reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

kur...a co za dzień. Właśnie się dowiedziałam że ojciec zasłabł, wymiotował i pogotowie musiało przyjechać. Lekarz stwierdził że to wirus bo ponoć teraz chodzi po ludziach ale kto tam wie co to jest. Jutro ojciec idzie do lekarza rodzinnego bo skierowania na badania. Doła mam, martwię się i smutno mi bardzo. Dzwoniłam do niego twierdzi ze super czuje się i nie mam co wariować. A idę chyba spać. Jutro może będzie lepiej...

Współczuje:-( zdrówka dla Taty


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga Lilith ja sobie przegladnelam posty Bulkasi i pisala ze lekarz potwierdzil diagnoze na ta chwile sie nie pogarsza co tydzien musza miec USG i obserwowac.

Inka zdrowia dla taty!

Megan to biale zloto?

Lilith mi leci czas niemilosiernie szybko.


Ja pozarlam Magnuma ...mniam ale te lody sa pyszne.Teraz z przerazniem patrze na Kuchenne Rewolucje ...

010igov35ye70zfx.png
 
Lilith - bardzo mi miło :* chwalenie sie brzuszkiem mmm to uwielbiam :D to ukrywanie go pod kurtką zimową mnie meczylo haha
Kiecki bede szukac gdzies po 15 marca :D na pewno sie pochwale[emoji14]z racji tego ze to jest cywilny to nie wiem jaki kolor bedzie najlepszy hmm ? Myslalam o bezowej albo taki delikatny pudrowy róż ? Nie chcialabym tez wyglądać jak landrynka:D i również sie zastanawiam co tam z bulkasia:( czemu sie nie odzywa ...

Aga_k_m - dziękuje:* wspólczuje wam tych boleści :( mnie znowu strasznie bolą plecy a w nocy biodra , stąd krece sie z boku na bok ..

Ewella90 - dziękuje[emoji14]no to razem sie pozbędziemy troche krwi :D

Maziajka - a no wlasnie kazdy nas o to pyta czy to biale złoto ale sa tytanowe , kupione w yes[emoji14]złota ogólnie nie lubie ( jedyne co mam zlote i nosze to pierscionek ktory dostałam od babci na komunie ) a biale zloto z tych co mi sie podobaly to ceny tez mialy fajne haha :D
Ja właśnie pochłonęłam śmietankowego rożka z korala [emoji173] i również z przerażeniem ogladam kuchenne rewolucje ..łeee [emoji33][emoji43]




Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka o dziękuję za wiadomości :)


Megan miałam tylko cywilny i właśnie takie kremowy kolor ale ładny, nie oblesny jak brudny. Może jakaś pastela? Tak by kolor Ci pasował, uważam że nawet jakiś odwazniejszy kolor, np.szary z dodatkiem bordo wstążki nad brzuszkiem byłby odpowiedni, do tego białe kwiaty?
Niekoniecznie musi być zwyczajnie, chyba że tak będzie Ci najwygodniej bo Twoje samopoczucie najważniejsze.

Tez Lubie mój brzuszek, nawet nie mam szans u,rycia, mocno odstaje juz ale jestem taka dumna z niego.. Trzeba się nacieszyć, często po porodzie z czasem zaczyna go brakować, tęskni się za tym mimo, iż na końcówce jest tak ciężko.
 
I po spaniu. Z boku na bok i mam dosyć. Idę do salonu może jakiś film leci w tv. Mąż chrapie jak nienormalny...
 
reklama
Witam w klubie tych co nie spia. Przynajmniej mam czas nadrobic posty.
Megan sliczne obraczki. Orginalne.
Inka zdrowia dla taty :-)
Aha zeby ci szybko przeszlo. Mnie boli w pachwinach jak chodze, tez nic przyjemnego.
Madziazt wow a myslalam ze to nasz kraj to kraina cudow.

Ja wczoraj bulam u nowego lekarza. Fajny facet. Przebadal mnie tak jak trzeba. Wypisal leki, nie tylko nospe jak moja poprzednia pani gin. I umowil mnie na 16 na usg. Jestem mega zadowolona. Tylko nie mam pojecie cobsie dzieje z moja waga. W tamtym tygodniu waga pokazala 68,5 kg a wczoraj 66,5. Jakim cudem? Mam teraz te napady na lodowke, waga byla sprawdzana zawsze po godzinoe 17 i dwa kg mniej. . . . Zglupialam. Chyba jednak na przyrost wagi nie bede patrzec.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry