reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Inka witamy rozgosc sie :-)

Aaa laski ja kupilam vita miner prenatal + dha za 19 zl na miesiac

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Inka1985 - witaj [emoji3].
Na BB fajnie jest [emoji6]. Rozgosc się na naszych wątkach [emoji5]


Zaraz porównam femibion z feminovitem i vita minerem, bo kurcze.. Połowa ceny zaoszczędzona na np. Palmersa [emoji6][emoji1]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawaka gratulacje! Może kolejne wizyty nie będą już takie stresujące :)

Sylver, śliczna córa :) Kolejny nastolatek w domu rośnie :p

Lilith super wieści :) malutka wystawiła Twoją cierpliwość na próbę :p

Aim u mnie też cisza, chociaż ja mam trochę izolującego tłuszczyku na brzuchu :)

Witaj Inka!

No i mnie dopadło straszne przeziębienie. Wczoraj rano było wszystko ok, ale wieczorem rozłożyło mnie na maxa :/ nos zawalony, głowa pęka, zupełnie nie mam apetytu, ale to pewnie przez gardło. Dziś spędzam dzień w łóżku, bo chciałabym wykurować się do weekendu. Moja chrześnica ma urodziny i w niedziele miałam jechać na torta a w poniedziałek zabrać ją do kina. Nie chciałabym jej zawieść...
 
Dziękuję za miłe przyjęcie. Ciekawe czy któraś z Was jest z dolnośląskiego. . . Ja z okolic Bolesławca. Cieszę się że mogę do Was dołączyć. Buziaki!!!
 
Inka - ja jestem z Bolesławca [emoji6]


Edit:
Ika - zdrówka!
Spróbuj *spam* syrop i tabletki.
Mi te tabletki szybko pomogły. Może jeszcze jakieś plukanki (choćby z solą)?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Sylver ja kupiłam normalnie w aptece
Ika zdrowka
Lilth w No w końcu
Truskawka tak u mnie Zosia, co potwierdzi sie w poniedziałek. Juz połówkowe!
Inka cześć

Ja wczoraj do 1 miałam gości z nocowaniem, rano przygotowałam sniadanie dla nich snidnie oni ruszyli w jedna stronę a my pojechaliśmy na badania do szpitala i od razu na weekend do swojego rodzinnego domu. Tak mnie zmogło, ze od razu poszłam spać :) czuje sie jakby dzien dopiero sie zaczynał
 
Aga tak swoja droga to uwielbiam porcelane z Bolesławca, mam kilka talerzy w witrynce ;p czy one u was sa tak samo drogie jak w sklepach firmowych w polsce?

Inka witaj, w 1szej ciazy byłam na mjm, do tej pory mam kontakt z dziewczynami :) ale mjm nie jest za bardzo popularne i mało dziewczyn tam pisze, na bb jest wiele wiecej wątków ciazowych :)
 
byłam dziewczyny na forum na stronie mjakmama w lipcówkach 2017 i tam jest wstrętna atmosfera że uciekłam i dołączyłam do Was. Dobrze że Was znalazłam :)

Witaj Inka... Ja także byłam na lipcowkach ale dosłownie przez moment... Jakoś mi tam nie pasowało.. :)

Witaminy - ja na początku brałam Centrum... Ale jako że wyniki mam ok chyba dam sobie spokój... Albo faktycznie kupię coś tańszego :)

Już tak się cieszyłem że mnie głowa nie boli i wykrakalam... Dziś chyba zwariuje... Boli mnie strasznie tylko jak jakby zatokowo. Bi nos, okolice zatok, że gałki oczne mi chyba wypadną... mówię wam katastrofalnie się czuje, widze jednak ze nie tylko mnie takie coś dopadło...
 
reklama
dziewczyny wiem, ze ostatnio pisalismy o chorobach zakaznych, ale w koncu nie wiem czy ospa jest grozna dla kobiety w ciazy? Wlasnie dostałam info od wlascicielki przedszkola, ze maja dzieci zarazone ospa......
 
Do góry