reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasia nie zwróciłam uwagi na kolor, w każdym razie była ciemna. Jeżeli to byłaś Ty, to widziałam Cię koło przystanku przy intermarche.

Emol szkoda, że tak tata postąpił. No i fajna fryzurka :D

Judith patrząc na oferty u nas, to naprawdę ok dom za takie pieniądze. Ma swoje minusy np. dziki podchodzą na podwórko i dojazd, ale coś za coś :p

Mmag fizjoterapeuta mówił, że często asymetria ma związek ze wzrokiem, dlatego się badaliśmy. Moja intuicja mi mówi za to, żebym szła z Małą do laryngologa, bo wydaje mi się, że ma krzywą przegrodę nosową. Śpi z rozchylonymi ustami i czasami zdarza jej się charczeć przez sen. Już nawet rozmawiałam z koleżanką logopedą.

Nie wiem, co mojej Lidce się działo wieczorem, chyba brzuch ją bolał. Strasznie napięta była i płakała, tylko leżąc na brzuszku się uspokajała. Na szczęście szybko zasnęła, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Bardzo dobrze, że myślisz o wizycie u laryngologa! :) Lepiej sprawdzić czy Maluch faktycznie nie ma problemów z przegrodą nosową i chrapanie oraz inne nieprzyjemne skutki są tym spowodowane. Życzymy dużo zdrowia! :)
 
reklama
Chybra ja tak robilam ze starszym, siedzial bawil sie a ja do niego gadalam, spiewalam. Ten wysiedzi 10 minut max pozniej ryk.... Jak sie juz wkreci to mi go szkodac i musze sie nim zajac.

My dzis na szczepienie.
 
Misia nie interesowałam sie tym, ale ktos kiedys mi mowil, ze cytrusy ok roku sie podaje. Nie wnikałam w temat :) tym bardziej, ze przed nami zmiana mleka, wiec przynajmniej tydzien nie bede mu poza mlekiem nic podawać :) dlatego pytam.

Emol nie powiem Ci, ze u każdego występuje pogorszenie skory. Na pewno u Kuby, ktory ma skore raczej wrażliwa i skłonna do podrażnień. I jest obciążony ryzykiem alergii. Takze nie wiem jak u Was, ale na pewno lekarz Wam powie co i jak:)

Misia nieprawda z tym, ze powinno zwalić z nóg ;p ja jak juz nie odciagalam pokarmu to wypiłam jedno piwo nastawiona, ze je poczuje po takiej przerwie i sie wyluzuje i co? Nic... jedyne co czułam, to rozepchanych brzuch, bo poza piwem nie pije gazowanych napojów [emoji23] nie poczułam w ogole alkoholu

Co do swiat.... ja tez wlasnie ogarnelam, ze to juz zaraz. A nie mam prezentów!!!! A co gorsza-kasy brak.

Maziajka ok, dzięki za info :) nie wiedziałam.
Czytałam, ale zapomniałam zupełnie [emoji23] nie wiem, mozg po ciazy jeszcze nie pracuje dobrze [emoji23]

Abed powodzenia na szczepieniu! A w sumie po ;)

Kuba wczoraj popołudniu marudny. Nie zwalam tego na scZepienie. Sama nie wiem o co mu chodzi.
Ale! Ogarnął znikanie osob. 3 razy przeprowadziliśmy próbę. Wieczorem bylismy z nim z mężem w pokoju. Miał spac, ale nie chciał [emoji23] ni u maz wyszedł, ten w ryk. Myśleliśmy ze przypadek, ale wrocil sie- Kuba spokojny. Wiec max znowu sie schował i ten znowu w ryk. Takze tak... o ile za mna tak nie płacze bo ma cały czad to zauważyłam zr za mężem tęskni i jak ten wraca z pracy to Kuba mimo ze ma juz na maksa zmęczony wzrok walczy, wyrywa sie i pręży, jak probuje go uspic. Marudzi na maksa, ale twardo chce spędzać czas z tata.
Teoche to problematyczne, nie powiem :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A wiecie od czego ja zaczęłam rozszerzanie L? Od flipsów:laugh2: Kiedyś zobaczyłam, że K mu dał i normalnie w łapkę i do buzi i sobie tak dziamdział i całego wciągnął, no czad po prostu! Miałam zacząć dopiero po Nowym Roku, ale skoro tak wyszło to ok. Teraz tak jednego lub dwa mu dziennie dam i się trzęsie aż ze szczęścia. Także no, nie będę dziecku radości odbierać:laugh2:
 
