reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

byłam dziewczyny na forum na stronie mjakmama w lipcówkach 2017 i tam jest wstrętna atmosfera że uciekłam i dołączyłam do Was. Dobrze że Was znalazłam :)
Też byłam tam na samym początku, ale uznałam, że nie odnajduje się w tamtym towarzystwie i ulokowałam się tutaj [emoji3] i nigdzie się nie wybieram

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Skróty jeszcze jak co
 

Załączniki

  • IMG_20170127_145329.jpg
    IMG_20170127_145329.jpg
    110 KB · Wyświetleń: 45
Mamusia Muminka gofry z bitą śmietana i borówkami to moja słabość. Obowiązkowy punkt każdej wizyty nad morzem, na wakacjach codziennie na deser

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To już jest trochę sieczka statystyczna no ale ok
 

Załączniki

  • Screenshot_20170127-145621.png
    Screenshot_20170127-145621.png
    70,1 KB · Wyświetleń: 55
  • Screenshot_20170127-145654.png
    Screenshot_20170127-145654.png
    78,2 KB · Wyświetleń: 55
Witam nowe dziewczyny

Ja mam spokój z ospa chłopcy zaszczepieni juz 2 sezony i fale przedszkolne przeszli bez zarażeń, w tamtym roku w poległa w zasadzie cała grupa... No i ja juz tez chorowałam. Ale polpascia złapać i tak bym mogla

Aim Dzieki za screen. Szkoda ze do niektórych materiałów nie możemy mieć uprawnień
 
Inka witamy rozgosc sie :-)

Aaa laski ja kupilam vita miner prenatal + dha za 19 zl na miesiac

010igov35ye70zfx.png
Też biorę te witaminy,wg mnie nie ma sensu przeplacac,a wyniki mam idealne,choć teraz po antybiotykach i długiej chorobie mogą być gorsze.już pisałam że mi się polepszylo ale to było chwilowe,biorę już antybiotyk 5 dzień i poprawy nie ma,nie chce to cholerstwo zejsc z zatok,bóle głowy mam codziennie,dziś kupiłam już drugie opakowanie nasivin soft do nosa.
Widzę że wszędzie dookoła panuje grypa,styczeń zawsze był u nas najgorszy
Córka zaczyna ferie,hurra,nie trzeba będzie zrywać się o 7.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gotuję flaczki ale to nie był dobry pomysł w moim stanie. Ja ich nie będę jadła tylko mężuś. No ale chyba się wyprowadzam bo nie mogę znieść smrodu... :p
 
Szkoda ze do niektórych materiałów nie możemy mieć uprawnień
Uniwersytety medyczne nie mają limitu wieku by na nie pójść i je skończyć także zapraszam :D nie no żart, ja akurat myślę że czasem wiedza jest lepiej jak pewne osoby mają jej mniej, dla ich własnego spokoju chociaż. Już wspominałam że mi z wieloma rzeczami wiedząc o nich nie jest łatwo a nie pisze ich tu bo jednak część z was może potraktować np zagrożenie 0.1% bez dystansu jak 100% i po co wasze stresy bez potrzeby? Do części zaleceń z kolei trzeba nabrać świadomości realiów jakie istnieją. I osoba bez tej wiedzy tylko będzie się denerwować. A czasem zalecenia jedno,a doświadczenie drugie- a tu mało która ma realne duże doświadczenie kliniczne-więc też by się stresowała że ktoś jej zleca inaczej choć by to robił właśnie dobrze. Więc ja jestem za tym by cześć medycznych portali była jednak chroniona, a jak kto dociekliwy i uparty to i tak dojdzie do miejsc w których to jest napisane bez ochrony :)
 
reklama
Do góry