reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Olisiaa też czuje takie napieranie ale u mnie nic się nie rusza. Dziś nieźle grzeje i tyłek mam mokry ach to wrażenie odchodzących wód cały czas mnie prześladuje :)
Wczoraj chodzialam nabuzowana pół dnia, dziewczyny 5 min się bawią później awantury. Ja tylko zmienialam pomieszczenia żeby chwilę mieć spokój a one za moment już przy mnie. Dziś rano pojechałam po basen i sprzęty do plywania bo mój wraca tak późno ze już nic nie załatwi i od razu dzień spokojniejszy. Młoda zaprosiła sąsiadkę i siedzą cały czas na dworze. Ja na leżaku w cieniu :p

Też się boję moich nastrojów przy 3 dzieci, praktycznie sama bo mąż od 8 do 18 poza domem.
Od 31 starsza ma półkolonie, a później jadą z babciami nad morze choć mój młodszą nie bardzo chce puścić. Muszę go przekonać ze psychicznie dobrze nam to zrobi. A małe bobo też potrzebuje spokoju.
 
reklama
Ola w Internet kłamie, nie czytaj tych głupot. Przyjdzie położna do Ciebie to się jej wprost zapytaj o wszystko. Denerwujesz się a dziecko to czuje. :) myśl pozytywnie

Ewella90 my byliśmy dzisiaj o 10 na spacerze. Mały ładnie spał a nie było jeszcze bardzo cieplo. Artur spał w samym pajacu.

Olisia podobno niyeczki krwi oznacAja że szyjka się skraca, bo jest bardzo ukrwiona. Mam nadzieję że się rozkreci.

Artur znowu śpi, nadrobilam Was więc teraz znowu sięgam za laktator :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli powiedz jej ze masz taka kolezenke na BB ktora wczoraj Bigos jadla i jej mala corka dzis caly dzien spi nic ja nie wzdyma;D a Bigos byl pychaaaa


Ola W za duzo czytasz ibternetu i pozniej nie potrzebnie sie stresujesz wyluzuj serio.


Pumelowa jak Agatka dzisiaj lepiej?


Olsia no miejmy nadzieje ze sie rozkreci!:D

Aniek serio tak Ci sie CC podobalo? Ja na samo slowo cc zamieram....

A ja zaraz mykam na ogrodek wejde na chwile do basenu sie schlodzic.

Mala dzis powrocila jako moje grzeczne dziecko.


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova moim zdaniem nie ma takiej opcji żeby się Agatka nie najadaja Twoim mlekiem. Najwyżej częściej będzie chciała cycusia. Nie słuchaj ludzi.
Nie daj sobietnikomu wmówić że coś źle robisz! Jesteś najlepszą mamusią dla Agatki i bardzo się starasz, a nawet jak czasem coś nie wyjdzie, to przecież jesteśmy tylko ludźmi.

Katja po ciężkostrawnym może Ciebie boleć brzuch i jak się denerwujesz to przekłada się to na dziecko.

Paninka Twoja teściowa jest jedyna. Śmiem twierdzić że nawet lepsza niż moja :-D

Madziazt aż się popłakałam. Boże jak to możliwe że taki błąd popełnili? Karygodne! Modlę się za Twoją Majeczkę ❤sercem jestem z Tobą.

Saba kciuki!

Patuszka bardzo Ci współczuję rozstania . oboje teraz siebie potrzebujecie, ale co zrobić? Życie. Mój tu jest a jak by go nie było. Wieczorem jak wraca, to nawet nie ma kiedy porozmawiać.
Dobrze że badania ok. i Cie uspokoiły. Nie mam pojęcia co to za termin? Szwy po 7 dniach.

Integral gratuluję! Super wieści❤

Ola W wczoraj położna mówiła że teraz pleśniawki leczy się nestatyną, ale nic nie mówiła o wycieraniu w buzi jak kiedyś Aphtinem.

Inka ja się staram chociaż oko podmalować, żadnego fluidu, pudru, podkładu na razie. No i świeże włosy, bo inaczej bym się załamała.

Kasiulka cudnie! Dla syna miałam podobną i właśnie mały kocyk pod pupę mu wkładałam.



Wczoraj się wietrzyłyśmy 2 godz.w ogrodzie i Maja pięknie spała w nocy(tfu tfu żeby nie zapeszyć) dziś też się ogródkujemy właśnie
Jak pisałam wcześniej byłam zdejmować szwy i rana się pięknie goi. Gin zrobił mi USG żeby sprawdzić co z tym moim oczyszczaniem i powiedział że jest jak najbardziej w porządku. Macica była wyłyżeczkowana , to nie ma prawa nic dłużej lecieć. Na dyskomfort przy sikaniu, przez 5 dni żurawit i badanie moczu.
Położna wczoraj też mówiła o bez sensownym katowaniu dietami i mam jeść wszystko jak dotychczas. Maja w dniu wyjścia ze szpitala 3200 a wczoraj 3380. Mały głodomorek
Co do kolek położna mówiła że kolki nie zaczynają się wcześniej niż po 3 tygodniu, a nawet później.
Cdn.
 
No a ja już wiem, że idę do szpitala w pt i do pon powinno być po wszystkim :blink: Ciekawe ciekawe. Dziś może wieczorem przejdziemy się na lody lub gofry, później Twin Peaks, a jutro ma być gorąco więc skoczymy pewnie z synusiem do rodziców na basenik. Muszę się Nim nacieszyć, bo podejrzewam, że się zatęsknię za Nim w szpitalu. No nic. Obecnie mam nastawienie zadaniowe! Urodzić, przeżyć i wrócić do domku ;-) ;)
 
Maziajka lepiej niż wczoraj na pewno. Odkladam ja częściej żeby móc coś koło siebie zrobic. Nawet się zdrzemnelam 10 minut

Aniek :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
pumelova ja myslę jak Aniek - po prostu masz absorbujące dzieciątko i tyle:) Robisz co możesz, żeby było dobrze :*
Liluli twoja teściowa chyba jest z takich osób, że nawet gdy artykuł zobaczy to nie przyzna racji tylko będzie się upierać hehe Tak samo jak moja przyszła i moja mama :) Ostatnio sobie obiecałam, że z moją mamą nie będę się wdawać w Żadne dyskusje na temat wychowania, karmienia itp bo tylko się będę denerwować tym, że jej musi być zawsze na wierzchu:)

Strasznie mi się dzień dłuży dzisiaj..chyba zwariuje. Ileż można w domu robić??:D Nawet spacer u mnie odpada bo ostatnio mam tak, że po 2 min od wyjścia drastycznie mi się chce sikać i tak co chwilę, baardzo mi malutka na pęcherz naciska, aż boli. Odkąd mam duzy brzuch to non stop jestem ufajdana czymś bo nie jestem w stanie się do stołu przybliżyć i wszystko mi ląduje na brzuchu, chodzę jak fleja :D
 
Do góry