reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Truskawka89 w którym jesteś tygodniu?
Maziajka jak Twoje samopoczucie, mdłości mijają?

6t6d z ostatniej OM, wiec idziemy podobnie patrzac po Twoim suwaczku ;)

Kurcze laski ja nadal nie mam mdłosci, czasem cos mnie lekko ciagnie, ale to chyba bardziej dlatego, ze o tym mysle. Mysle, ze jakby sie miało zaczac to by sie juz zaczeło.
 
reklama
Hej dZiewczyny :) na wstępie : życzę Wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania i łagodnego przechodzenia ciazy, żeby Was nic niepokoilo. Uciekam z wątku ale na odchodne chciałabym się Was poradzić, czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć po jakim czasie od poronienia samoistnego mogę znowu starac sie o bejbusia? :) moze ktoras z Was zna jakis watek?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Jesli nie mialas zabiegu to w sumie od najblizszej owulacji :) ale wiadomo, ze zawsze bezpieczniej poczekac choc 1 cykl
 
Hej dZiewczyny :) na wstępie : życzę Wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania i łagodnego przechodzenia ciazy, żeby Was nic niepokoilo. Uciekam z wątku ale na odchodne chciałabym się Was poradzić, czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć po jakim czasie od poronienia samoistnego mogę znowu starac sie o bejbusia? :) moze ktoras z Was zna jakis watek?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Arrow [emoji8]
Lekarz nic Ci nie przekazał?
Na ogół jest zasada 3 miesięcy.
Powodzenia w nowych działaniach [emoji3]. Odwiedzaj nas czasem, co? Buziaki [emoji8]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arrow przykro mi, że tak to u Ciebie się skończyło.
Co do starań po poronieniu, to są różne teorie. Będąc na różnych forach czytałam, że niektóry lekarz mówił, że można starać się od razu, inny twierdził, że trzeba odczekać 3 cykle, żeby organizm doszedł do siebie.
Jestem zwolenniczką starań "od razu". Organizm sam będzie wiedział, kiedy będzie gotowy na przyjęcie kolejnego maluszka.

A tu jest wątek pt: Starania po straconej ciąży.
https://www.babyboom.pl/forum/temat/starania-po-straconej-ciazy.54333/
 
Arrow ja tez jestem zwolenniczka staran od razu jesli oczyscilo sie samoistnie .Znam lekarzy ktorzy po biochemicznej kaza 3 cykle poczekac to juz w ogole.chore...Juz tu kiedys pisalam moja siostra poronila i tez samoistnie sie oczyscila zaszla w ciaze jakies 20 dni po poronieniu teraz leci juz 35 tc.


Truskawka nic tylko sie cieszyc ja w 1 ciazy tez nie mialam mdlosci.

010igov3fkey3mez.png
 
6t6d z ostatniej OM, wiec idziemy podobnie patrzac po Twoim suwaczku ;)

Kurcze laski ja nadal nie mam mdłosci, czasem cos mnie lekko ciagnie, ale to chyba bardziej dlatego, ze o tym mysle. Mysle, ze jakby sie miało zaczac to by sie juz zaczeło.
No faktycznie prawie tak samo, ja już termin porodu potwierdzony u lekarza na 21 lipca 2017
Truskawka Ty pierwsze dziecko?
Mdłości nie musi miec każda kobieta, niektóre przechodzą ciążę bezobjawowo, może Cię to ominie. :)
Ja na razie mam, ale mam nadzieję, że będzie lepiej. ;)
 
Dzięki bardzo zaraz zaczynam lekturę. Lemarz mi na ten temat nic nie powiedzial. Nie mialam zabiegu. Poplakalam chwilę i już mi lepiej. Nie ma co stać stać miejscu. ZajrZę do Was w lipcu zobaczyć maleństwa. :)
Wszystkiego dobrego, badzcie dziewczyny dzielne !! :*

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie porannie
Arrow ja akurat niemoglam sie starac odrazu bo rodzilam normalnie w 17 tyg ale znam mnostwo dziewczyn wlasnie z tego Forum starania po straconej ciazy ktore sie Same oczyscily i staraly sie od razu i jesli endometrium sie odbuduje i organizm bedzie gotowy to przyjmnie ciaze odrazu

Wspolczuje dziewczyny ze musicie sie meczyc z tymi mdlosciami.ja niemialam nic w poprzednich dwoch ciazach i Teraz tez nic tylko bym jesc mogla.ale za to przez te moje przeziebienie czuje jakbym sobie caly mozg wysmarkala.musze dzisiaj na 16 Do pracy i w Piatek i potem caly tydzien wolny i zaczynamy malowanie mieszkanka.M mA popoludniowki, mala Do przedszkola i od rana ruszamy
P.S Widze ze moj suwaczek ruszyl jak z Procy. Wczoraj pokazywal jeszce 8t6d
f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Arrow ja w sierpniu poronilam samoistnie z takiego powodu jak Twój. Po poronieniu mialam robione usg lekarz powiedzial ze wszystko się oczyścilo ale dla pewności kazał poczekać do następnego okresu. Później byłam usunąć nadzerke spytałam o to czy można się stracac a on kazał mi odczekać jeszcze jeden miesiąc. Ale nie czekaliśmy. Instynkt mi podpowiadał ze teraz jest ten czas i się udało :) życzę Ci tego samego , powodzenia :)

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
reklama
Dzisiaj zaczynam 10tc ale to leci :)
Byłam dzisiaj na badaniach jutro wyniki :) niestety nie udało mi się na nfz załatwić wiec 370zl poszło..

Samotnaja, Megan powodzenia na wizytach

Mnie dziś znów mdłości dopadły ech. Wypieków nie mam ale nie mogę używać jednego żelu do kąpieli bo ostatnio dostałam po nim jakiś czerwonych plam tak to z cera wszystko ok:)

Miłego dnia

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
Do góry