reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Cześć Inna, witam rowiesniczke.
Truskawka :* cieszę się że ok, a ciśnienie to może syndrom białego fartucha. Jeśli nawet nie to pokontrolujesz i ogarniesz he na pewno.
Ika współczuję, ja już dłuższy czas walczę z katarem i bólem gardła. Pojawia się i znika. Zdrowia zatem życzę.
Aga_k_m ja biorę ten *spam* i syrop i tabletki. Ciężko powiedzieć czy działają, może dzięki temu się nie rozłożyłam na maxa.
ŻonaGraja ale masz przekichane z tymi bolami.
Wendy współczuję .
Trzymajcie się chorowitki.
Lecę zaraz na basen. Musiałam jechać po większy kostium bo mi masakrycznie wszystkie które mam cisnęły w cycki. No i brzuszek trochę też, bo mam takie wzmacniane na brzuchu. A teraz zakupiłam ciążowy. Milusi i wygodny. Miejsca że hej.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@misia12 nawet nie wiedziałam że istnieją takie stroje! To miłego :)
Ja miałam iść jutro na basen ale lipa przez tę chorobę trochę jeszcze za słaba jestem :(
 
Aga tak swoja droga to uwielbiam porcelane z Bolesławca, mam kilka talerzy w witrynce ;p czy one u was sa tak samo drogie jak w sklepach firmowych w polsce?

Inka witaj, w 1szej ciazy byłam na mjm, do tej pory mam kontakt z dziewczynami :) ale mjm nie jest za bardzo popularne i mało dziewczyn tam pisze, na bb jest wiele wiecej wątków ciazowych :)
Oj droga ceramika u nas też ale jest taka piękna że warto kilka rzeczy zakupić. Każda rzecz jak dla mnie ma duszę...
 
Witajcie [emoji5]

No i jestem już na miejscu, leżę po podróży w hotelu i czytam .... a dużo mam

Zimno ... mi jest wiecznie zimno , jestem mega zmarzlak i w ciąży nic się nie zmieniło

Makarony .... uwielbiam, ale rzeczywiście trzeba z nimi uważać, bo szybko w boczki pójdzie, szczególnie te z sosami smietanowymi ...niestety
Wątek z przepisami extra

Misia9125 u mnie ogólnie sytuacja ok, jedno dziecko odchowane, prawie 8 lat, w pracy u mnie i męża wszystko ok, chciałam niby drugie dziecko a powiem Ci ze hormony działają tak,że mam wątpliwości i aż mi wstyd ze mogą takie myśli mnie dopadac. Dacie sobie radę, miłość do dziecka nie zna granic

Mąż. .. ja nie narzekam, jest ogolnie b.dobrym człowiekiem i jak obserwuje jak zajmuje się Filipem to ojcem jest najlepszym,no i jako mąż spełnia moje oczekiwania hehehe

Truskawka89 gratuluję udanej wizyty i udanych ferii

Morela i Ika zdrówka

Karo trzymam kciuki za wyniki

Inka witaj
 
A i moi chłopcy juz od godziny na stoku

Mój młodszy snowboardzista


1485523674-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry