reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny
Sarat, Tymuniek super wiesci :) gratuluje :)

Lilith ja bym sie jednak wybrała do endokrynologa, przepisze pewnie tabletki i moze ten poziom sie obnizy troche. A robiłas samo tsh? Warto tez zrobic ft3 i ft4. Mam jeszcze do Ciebie pytanie odnosnie acardu, jak duża bierzesz dawke? Mnie lekarz zalecił (po długich namowach z mojej strony) tylko połowke tabletki dziennie, mysle, ze to troche za mało, ale tez boje sie brac na wlasna reke całej tabletki. Czy cała tabletka dziennie moze jakos zaszkodzic?
 
Witam się i ja :-)

Megann, samotnaja - powodzenia na dzisiejszych wizytach [emoji110][emoji110] [emoji110] [emoji110]


Kasiulek - oby cały dzionek był równie pozytywny [emoji2]
Piszecie o tsh i zastanawiam się czy ja też mam to badanie wśród zleconych (zapomniałam luknac z rana do teczki z papierami ciążowymi) , czy dodatkowo je zrobić.


Tymuniek - cudne Bobo [emoji3]


Agness - ja póki co używam tego samego antyperspirantu co wcześniej (Garnier), ale wstrzymalam się póki co z etiaxilem (blokerem).


Sandra - jak tam? [emoji3]


Morela - dobra ta Twoja córa [emoji3]. Takiej samej historii spodziewam się po mojej - tylko pewnie w ciągu dnia zostanie poinformowana połowa szkoły (J jest w szkole od 7:10 do 15:15, zalicza świetlice, stołówke, zajęcia dodatkowe, a tam zgromadzenie dzieciaków z różnych klas, no i Nauczycieli też więcej [emoji6]).




Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Sarat, Tymuniek super wiesci :) gratuluje :)

Lilith ja bym sie jednak wybrała do endokrynologa, przepisze pewnie tabletki i moze ten poziom sie obnizy troche. A robiłas samo tsh? Warto tez zrobic ft3 i ft4. Mam jeszcze do Ciebie pytanie odnosnie acardu, jak duża bierzesz dawke? Mnie lekarz zalecił (po długich namowach z mojej strony) tylko połowke tabletki dziennie, mysle, ze to troche za mało, ale tez boje sie brac na wlasna reke całej tabletki. Czy cała tabletka dziennie moze jakos zaszkodzic?
Truskawka ja biore rano acard 75mg,wieczorem mam clexan i nie sadze zeby mialo to w jakikolwiek sposob zaszkodzic. Gin by mi powiedzial o tym.

Megan, Samotnaja [emoji110][emoji110][emoji110]

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Ania dzieki ze pytasz niestety nie mijaja..a jak u Ciebie?

Morela moj wygadal tylko kolegom z grupy wiec tyle dobrze heh:D


Ja mam za soba mega ciezka noc nie umialam spac z boku na bok potem.siku i tak co chwile...

Dziewczyny czy Wy tez macie takie wypieki? Ja od wczoraj zauwazylam u siebie wygladam jak jakas lala umalowana a ja bladzioch jestem wiec dziwnie to wyglada.

010igov3fkey3mez.png
 
Maziajka, chyba cos tam się dzieje z krążeniem bo ja sie rano obudziłam i jak zawsze było mi zimno to teraz jakiś napad gorąca dostałam ... poza tym jakieś zadyszki jak stara baba:p
 
Maziajka - ja nie mam wypieków, a przydałoby się troszkę koloru, bo trupio wyglądam [emoji6].

Co do spania - ja śpię tylko na boku, i to prawym... A tu trzeba się będzie na lewy przestawić...kiepsko póki co mi ta zmiana przychodzi.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka u mnie pare dni temu się zaczęły, schudłam 3 kilo.
Lepiej się czuję rano niż wieczorem, mąż kupił mi kawałek imbiru w warzywniaku, jezu jak to śmierdzi, i niby co ja mam z tym imbirem zrobic, kawy już w ogóle nie piję, bo niedobrze mi po niej, że hej.
Maziajka a u Ciebie w kyórym tygodniu się zaczęły mdłości?
 
reklama
Ania - pokrój imbir w plasterki (3-4), zalej wrzątkiem, możesz później doslodzic miodem bądź cukrem, i pij. Ew.dodaj do herbaty. Mi ta mikstura naprawdę pomaga.
Co dziwne - nie mogę pić gorzkich herbat bo od razu pawik leci (a wcześniej nie słodzilam) , stąd napisałam o miodzie bądź cukrze [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry