reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pytanie do mam które rozszerzają już dietę: planujecie dać maluchom trochę ryby na Święta? U nas przez ostatnie trzy dni batat był na obiadek,a dziś wymieszany z marchewką i smakowało :)
Maziajka a blendowałaś kaszę?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia nie zwróciłam uwagi na kolor, w każdym razie była ciemna. Jeżeli to byłaś Ty, to widziałam Cię koło przystanku przy intermarche.

Emol szkoda, że tak tata postąpił. No i fajna fryzurka :D

Judith patrząc na oferty u nas, to naprawdę ok dom za takie pieniądze. Ma swoje minusy np. dziki podchodzą na podwórko i dojazd, ale coś za coś :p

Mmag fizjoterapeuta mówił, że często asymetria ma związek ze wzrokiem, dlatego się badaliśmy. Moja intuicja mi mówi za to, żebym szła z Małą do laryngologa, bo wydaje mi się, że ma krzywą przegrodę nosową. Śpi z rozchylonymi ustami i czasami zdarza jej się charczeć przez sen. Już nawet rozmawiałam z koleżanką logopedą.

Nie wiem, co mojej Lidce się działo wieczorem, chyba brzuch ją bolał. Strasznie napięta była i płakała, tylko leżąc na brzuszku się uspokajała. Na szczęście szybko zasnęła, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
 
Jakie to życiowe :D
upload_2017-12-13_23-24-53.png
 

Załączniki

  • upload_2017-12-13_23-24-53.png
    upload_2017-12-13_23-24-53.png
    490,3 KB · Wyświetleń: 433
Maziajka juz dałaś mandarynka? A nie powinno sie po roku?

Aha mzoesz mi tez wyslac mailem? :) bo bym to wdrożyła na dzien. Na noc zasypia sam, a w dzien masakra. Wyśle Ci maila na priv :)

Aha moze on ma po prostu skore łojotokową? Mi pediatra powiedziała jedna na wizycie przedszvzepiennek, ze ma łojotokową i moze ale nie musi to byc powiazane z alergia. Alergia moze to nasilać, ale jesli go wysypie, to niekoniecznie przez alergie. Moze byc od czapki, z przegrzania itp. A i skora moze sie pogarszać barszo jak ida zeby.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ola dobrze że mówisz o tej skórze. Bo mojego wysadzilo pod nosem i myślałam że to alergia na maść majrankowa, potem na katar, ale dzisiaj pod oczkami również. :( wygląda to tak jak zaskorniki. Ale 18 mamy wizytę u lekarza to podpytam.

Fryzurka fajna ale i cena ciekawa. 420. Znaczy się 120 bo resztę mezul mi zfinansowal.
Mam pytanko, bo poprosiłam moją mamę czy kupi mi spodnie dla Artura. Tylko że ja chciałam z joggery z Reserved a mama kupiła bojówki z h&m. Może ktoś planował kupno? Rozmiar 74
1513205486-a68eabffe6378f82-aaaaaa.png
 
Ostatnia edycja:
Emol no nie ładnie z jego strony. Po fryzjerzy wyglądasz jeszcze młodziej [emoji14]
Ola super że Kuba tak dobrze zniósł szczepienie. Z jakiej racji mandarynki po roku. Grześ lizał pomelo i pomarańcze.
Aha walnij lampkę wina może? Kurcze przy tak długim niepiciu powinno cię zwalić z nóg. Mojemu kaszka ryżowa średnio podeszła o wydaje mi się że bolał go brzuszek. Robiłam i na mm i wodzie i chyba lepiej na wodzie, za to wczoraj piszczacy z radości na... Pasternak :)
Abed to masz taki orient jak ja, myślałam że do świąt jeszcze dwa weekendy. Właśnie uparlam firanki, jutro postaram się okna ogarnąć.
Ewella trochę szkoda Twojego męża, ale nam nadzieję że szybko mu przejdzie i pomoże przy małej.
Pumelova tak jak Liluli pisze chodzi o to żaby systematycznie spłacać raty :)
Agniesiam brałabym za te kasę dom od razu.
Dzięki dziewczyny za miłe słowa dotyczące domu, wiem że nie będzie to szybko ale w końcu się doczekam.
Mam pytanko ile posiłków proponujecie, bo ja jeden na razie i zje mi tak 30-40g. Do tego wcale nie chce nic pić po za cycem.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia jutro tzn dziś będzie lepiej :*

Emol no nieźle... ale szczerze mówiąc nie zdajemy sobie sprawy ile dookoła skłóconych rodzin jesto_O

To co zrobiłam to było w ciągu dwóch dni;-) ;)A robię to wszystko przy dzieciach lub gdy L śpi, a K się bawi, od początku uczyłam K że przy Nim i z Nim robię wszystko w domu, z L też tak będę robić, wiecie, dzieci się mega interesują tym co robimy, ja wszystko im opowiadam co robię, w końcu kto inny mnie tak wysłucha?:-p

Dziś będę namawiać mamę aby w sb została z dziećmi;-) ;)
Chcę też ubrać choinkę gdy K będzie u dziadków, bo tu za bardzo mi będzie pomagał:-p
Muszę jeszcze kuchenkę i piekarnik wyczyścić i lodówkę odsunąć. Kurczę nie wiem czym mogę kuchenkę wyczyścić abym jej nie porysowała, to taka srebrna, jakimś cifem czy octem? Hymmm. Heh wieczorem mąż mi grzańca zrobił i normalnie mi film urwało:laugh2:
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Ola W teraz juz nie ma sztywnych ram co i kiedy dawac.Zreszta mam w domu kaszke jakas 3 owoce po 6 mies i tam jest pomarancza w soczkach juz tez daja.
Nie wiem czy czytalas artykul o rozszezaniu diety u mamyginekolog ona wlasnie pisala ze dzieciom w hiszpani zaczynaja rozszerzac diete nie od jablka jak w polsce a od pomaranczy bo to ich najpopularniejszy produkt krajowy.
Moja juz lizala nawet khaki i nic jej sie nie dzialo.
Jedynie miod czy mleko krowie daje sie pozniej chyba po 1 roku zycia a tak to bez problemu mozna dawac wszystko.( oczywiscie zdrowa zywnosc bez kebabow i chipsow;D)


Zuza tak zblendowalam choc mysle ze juz niedlugo bo moja woli gesciejsze rzeczy.

Misia spokojnie poczatkowo to bardziej kosztowanie niz faktycznie jedzenie.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol to pięknie Ci je, a cycka jeszcze dajesz?
Maziajka Grześ też ćlamał khaki, trzymała kawałek a on sobie gryzl, tyle że wzięłam takie twardsze żeby sobie nie ugryzł.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry