reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Wendy ja mam kilka lidlowych sprzetow i nie narzekam,takze jak się uda to bierz ;)

Abed sliczny torcik :happy:

Lilith ja tez lubie piec,poki mieszkałam z rodzicami to ciagle cos piekłam a teraz okazyjnie bo nie ma kto tego jesc i często musiałam wyrzucać:mad:

Karo super ze impreza się udała :)

Pumelova,Tymuniek, Bułkaasia, Nika kciuki za wizyty. Czekamy na wieści z wizyt :happy:

My dziś zaczynamy 20 tydzień :yes:
Zabieram się za farsz bo zaplanowałam pierogi na obiad :)
 
Cześć dziewczyny :)

Intesywny weekend, impreza rodzinna, dodatkowo drobna sprzeczka z męzam...ale się nie odzywam do dziś ... za oknami pada wiec nastroj depresyjny ...

Trzymie kciuki za Wasze dziejesz wizyty ...

Gratuluje tym co same robią paczki ..u mnie na pewno skończy się na kupnych :)
 
Nika - również trzymam kciuczki!

Morela - mi humor poprawiają: czekolada, zakupy i przyjaciółka. Może sobie coś zorganizujesz? ale zakupy pewnie robisz, słodycze wcinasz.. może jakieś babskie spotkanko? :)

Karo - ja miałam na weselu mniej ludzi :D szacun!
 
Morela sio z domu! może umów się z koleżankami na babski wieczór albo uderz na jakieś zakupy to zawsze poprawia humor :)
 
Ewella - a brałas nospe na ten ból /skurcz? Może rzeczywiście warto skonsultować, niepewność i strach nie są nam wskazane.

Liluli - gratki [emoji3], 20 tc brzmi extra! Jeszcze raz tyle i będziesz tulila swoje maleństwo [emoji5]. Spokojnej i radosnej drugiej 20 [emoji3]
 
Witam wszystkie mamusie! Widzę , że szykujecie się już na tłusty czwartek. Ja jestem w ogóle niepączkowa i na pewno nie będę ich robić. Mój W pewnie kupi jakieś dla siebie, ale chce zrobić faworki z mamą. Uwielbiam! i pamietam jak w dzieciństwie zawsze razem robiłyśmy. Teraz jak znów mieszkam blisko i mam czas, to koniecznie trzeba odnowić tradycję :)

Karo, super że impreza się udała. to takie małe wesele przygotowałaś, możesz być z siebie dumna :)

Bulkaasia tzrymam mocno kciuki za dzieciaki!

Nika, za Ciebie też trzymam kciuki!

Morela, to wszystko przez tą pogodę... nie dziwię się, że nic Ci się nie chce, bo sama to mam jak wyglądam za okno :/

Dziś zaczynam 19. tydzień, a od dzidzia na razie zero odzewu :( wczuwam się w brzuch, staram się ze wszystkich sił poczuć jakieś motylki, ale cisza. Wiem, że temat był wałkowany już tysiąc razy i muszę uzbroić się w cierpliwość, ale już bym tak chciała! :)
 
Morela takie nostroje mogą być w ciąży.. Miewalas juz wcześniej prawdziwa delreche czy tylko obniżenie nastroju??

Bulkasiaa trzymam mocno kciuki!!

Dziewczyny za wizyty również i chwalić się :)

Ewcia kurcze ja nie robie bo sid boje dawać tam grzebać,,
U nas córka i mąż zjedzą. Synek zależy co, on mało słodkiego lubi, jak ja. I też zawsze daje znajomej imjednym sąsiadom haha.

Zgaga nie przechodzi. Na chwilkę i tyle. Co gorsza zalapalam od syna coś i chciałam się wspomóc cytryna z miodem czosnkiem i malinami a nie idzie tego wypić bo aż oddychać nie mogę.. Tak bolą płuca przy tym refluksowym.. Z rana jest lepiej, wiec zaraz zrobię podejście kolejne..



Truskawka, pamiętasz jak na święta napieklam? Lubie tak.. Ale mam okresy niepieczenia jak np.poczatek ciąży i teraz tez mi się nie chce.. Mam obrzydzenie do słodkiego i ciężej się przemoc. Zawsze mąż może zrobić, wiec się nie przejmuje.
Pamiętam, że Ty też lubisz pichcic i gadgety do kuchni :p
Używam tylko MW i Mirabelkowy Blog, wiec niczym Cie nie zaskocze :)

Karoo rany ale się narobilas.. W życiu bym takie imprezy nie robiła i podziwiam!!

Liluli dlatego ja zawsze się dziele. Niektóre ciasta można zamrlzic i to jest plus. Gratki połówki!!


Ika może za gardzo starasz się wyczuć? Zjedz wieczorkiem jak juz masz czas dla siebie coś słodkiego, podciagnij nogi pod brodę i posiedz. Niektóre dziewczyny chyba szybciej czuły, lezac na płasko. Nie martw się.

Ewella daj znać co powiedział gin. Jak dziś??


Idę po miksture i ogarnąć rzeczy małej. Nuuuudzi mi się potwornie :(
 
reklama
Hejka ;-)

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, bulkaasia razy dwa ;-) - musi byc dobrze!!!

A pogoda faktycznie nie sprzyja dobremu nastrojowi.. :-(
 
Do góry