Misia teraz już cycus 2 razy dziennnie. Z rana po nocy i w ciągu dnia. Przez to że mu tak smakują warzywa, kaszki, owoce i szkoła to myślę że do kina roku tak pociagne (jak nie krócej) i zostaniemy już na mm

Ola w jakbym o moim czytała. Mama to nudna jest i za mną nie tęskni. Ale jak mąż z pracy wraca to on choć zmęczony to cieszy się i piszyczy, aż go różności.
 
swięta za pasem, mam już prawie wszystkie prezenty, a na pewno wszystkie sa w drodze:D

mam problem, młoda od weekendu nie chce jeść z jednej piersi. wczesniej ją preferowała a teraz pociągnie 2 razy i w ryk. tylko w nocy je z niej normalnie i do południa.. odciągam laktatorem zeby mi laktacja nie siadła:/ ktoś tak miał?

ewella wspolczuje marudzącego męża.nas się nikt nie pyta czy mamy ochotę nosić, z defaultu należy to do nas ;/ czasem jestem wściekla jak on sie po prostu kładzie spać a ja noszę. ale wtedy jak się budzi w nocy to nie wstaję dopóki nie wstanie on.
mam lekki kryzys bo mąż siedzi na termach a ja dostaję szału z agatką, przechodzi sama siebie.
super fryzjer, kosmetyczka! ja już kasy nie mam, wypłata po świętach. :(

emol śliczne włosy

maziajka dałam jej do polizania :) no ja zakładam że nie będzie miała na nic alergii ale to wyjdzie tak napradę jak dostanie cos jesc bo jedyna wysypka była do tej pory po jakiś ciastkach (spulchniacze w skladzie etc).

liluli banki nie lubią, ale kurde pisze 0% ale kazali mi splacic 450 zl wiecej, wkurzylam sie i splacilam w jednej racie tak zeby mi tą dodatkową kasę oddali. nigdy nic nie wezmę na raty więc luz

misia ale poco mam splacac systematycznie? nie potzebuje historii kredytowej;) nie zamierzam brac kredytu

chyba tyle jesli chodzio odpoisywanie bo młoda zaś jęczy jęczy jęczy pierdolca dostanę
 
Nie wiem czy to po szczepieniu, skok, Zmiana mleka (ChoxiaZ dzis w połowie dnia dostał, a wvzesniej tez marnie jadł), zęby... czy komboale zjada mi po 100ml... i wiecej nie idzie... maaaasakra


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Chybra a te chrupki kukurydziane nie kleją mu się w buzi? Pytam bo nie znam się :) ciekawe czym brat jeszcze czestował ? ;)

Emol gdzie można zobaczyc twoja nową fryzure bo wszyscy chwalą a ja nie widzę

Pumelova mi tak Iga nie chciała pić z jednej jak miałam to zapalenie piersi ale później bylo ok. To też zazdroszczę mężowi Twojemu poleżala bym w termach :)
A moze Agatce zęby idą i marudzi ? Tez wieczorem nie idę jak Iga płaczę ale jak widzę że on nie ma zamiaru iść to ide juz wkurzona za niego..
Też mam kupione prezenty juz :)

Dzisiaj była siostra starsza w odwiedziny, później teściowa- pogadala jaki to biedny mój mąż że się źle czuje i wg...ehh i pytaliśmy jej czy w święta tak jak zwykle (chodzimy do nich w 1dzien świąt) a ona mówi no nie wiem jak to chcecie zrobić Iga przecież jest...hmm nie rozumie o co jej chodziło, ja się nie narzucam ugotować umie to w domu możemy zostać :D
Bylam na mieście Iga była pojedzona ale marudziła to mąż stwierdził że glodna i dał jej deser marchew-jablko-winogron...ehh i tłumacz takiemu że najpierw jedno warzywo...
 
reklama
Pumelova ja miałam wszystkie reenty. Miałam. Bo szczur wyszedł z klatki i mi poobgryzal papier i uszkodził jedno tekturowe opakowanie i książkę :( więc będę musiała pakować od nowa i dwa kupić.
Też dzisiaj ryczalam i powiedziałam mojemu ze ja nerwicy się nabawie i żeby pilnował szczura. Ja zamiast spać pakowalam prezenty, kupowałam (dla naszej a przede wszystkim dla jego rodziny z "własnych" pieniedzy), Artur mi tak marudzi od tygodnia ze ja wyląduję na jakiejś terapii.

Ola w ostatnio Artur zamiast 180 je 140 też mi się wydaje że żeby :(

Ewella proszę bardzo fotka niżej
Faceci. Mój tylko by dawał marchewkę i banana. I nie przekonasz ze trzeba rozszerzyć o większą ilość.


1513277006-f984d6911813b161-aaaaaa.jpeg
 
Do góry