domyciem głowy i uszek po fiolecie. No ale mały dziwnie się zachowuje. Jest spokojny dużo śpi i nie domaga się jedzenie. Jak mu dam to zjada ale zostawia 20 - 30 ml a wcześniej to chciał jeszcze bo mu mało było. Bawi się smoczkiem od butelki. Nie widać aby ząb szedł...
 
Pumoleva ja miałam problem, na początku nie lubił lewej, albo nie chciał jej wogole albo szybko się denerwowal, więc po prostu częściej i dłużej pił z prawej. Później mu przeszło. A dla odmiany teraz nie podchodzi mu prawa:D tylko że teraz już chyba mu za mało z samej lewej bo porcje kaszki czy warzyw to zjada konkretne i jeszcze cyckiem popije, bo przecież nic z butelki nie przejdzie o_O spróbuj odwrotnie ja przystawić, czyli spod pachy (tak jakby oszukać strony) położna tak mi radziła na początku ;) a poza tym mam podobnie że w nocy czy rano je normalnie a później już szybko się wkurza:baffled:
 
Chybra ja ostatnio wino grzane piłam ale nie odleciałam:/ za mocno mnie adrenalina trzyma hehe
Wczoraj przyszły mi kaszki jaglano kukurydziana,gryczana i sorgo z ryżem.Misia moją też brzuszek pobolewał po kaszce ryżowej ale za 3 razem już było ok.Brzuszek musi się przyzwyczaić.
Pumelova jak dam takiej płynnej kaszki 120ml to 4gdz wytrzymuje bez jedzonka,także spróbuj.A po drugie faktycznie zęby Agatce mogą iść.Moja już miała 2 miesiące jak zaczęła ssać palce i marudzić i do tej pory to trwa z przerwami ale nie jest to dla mnie aż takim problemem.O wiele gorsze są wrzaski przed spaniem...to mnie wykańcza.Prezenty też już są w drodze hehe Panie dzięki Ci za allegro i Ebay[emoji16]na szczęście tylko kilku osobom musiałam kupić...jak bym miała 13 to bym.osiwiała[emoji16]Pumelova to ja ci podrzuce prezenty do pakowania,nie znoszę tego robić i nie mam weny.
Chybra ja też jak cokolwiek w domu robię to komentuje wszystko a Emila słucha:)
Dziś spokój.Wprawdzie po południu usypiała się 2gdz ale już bez kłótni.Teraz też ładnie usnęła uff.Teściowa ma rację, dziewczyna ma stresa bo zawsze jesteśmy tylko razem a tu tyle nowych miejsc i osób.Wprawdzie każdego wita uśmiechem ale musi chyba to przeżywać na swój sposób.Tylko że ja też to wtedy przeżywam i Boga na pomoc wzywam[emoji23]Dziś się z tego śmieję ale wczoraj to zaryczana byłam.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova mi się też młody obraził na jednego cycka. Zje z niego tylko na leżaco. Może spróbuj zmienić pozycje.
Emol no niezły rozrabiaka z waszego szczura :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inka cieszę się że u Ciebie już lepiej. A apetyt może odreagowuje po chorobie

Joldzi ona do tego jednego cyca to ledwo ja kładę to się drze, próbowałam spod pachy, dziś mi się udało na 'wilczyce' masakra co się nakombinowalam.

Kasia831 eh mogłaby moja polubić kaszke, odzyskalabym może trochę zycia.
Wiesz co.zeby nie zeby, ja jestem już cierpliwa ale teraz tak jak piszesz wrzask przed spaniem.. jadła z jednej aż zasnęła 40 minut a ja zawsze karmię do skutku aż zaśnie więc chciałam ja przystawiac do drugiej, darla się chyba z godzinę aż nosiłam ja i płakałam, w końcu owinelam w koc pocislam smoka i zaczęłam bujać jak do spania i zasnęła w minute...
Dawno nie czułam się tak bezsilna i beznadziejna. Jak mogłam nie domyślić się że ona chce spać a nie jeść..
Popieprzony dzien.

Misia kombinowalam ale generalnie w koncu zjadla wieczorem. W ciągu dnia nic.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova kazdy ma gorszy dzien moze i Agatka tez. Moze ja cos bolalo to nigdy nie wiadomo. Co do roszezania diety to dzis mi pedriatra powiedziala ze zaczyna sie od warzyw. Najlepiej ziemniak z odrobina marchewki, nie sama marchewka bo ona slodka jest. A kaszki dopiero jak je warzywa i owoce.
 
Pumelova zacznij od dyni albo ziemniaka. Kaszke wg zaleceń wprowadza się po owocach. Czyli jak miesiąc się już rozszerza dietę.
 
A ja czytałam, że właśnie kasze bezglutenowe można najpierw...
Pumelova ja kiedyś stricte trzymałam się pór jedzenia i jak np ona niespodziewanie zaczynała mi płakać to nie wiedziałam o co chodzi a ona np była głodna trochę wcześniej...i ryczała ryczała,ja ją nosiłam i do głowy mi nie przyszło, że chce jeść.Teraz w dalszym ciągu trzymam się pór karmienia ale dopuszczam możliwość że może być głodna wcześniej i jak widzę, że nagle zaczyna płakać i do tego przebierać nogami tzn że chce jeść.Ale długo nie wiedziałam o co jej chodzi a to było proste jak drut.
Ale miałam sen, że jakiś silny wiatr powalił mnie na ziemie i wiał i wiał a ja leżałam skulona...mi zawsze sny odzwierciedlaja rzeczywistość...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem że zaczyna się od warzyw:) ale biorąc pod uwagę możliwość alergii to pewnie będą jaja przy każdym warzywie więc spróbuje kaszke bezglutenowa. Najpierw skonsultuje się z pediatra, ale dziękuję za rady;)

No Kasia ja nie mam aż takich por karmienia, bo karmię na żądanie, a cycka proponuje we nazbyt często, na kazde.jekniecie było ale przestałam tak robić bo ulewala za dużo a to dla tego że jej ciągle go wciskalam:p ja się trzymam por ćwiczeń i pod nie układam karmienia

No ewidentnie miała zły dzień bo nigdy tak nie placze.. Ona w ogóle mało placze. No nic, przetrwalysmy. Dziś będzie lepiej :D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry