reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej wszystkim. Dużo pisałyście jak mnie nie było już wszystkim nie odpowiem niestety.
U mnie był mały armagedon, chcieli mi wypowiedzenie dać także jestem na zwolnieniu od dzisiaj.
Aga ja też śpię na prawym boku, bo jak leżę na lewym to mi prawa ręka dretwieje. Takie neurologiczne bolaczki nie wiem jak to dalej będzie. Zamienię się z mężem miejscami może będzie lepiej się przestawić.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień Dobry :biggrin2:

Powodzenia na wizytach.
Maziajka, Ani@ i inne dziewczyny z mdłościami mam nadzieję, że nie długo wam się skończą, żebyście mogły w pełni cieszyć się z ciąży.

U mnie nadal, prócz bólu cycków, nic nie jest :oo2:
Ale postanowiłam sobie, że postaram się traktować tą ciążę tak jak pierwszą ;-) ;) - czyli zupełnie na lajcie.
Ciekawe czy mi się uda. Na razie dobrze sobie radzę, choć już z rana zaczęłam się zastanawiać czy nie pójść do jakiegoś innego lekarza i nie podejrzeć co się tam dzieje :huh:
Na szczęście taka u nas pogoda, że aż nie chce się wychodzić z domu.
 
Ania - pokrój imbir w plasterki (3-4), zalej wrzątkiem, możesz później doslodzic miodem bądź cukrem, i pij. Ew.dodaj do herbaty. Mi ta mikstura naprawdę pomaga.
Co dziwne - nie mogę pić gorzkich herbat bo od razu pawik leci (a wcześniej nie słodzilam) , stąd napisałam o miodzie bądź cukrze [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja Ci powiem, że herbata to tylko lekko posłodzona mi wchodzi, a słodyczy też w ogóle niemogę jeśc, odrzuciło totalnie, a dawniej jadłam i to bardzo dużo.
A poza mdłościami to jak nie biegunka to zaparcie. :( Eh...
 
Misia12 dobrze ze poszlas na l4 a ten szef to jakas menda!

Ania ja nie zmoge inbiru nie ma szans nie cierpie imbiru brr jeszcze bym miala to wypic u mnie najgorzej jest wieczorem do tego doszly zawroty glowy i wieczorem ledwo zipie.Jem bardzo malo rzeczy bo niewiele toleruje...wagi nie mam wiec nie wiem.U mnie te mdlosci sa jakies dziwne sama nie wiem kurde bo jak glodna jestem mdli jak pojedzona mdli, tak mnie dzwiga nie raz zwymiotuje wtedy mi troche lepiej a tak to tylko dzwiga mnie bez wymiotow i to chyba girsze.Do tego ciagle mi sie odbija ...bekam jak jakas lama:D a zaczelo sie to gdzies tak w polowie 5 TC.Choc juz w 4 mialam jednorazowe spotkanie z kiblem jak sie coli napilam...


Na dzis nakupilam sobie w biedronce ananasa melona banany to jakos przezyje caly dzien:p moze w brzuchu jakas malpke nosze:p

010igov3fkey3mez.png
 
Witam wszystkich ;*

u mnie nadal nic. Beta z wczoraj 1137.
jutro do powtórki a dziś grzecznie leżeć i czekać.

Powodzenia na wizytach ;)
 
aga mam dokładnie to samo z herbatą ... Ostatnio pije tylko wode delikatnie gazowana z sokiem, bo nic innego nie przejdzie;/ masakra.
 
Hej wszystkim. Dużo pisałyście jak mnie nie było już wszystkim nie odpowiem niestety.
U mnie był mały armagedon, chcieli mi wypowiedzenie dać także jestem na zwolnieniu od dzisiaj.
Aga ja też śpię na prawym boku, bo jak leżę na lewym to mi prawa ręka dretwieje. Takie neurologiczne bolaczki nie wiem jak to dalej będzie. Zamienię się z mężem miejscami może będzie lepiej się przestawić.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom


No co Ty!? A wiedzieli o ciąży? Chamy.. Masz rację - bierz L4 do końca bez żadnych skrupułów.

My też się zaczynamy przestawiać w łóżku miejscami [emoji3]. Ale nie wiele to daje, bo i tak.. Budzę się na prawym boku [emoji19]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia12 dobrze ze poszlas na l4 a ten szef to jakas menda!

Ania ja nie zmoge inbiru nie ma szans nie cierpie imbiru brr jeszcze bym miala to wypic u mnie najgorzej jest wieczorem do tego doszly zawroty glowy i wieczorem ledwo zipie.Jem bardzo malo rzeczy bo niewiele toleruje...wagi nie mam wiec nie wiem.U mnie te mdlosci sa jakies dziwne sama nie wiem kurde bo jak glodna jestem mdli jak pojedzona mdli, tak mnie dzwiga nie raz zwymiotuje wtedy mi troche lepiej a tak to tylko dzwiga mnie bez wymiotow i to chyba girsze.Do tego ciagle mi sie odbija ...bekam jak jakas lama:D a zaczelo sie to gdzies tak w polowie 5 TC.Choc juz w 4 mialam jednorazowe spotkanie z kiblem jak sie coli napilam...


Na dzis nakupilam sobie w biedronce ananasa melona banany to jakos przezyje caly dzien:p moze w brzuchu jakas malpke nosze:p

010igov3fkey3mez.png
U mnie mdłości zaczęły się od biegunki, odbijania jedzeniem i bekania. A ten imbir śmierdzi, już wiem jak męskie perfumy. Tak jak mówisz zwymiotowanie może i pomaga, ale chwilowo, bo później człowiek jest wycieńczony i jeszcze gorzej jest. A i na głodnego są większe mdłości potwierdzam to.
No nic pozostaje nam czekac do końca trzeciego miesiąca i mam nadzieję, że będzie o niebo lepiej.
 
Joanna - no Kochana, to u mnie na odwrót. 1 ciąża była dla mnie mega wydarzeniem, i nie powiem - swirowalam na maxa. Teraz za to - pełny spokój. To, że nadal nie oglosilismy tego wydarzenia w pracy, rodzinie, znajomym, tylko w tym pomaga [emoji6]. Także pewnie do świąt będę miała lajcik [emoji3]



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dZiewczyny :) na wstępie : życzę Wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania i łagodnego przechodzenia ciazy, żeby Was nic niepokoilo. Uciekam z wątku ale na odchodne chciałabym się Was poradzić, czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć po jakim czasie od poronienia samoistnego mogę znowu starac sie o bejbusia? :) moze ktoras z Was zna jakis watek?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry