reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

9/10 mój szogun ma 7 lat skończone zobaczył zdjęcie z usg i mówi widzę dzidziusia powiedz mi czy to prawda i że nikimu nie powie z niego taka mała papla że zaraz wszyscy by wiedzieli więc mu powiedziałam że on tak wyglądał jak był u mamusi w brzuszku:)
No ja powiedziałam córce i jak ją odbierałam z przedszkola jej pani się do mnie dosiadła i mówi "no i co pani Moniko jak się pani czuje" :D także już wie całe przedszkole ehhh no cóż

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Ewcia lekarz wie najlepiej, choc acard dobry.. dobrze działa by obumarcia nie było. zresztabTy masz swietnynjuz zestaw!! i teraz oby do przodu z każdym tygodniem.

Paalina, tak jak I Kasiulka mówi. takie badanie robi się razem! mam combo i Refleks plus może nifty i to musisz robić tego samego dnia.. krew z teraz jest nic niewarta..

Samotnaja mocno trzymam kciuki za jutro. napisz nam koniecznie co tam!

AIM gk prawda, jeden mm i dzień w plecy. maluch rosnie mniej więcej 1mm na dzień. Az miło, że taki dobry dzień :)

Sarat gratuluję!! odzywaj się jak tylko będziesz miała więcej sił

Maziajka, bigos juz lrzerabialam. nawet mam jeszcze trochu :)

Sandra to prawie miesiąc później niż ja czyli jakiś 5-6tc jesteś??

Karola możesz mieć plamienia/krwawienia. powinnaś duuuuzo lezec i na pewno nic nie nosić i się nie męczyć.

Agensss no pewnie :p


Tymunek jak to acard zwiększony?? w ciazy 75mg aspiryny ma być. ile Ci zwiększył?? gratuluję dużego maluszka!! widzę ale uroczy!! aż miło popatrzeć!!


Kolejny dzień za mną, jutro ogarniania cześć kolejna,, i dentysta.

Powiedzcie mi, 2,6 tsh do przeżycia?? powinno być oklo 1.. jutro chce się dowiedzieć jakie miałam w poprzednich ciazach. Mój lekarz ( on nie jest od ciazy a od krwi) zawsze mówił, że jest dobre. dziś popatrzylam a tam 2,6 a on dalej, że dobre.. bardzo mi się to niepodoba. jednak jeśli okaże się, że wcześniej miakam na podobnym poziomie to przeżyje :D
 
Lilith mnie i endokrynolog i ginekolog zgodnie, zupełnie niezależnie od siebie mówią że w ciąży poziom tsh powinien utrzymywać się do poziomu 2.5 więc myślę że nie masz powodu do stresu [emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka 3 maj się! i uważaj na siebie.

Tea mam nadzieję że będzie dobrze narazie nic mi nie mówią.

Lilith gdzieś 3/4 bo mam późne owulacje.
 
Tymuniem rozumiem juz :) heh jeszcze nie szaleje z tym tsh..

Monti dziękuję.. ja znam zasadę ze 1 to najlepiej..

Sandra czekam wiec na pozytywne wiescj.
 
Tymuniek gratulacje!!!
Lilth zachodząc w ciaze z Miśkiem miałam 4,7 (nigdy nie miałam problemów z tsh) a pózniej spadło mi do 2,4 nie brałam leków tylko musiałam zrobić dodatkowe wskazniki. Nie mam problemów z tarczyca, wiec nie wiem czy nie pokręciłam ftpo,ft3, ft 4
 
reklama
Lilth a masz szanse na konsultacje z endo? Bo ja miałam od czasu do czasu pózniej kontrolowane

I dzien dobry!!! Pozytywny radosny bez wymiotów i zamulek.
Mergan, samontaja Wam dobrych wizyt
 
Do góry