reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith dzisiaj już nie boli właśnie ale wolę się jednak upewnić bo wieczorem albo jutro zaś zaboli a lekarza do piątku później nie ma.

No pogoda koszmarna, wczoraj piękne słońce to dzisiaj już pada od rana ehh..
Ale wczoraj mi przyszła książka mamy ginekolog Instaserial wiec czytam :)
 
reklama
Mumusia_Muminka a to się leczy jakoś ?
Dzisiaj odebrałam wyniki badań i poszłam do ginekologa, wyniki wszystkie miałam dobre, ale ze względu na zastój i przez to duże prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych (które jest niebezpieczne bardzo dla dziecka) dostałam zalecenie na leki no-spa i Furaginum 3 razy dziennie. Oby pomogło... :D
 
Ika ja dziś 20t2d i też nadal nie czuję, czasami mi się zdaje że to jest to, ale pewna nie jestem ;-) u mnie podobno łożysko jest tak ułożone że mi amortyzuje ten wyczekiwany moment :-)
 
Mamusia Muminka- witam w klubie. Ja z ta kolka mam problen od 8 tyg ciazy co jest dziwne. Biore nospe rozkurczeniowo jak mnie dopada i cieply prysznic. Tez zawsze spie na lewym boku bo ta prawa nera rwie okropnie... podzielam twoj bol. Jak mialam w sobote ten atak to sie nawet nie spodziewalam ze to moze byc kolka bo bardziej z przodu bolalo. Dzis juz jest super, nic mnie nie boli. [emoji4]
Z tym bólem z przodu dokładnie miałam to samo, w ogóle nie przypuszczałam poczatkowo, że to może być coś z nerką :p

Mamusia_Muminka masz rację z tym jacuzzi, zapomniałam napisać że zakaz wlażenia do tego syfu. Wydaje się czysto ale dysze nie są zbyt często czyszczone. Współczuję dolegliwości.
Co do pomiarów to mój maz chodzil do instytutu sportu na pomiary.
To już teraz nie wchodź do tego jacuzzi :)

Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty, dajcie znać jak było i czego nowego się dowiedziałyście.

Odnośnie ruchów to słyszałam opinię (nawet wśród lekarzy), że kobiety, które mają łożysko na ścianie przedniej mogą je wyczuwać nieco gorzej od kobiet, które mają łożysko na ścianie tylnej. Tak jakby ta dodatkowa warstwa z łożyska maskowała te ruchy....
 
Moje życie nie zawsze było kolorowe i już różnie bywało. Moja przyjaciółka od podstawówki wyjechała kilka msc temu do Irlandii na stałe- mam z nią kontakt Skype ale to nie to samo. Druga wyjechała do Wrocławia- przyjeżdża w weekend to może się jakoś spotkamy.
dzięki dziewczyny liczę, że jak wiosna wróci to coś ze sobą zrobię.

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
Kciuki za wizytujace dziś! !!

Pogoda faktycznie dziś depresyjna, córcia wstała z gorączka wiec siedzimy w domu. Szkoda tylko że mój wulgan energii nawet przy temp nie położy się na chwilę, bo chętnie polezalabym w łóżeczku :-)

W poprzedniej ciazy brałam probiotyki doustnie i dopochwowo a i tak non stop infekcje, wiec chyba nie ma.reguły.
 
Ewella oczywiście, zawsze lepiej sprawdzić gdy tylko jest taka możliwość, po co się później stresować :)

Kasiulka co ciążę tak mam. W tej przynajmniej później tak silna się zaczęła. Wcześniej od początku taka zwyklawa.
Mocno ogranicza to jedzeniowo :( ale dam radę, warto!

Mamusia oby szybko leki pomogły i zdrówka.


Morela pogoda dużo robi ale brak znajomych, taki rl to już wogole.. I Skype to nigdy nie to samo. Może lepiej byłoby na sile się rozruszać??
 
ewella na ktora masz wizyte??

morela wspolczuje wyjazdu przyjaciolki ...moja mam jedno pietro wyżej( mame) a drugiej dom widzę z okna...szkoda ze blizej nie mieszkasz bysmy sie na kawe ustukały!

Ja dzisiaj cały dzień ziewam o matkooo...!! Musze isc obiad robic i w piecu zapalic...a lenia mam na maksa!! WIOSNOOO PRZYBYWAJ!
 
reklama
Kasiu, a w jakiej postaci ten aloes? Soki jakies?

Na początku piłam miąższ aloesowy z takiej formy Forever Living Products ale po pewnym czasie stwierdziłam, że jest za drogi - był taki czas , że było mnie stać a pózniej tak sprawy finansowe się potoczyły , że musiałam znależć jakiś tańszy odpowiednik. Można kupić sok z aloesu od Bonifratów albo sok aloesowy albo Dr gaja - nie zaiwreją sztucznych składników i cenowo też ok bo ok 20zł za 1l.

Lilith jeszcze jedna rzecz, którą używam jak już się przeziębię: wit C, ale ja nie mówię o cytrynce wcisniętej do mikstury bo to owszem jest super ale profilaktycznie. Zawsze mam pod ręką wit C 1000 i robię dawkę uderzeniową tzn przez pierwsze 3 dni biore 3 razy dziennie po jednej tabletce. taka tysiączka jest trudno dostępna w aptekach, raz mi pani zaoferowała do picia ale odmówiłam bo jak przeczytałam ile świństwa miała w sobie to mi ręce opadły. Zwykle w Polsce jak byłąm to kupowałam z Calivita, a teraz pod ręką jest sklep Holland and Barret. Dawno temu kupiłąm sobie książkę jak się leczyć samemu, właśnie wtedy powstała moja fascynacja aloesem i ta książka opisywała jakie dawki, na ile kg wagi itp no to eksperymentowałam na sobie bo ta książka zawierała tylko leczenie naturalne włączając w to właśnie czosnek, aloes, propolis , mleczko pszczele - czyli te produkty, które mają w sobie naturalne antybiotyki, no i oczywiście wit C.

Nie przywitałam się:) cześć Wam :)

Znów miałam ten sam sen co zwykle, snił mi się mój synek i nic dla niego nie miałam, biegałam w pospiechu za pieluchami, butelkami i innymi niezbędnymi rzeczami, tak jakby mnie zaskoczył swoimi narodzinami i się nie przygotowałam :/ Nie lubię tego snu. A może on chce się urodzić wcześniej? I mnie ostrzega hehe no cóz...ma geny też po ojcu,który przyszedł na świat 6 tyg przed czasem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry