reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, wszystkim Wam zycze wspanialego nowego roku!
Ja przez ostatnie trzy dni bylam totalnie zajeta organizacja i przygotowaniami do swiat. Dzis przespalam prawie pol dnia, nawet calego Kevina nie dalam rady obejrzec :p
Teraz mam wolne do 2 stycznia wiec w koncu polezakuje. Oby tylko z pracy do mnie nie wydzwaniali....:/
 
Hej dziewczyny
Jak wam mijają święta? Ja wczoraj miałam wieczorem lekkie plamienia krwią, najpierw jasnoczerwona , teraz takie jasnutkie, ale tylko na papierze. Nie wiem kurde, nic mnie nie boli.. może to jakieś naczynko:-/

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Samontaja jak jednorazowe i nic sie nie powtórzy to myśle ze nic złego sie nie dzieje. Teraz mamy wszystko bardzo mocno ukrwione.
My od wczoraj u teściów. Ogólnie od wigilii bardzo fajny czas, wyjątkowo spokojny, jescze dwa dni w sanoku i powrót do wawy.
 
Hej dziewczyny, ja tez wypoczywam :)wczułam sie w role gościa i nic nie robie ;)
Szkoda tylko ze ciagle pada, bo ze spacerkow nici...
 
Samotnaja nie ma co panikowac, ale nie przemeczaj sie i odpoczywaj. Moze zadzwon do swojego lekarza, ja w zwiazku z takim plamieniem dostalam duphaston
 
Hej ja tez odpoczywam niestety mimo ze juz prawie 15 tc wg Usg( zaczne we wt ) to do konca dolegliwosci nie minely ...oczy by jadly a zoladek mowi nieee!
Swieta mijaja spokojnie ale niestety z nudnosciami.,,

Samotnaja a nie aplikujesz moze luteiny albo czegos dopochwowo?

010igov3fkey3mez.png
 
Witajcie [emoji3]

Samotnaja - a nie przeciazylas sie czymś? oby to był jednorazowy przypadek.

Ja nie mogę powiedzieć, że wypoczywam. Dużo jeździmy, późno wracamy, i oczywiście ja jako kierowca bo mąż wszędzie jest czestowany przybytkami barkowymi [emoji6]. Z jedzeniem nie ma problemu - uważam żeby nie jeść smażonego i potraw z dodatkiem cebuli bądź czosnku - bo to odchorowuje.


W końcu cześć Rodzinki została poinformowana o ciąży. Córka przeszczesliwa - tylko jest problem - ona woli siostrę, ale imię podała dla brata - Cyprian [emoji23]. Póki co stwierdziliśmy, że z imionami dajemy sobie czas [emoji4]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry