reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mieszkanie posprzatane ale coś nie jestem zadowolona. Nie mam wszystkiego
dopietego na ostatni guzik. Jeszcze wiele rzeczy bym zrobiła ale brak mocy... chciałam np. kwiatka przesadzić do większej doniczki ale nie kupiłam donicy☺

Brzuch mam spięty ale już nie wiem czy to przed porodem czy po zupie z groszkiem zielonym. ☺

Za godzinę wracamy do rodziców.

Buziaki
 
reklama
pumelova ja myslę jak Aniek - po prostu masz absorbujące dzieciątko i tyle:) Robisz co możesz, żeby było dobrze :*
Liluli twoja teściowa chyba jest z takich osób, że nawet gdy artykuł zobaczy to nie przyzna racji tylko będzie się upierać hehe Tak samo jak moja przyszła i moja mama :) Ostatnio sobie obiecałam, że z moją mamą nie będę się wdawać w Żadne dyskusje na temat wychowania, karmienia itp bo tylko się będę denerwować tym, że jej musi być zawsze na wierzchu:)

Strasznie mi się dzień dłuży dzisiaj..chyba zwariuje. Ileż można w domu robić??:D Nawet spacer u mnie odpada bo ostatnio mam tak, że po 2 min od wyjścia drastycznie mi się chce sikać i tak co chwilę, baardzo mi malutka na pęcherz naciska, aż boli. Odkąd mam duzy brzuch to non stop jestem ufajdana czymś bo nie jestem w stanie się do stołu przybliżyć i wszystko mi ląduje na brzuchu, chodzę jak fleja :D
Jak tak czytam to tęsknię za byciem w ciąży..:*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella90 wooow jak sobie pospaliscie ;) mi to Artur zrobił pobudke o 1, 5 i 7.30 więc już od 8 na nogach, ogarnelam siebie, dziecko spało, pranie zrobiłam to i o 10 jak się obudziło to po jedzeniu na spacerek. ;) teraz mój przystojniak jest wykapany i patrzymy na siebie. W końcu coś innego niż spanie ;)

Ps. Po przeczytaniu do końca wątków właśnie mój Chomiczek zasypia
1500479671-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po wizycie u pediatry wieści takie sobie- jedziemy jutro na pobranie krwi i proszę o kciuki żeby bilirubina nie była zbyt wysoka żeby nie trzeba było wracać do szpitala na naświetlania... Kubuś mało przybrał na wadze więc przykładamy się do kp jeszcze bardziej.

Pumelova a próbowałaś ściagać pokarm i podawać butelką. Pytam bo Kubuś też potrafił jeść z dwóch piersi około godzinę albo z przerwami przez kilka godzin wisieć i przysypiać co chwilę. Dziś co 3h odciągam i podaje butelką i po prostu zjada całość i idzie spać i problemy z brzuszkiem jakby mniejsze... sama nie wiem, koniecznie muszę się z doradcą laktacyjnym umówić bo nieogarnę tematu

Misia czy to ty pisałaś że podajesz espumisan? powiedz mi podajesz przed każdym karmieniem?

Ola łatwo się mówi żeby się nie nakręcać, ale miałaś chyba ostatnio kontrolę u lekarza i wszystko było ok? tak sobie staram tłumaczyć bo inaczej sama bym zwariowała;, sama dziś dzwoniłam do położnej, ale powiedziała że skrzepy albo krwotoki powinny zaniepokoić, trzeba obserwować ale starać się nie nakręcać

Zmykamy na spacer, może teraz troszkę mniej gorąco i duszno jest
 
Maziajka nic do niej nie trafia. Zapytalam ja po czym maja w takim razie wzdecia dzieci na mm to sie dowiedzialam ze tamte za szybko jedza [emoji52]
Zaczelam sie juz nawet zamykac we wlasnym domu bo (przepraszam za wyrazenie) latala do mnie ja ze "sraczka".
I mam to samo jak pomysle o CC...

Kasia_831 oj napewno ale ja i tak nie dam sobie wmowic nic.



 
Karuzela nie próbowałam ale u mnie sytuacja się zmienia 100 razy na minutę. Dziś karmię nie częściej niż co godzinę przez 10 minut, więcej nie chce. Czasem coś zaprotestuje to drugi raz dostanie tego samego cycka (żeby doszła chociaż do tego końcowego:/) dziś ja brzuszek nie boli nawet.
Spróbuję odciągnąć jak będę miała okazję i tak jej podać ale wiem że z butli ulewa bo już jej kiedyś tak daliśmy ale to było 2tyg temu - inne dziecko:D
Trzymam kciuki.

Liluli współczuję teściowej. Ja za to słyszałam już chyba od wszystkich ludzi na świecie że może mam slaby pokarm ;-)?

Mąż wrócił do domu i zajął się małą - spałam ponad godzinę:-) [emoji173] jeszcze 5h i noc! ( w nocy śpi jak aniołek )



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Liluli widzę, że nie tylko ja ukrywam się przed teściową :D

Pumelova 5h? To o której zaczynacie noc? Super, że się wyspałaś :*
Mój był na spacerze z Iga a ja ogarnęłam zakupy bo już lodówka świeciła pustkami ;)

Emol też wstalysmy po 6 zjadła Ale, że miałam wszystko zrobione to stwierdziłam, że jeszcze pośpię :) może jutro będzie poranny spacer :)
 
Do góry