reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mamusia_Muminka tam gdzie ja jade maja oferte po prostu dla kobiet w ciazy, wiec obstawiam ze to jakis delikatny masaz i pewnie plecy na siedzaco, bo ja na brzuchu juz nie jestem w stanie lezec. Pytałam lekarza i powiedzial, ze masaze moga byc w ciazy, bylebym nie siedziala w cieplej wodzie (termy) oraz w hydromasazach publicznych bo jest tam za duzo bakterii, a infekcje w ciazy sie szybko lapie.

Co do witamin to ja pisalam ostatnio, ze zmieniłam prene na mama dha, wazne zeby było to DHA.

Sylver czekałam na nifty, wynik wyszedł prawidłowy, tzn nie ma zadnych chorob genetycznych no i wyszło, ze dziewczynka :)

Karo pytałam lekarza czy mam brac juz dopegyt na cisnienie, ale powiedzial, ze na razie nie. A co do wzroku to ogolnie niestety sie pogarsza w ciazy, kolejna sprawa przy cisnieniu tez moga wystepowac zmiany w dnie oka- nie wiem czy ma to jakis wplyw na widzenie, ale wiem, ze mi to od razu badali w szpitalu.
 
reklama
Karo przybijam piatke ja tez mam wszystkie dolegliwosci ciazowe jakie moga byc a w poprzedniej ciazy byl luzik.Mam nadzieje ze u Ciebie to nie cukrzyca.

Co do.witamin ja nie biore dziennie tylko co 2-3 dzien.Powiem Wam ze w zeszlej ciazy bralam caly czas i jak je odstawilam to wyniki sie mega poprawily...sam lekarz byl w szoku

010igov35ye70zfx.png
 
Sylver te witaminy to Feminovit dha ja wczoraj zamowilam opakowanie za 17 zl zobaczymy. Chcialam calkiem odstawic witaminy ale za takie grisze moge pobrac do wiosny poki warzywa sie nie pojawia [emoji5]

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Mamusia_Muminka tam gdzie ja jade maja oferte po prostu dla kobiet w ciazy, wiec obstawiam ze to jakis delikatny masaz i pewnie plecy na siedzaco, bo ja na brzuchu juz nie jestem w stanie lezec. Pytałam lekarza i powiedzial, ze masaze moga byc w ciazy, bylebym nie siedziala w cieplej wodzie (termy) oraz w hydromasazach publicznych bo jest tam za duzo bakterii, a infekcje w ciazy sie szybko lapie.

Co do witamin to ja pisalam ostatnio, ze zmieniłam prene na mama dha, wazne zeby było to DHA.

Sylver czekałam na nifty, wynik wyszedł prawidłowy, tzn nie ma zadnych chorob genetycznych no i wyszło, ze dziewczynka :)

Karo pytałam lekarza czy mam brac juz dopegyt na cisnienie, ale powiedzial, ze na razie nie. A co do wzroku to ogolnie niestety sie pogarsza w ciazy, kolejna sprawa przy cisnieniu tez moga wystepowac zmiany w dnie oka- nie wiem czy ma to jakis wplyw na widzenie, ale wiem, ze mi to od razu badali w szpitalu.

Cudownie! Naprawdę! Choć przecież w głębi serca każda z nas czuła, że będzie dobrze :) Ale spokojna głowa w ciąży jest ważna, więc możesz teraz cieszyć się Córeczką :D I super, że jedziecie do tego SPA, zasłużyłaś, baw się dobrze!!! :*
 
Co do witamin to ja biorę Femibion Natal 2 i nie zauważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych.

Sylwer mam nadzieję, że Twoje przeczucia co do moich bliźniaków się sprawdzą ;)
 
Sylver te witaminy to Feminovit dha ja wczoraj zamowilam opakowanie za 17 zl zobaczymy. Chcialam calkiem odstawic witaminy ale za takie grisze moge pobrac do wiosny poki warzywa sie nie pojawia [emoji5]

f2w3rjjgvtrkt7iq.png

To one są niedostępne w stacjonarnych aptekach?
Bierz Kochana i testuj, też się chętnie przerzucę na tańsze ;) Choć tak jak piszesz, wiosną mam zamiar dostarczać witaminki w czystej, warzywnej postaci :) A za arbuza wciąż dałabym się pokroić! :D
 
Karo przybijam piatke ja tez mam wszystkie dolegliwosci ciazowe jakie moga byc a w poprzedniej ciazy byl luzik.Mam nadzieje ze u Ciebie to nie cukrzyca.

Co do.witamin ja nie biore dziennie tylko co 2-3 dzien.Powiem Wam ze w zeszlej ciazy bralam caly czas i jak je odstawilam to wyniki sie mega poprawily...sam lekarz byl w szoku

010igov35ye70zfx.png
No maziajka niestety tak jest.ja pierwszy trymestr super.chodzilam Do pracy, super sie czulam a teraz wychodzi jakos po kolei cos wiec oby sie niesprawdzily przypuszczenia bo za slodycze bym sie pokroic dala a szczegolnie Kinder czekolade

Truskawka tez to czytalam ze wlasnie wzrok moze sie pogorszyc w ciazy. No nic zobaczymy Co wyjdzie w poniedzialek.

Popodluniu chcemy na lyzwy jechac.tzn M i mala beda jezdzic a ja bede patrzec

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Ja jestem dzis 17+2 wg om i tez nic nie czuje. Jedynym objawem ciazy jets wzrost wagi i powiększający sie brzuch.
Żadnych innych objawow nie miałam i nie mam. Na samym poczatku senność. Ale nic poza tym.
Moj mąż ostatnio jak trzymał reke na brzuchu to uznał, ze cos czuje :D ale wytłumaczyłam mu, ze niemozliwe, bo ja nic nie czuje, wiec fantazja go ponosi.

Swoja droga rozbawił mnie, bo uznał, ze skoro ma mowic do brzucha, to ma ponysl - nie wie za bardzo co ma mowic i nie lubi prowadzic monologów, wiec bedzie czytac mu bajki [emoji23][emoji23][emoji23]

Co do SPA - wiem ze np u dr eris jest jakis pakiet chyba nawet zabiegów dla kobiet w ciazy, takze spokojnie mozna jechac tylko trzeba zaznaczyc swój stan :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry