reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

DZIEŃ DOBRY DZIEWCZYNKI. ŻYCZĘ POZYTYWNEGO DNIA. JEŚLI KTÓRAŚ BEDZIE CHCIAŁA PRYWATNIE POPOSAĆ ŁATWIEJ MI BĘDZIE PRZEZ FB NA MESSENGERA NO I MOŻE JUŻ NAJWYŻSZY CZAS ZOBACZYĆ JAK WYGLADAJĄ DZIEWCZYNY TWORZĄCE TAK ZGRANĄ PACZKE (mój fb karolina kafarska kralczyńska)
 
reklama
Maziajka wg mnie kwalifikujesz sie na lekarza, przecież są leki przewymiotne. Pijesz jakies elektrolity, albo choćby izotoniki?

Joanna i słusznie, jak nie ma powodów do zmartwień to szukanie ich na sile mija sie z celem ;). Mi taka postawa towarzyszy cały czas

Antyperspirant wg mnie każdy drogeryjny

Arrow sciskam i powodzenia niech szybko i szczęśliwie było następnym razem :*
 
Ania@ to moje drugie dziecko, ale 3 ciaza. W 1szej tez nie mialam mdlosci, wiec sie nie martwie az tak bardzo. Może bedzie drugi synek, takie mam przeczucie :) Mnie termin lekarz wyznaczył na 17.07 ale na usg pisało 20.07, wiec juz sama nie wiem.

Arrow powodzenia, trzymam kciuki i daj znac koniecznie jak beda znów 2 kreseczki na tescie :)
 
Kasiulka dokladnie za tydzien mam wizyte zobaczymy jak wyniki badan bo robilam ich mnostwo pogadam z gin i zobaczymy co bedzie.Wymiotow juz nie mam tak duzo czasami raz dwa dziennie gorzej z mdlosciami...i tymi zawrotami organizm po prostu juz zaczyna siadac.Jem duzo owocow tych slodkich bo kwasnego nie wcisne, zobaczymy co dalej bedzie gdyby cos mega zlego sie dzialo albo bym mdlala czy cos to nie bede czekac ani chwili.Po prostu tak widocznie musi byc poki co...

Ja nie mam FB juz poza tym wole byc tutaj anonimowa mimo wszystko:-)

Truskawka podobno z chlopcami jest niZsze stezenie hcg w organiznie i mniejsze dolegliwoscia sa ja w ciazy z synkiem mialam ich na prawde nie wiele glownie wech wyczulony, a teraz mam wyczulony zoladek i chyba wszelkie mozliwe nie przyjemne dolegliwosci czuje dziewczynke i po objawach tez tak wynika ale zobaczymy.

Dorota o kurcze moja mi wypisala milion badan i pewnie tez by mi tyle wyszlo ale na nfz chodze jedynie 3 nierefundowane musoalam zaplacic 150 zl...te przeciwciala cale IG.

010igov3fkey3mez.png
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!Dzisiaj mam kiepski dzień...Męczą mnie mdłości a do tego przeziębienie.Dzieci za godzinę wrócą do domu a ja jeszcze nie mam nic zrobione,i najgorsze to że nawet nie chce mi sie wstać z łóżka.
 
Maziajka u mnie akurat z beta i czy na dziewczynke mdlosci i wymioty wogole sie niesprawdzilo.bo z corka beta od poczatku bardzo niska, mdlosci niemialam ani wymiotow tylko to samo Co w pierwszej i teraz ogromne piersi i zmeczenie.no Chyba ze ja od jakis Norm odbiegam

Ja dzisiaj pomimo przeziebienia musialam cos zrobic bo zaraz Do pracy. Pomylam okna. Zostalo Mi tylko ogromne tarasowe w salonie ale na to musze sily zebrac

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
No trochę wyszło ale to nie jest najgorzej tam gdzie gin chciał żebym poszła zrobić badania zapłaciłabym ok 600zl. Ja 14 badań miałam zleconych pomimo tego że grupy krwi nie musiałam robić.
Mogłam wczoraj iść na NFZ bo bratowej znajomy pracuje w szpitalu ale musiałabym iść na sor i czas oczekiwania ok 3h wiadomo nie byłabym nagłym przypadkiem. A jakby mieli jeszcze jakieś oblężenie to i lepiej bym czekała :/ a jeszcze chciał żebym przyszła w ciągu 30 min do szpitala nie mam daleko ale wiadomo trzeba się ogarnąć jeszcze samemu ok ale co z małym a siedzieć z nim tyle czasu w szpitalu to jakoś mi się to nie widzi ,wiec ładnie podziękowałam i poszłam rano prywatnie :)
Kiedyś pracował w przychodni gdyby tam dalej pracował to by nie było takie zachodu

Ja mam facebooka ale mało korzystam. Wole tutaj się udzielać wszystko jest przejrzyste a na messengerze nie koniecznie. Wiec zostaje tutaj :)



p19u3e3k9ugosgbi.png
 
Arrow bardzo mi przykro ;-( Trzymam kciuki za następne starania!

Maziajka- a już myślałam,że jestem jakaś inna , bo też nie mam FB.
Co do stężenia hcg, to chyba coś w tym jest, bo w pierwszej ciazy, zero mdłości tylko senność.
A teraz mam dokładnie jak ty, tylko mnie naciaga, wweekend meczyłam się jak nie wiem co, wypiłam tylko jedną szklanę wody, bo nic mi nie przechodziło, od wczoraj jest lepiej.
Zajadałam się owocami.
 
reklama
DZIEŃ DOBRY DZIEWCZYNKI. ŻYCZĘ POZYTYWNEGO DNIA. JEŚLI KTÓRAŚ BEDZIE CHCIAŁA PRYWATNIE POPOSAĆ ŁATWIEJ MI BĘDZIE PRZEZ FB NA MESSENGERA NO I MOŻE JUŻ NAJWYŻSZY CZAS ZOBACZYĆ JAK WYGLADAJĄ DZIEWCZYNY TWORZĄCE TAK ZGRANĄ PACZKE (mój fb karolina kafarska kralczyńska)



Mój FB to Joanna Król. Mam takie samo zdjęcie jak na forum.

Odważne Kobietki [emoji3]

Mam i FB i korzystam z wszelkich komunikatorów.
Nie mniej jeszcze na tym etapie wolę korzystać z tego w miarę anonimowego forum [emoji6].
Moja poprzednia grupa BB wyszła zza nickow dopiero przy końcówce ciąży (korzystając z NK, gg)- łączyła nas kilkumiesieczna więź, i wówczas to miało spory sens i działa do teraz.

P.S. Wiadomości prywatne również możemy sobie przesyłać przez BB [emoji2].






Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry