reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga_k_m to już nie pitole tylko poszukam jakiejś.
Morela a ja najbardziej lubię spać na golasa, albo w samej bluzce :) każdy ma swojego bzika.
Truskawka no patrzyłam na allegro ale oni piszą że XXL to 2x55cm to nie wejdę, ale spoko znalazłam i większe. A i jeszcze długość, żebym dupka nie świeciła.
Chyrba dobry pomysł z ta sukienka. Mam całą masę takich sukienek które się spraly a nie mam serca ich wyrzucić. Przejrzę sobie jak już będzie bliżej końca.
Kusicie słodkościami a ja po obiedzie i snickersie miałam 160 cukru, poleciałam na spacer i jest 99 , ale coś bym zjadła już :/

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pola@ bardzo się cieszę z udanej wizyty :)

Ola W. też mam niskie ciśnienie, normalnie książkowe 120/80 a w ciąży 100/60 czasem 110/70 ale w szpitalu takie miałam to mówili że spoko.

aa pączki tak zasmakowały mężowi że już ich nie ma i jutro obiecałam zrobić znów :D jutro mam ważenie u mojego lekarza więc ja nie pojem :D
 
Ola W. - też miewam takie ciśnienie :), dzisiaj np. miałam 102/64 i też czuję się taka "rozmemłana" :D

Pola@ - gratuluję udanych zakupów, u mnie bitwa z myślami jest czy już co kupować dla malucha czy się wstrzymywać do bardziej zaawansowanej ciąży... a korci, żeby coś kupić bardzo :)

AAggAA88 - pamiętaj tylko o stanowczym podejściu. To, że jest miły na dany moment nie znaczy, że mu się upiecze bo zmiany jakieś muszą nastąpić, żebyś Ty czuła się szczęśliwa w tym związku.
Ja mam na odwrót, boję się zostawiać cokolwiek na pozniej, bo znam siebie i wiem że jak czegoś nie będę miała to będę latać po sklepach, a końcówkę ciazy (tak od maja) chcę bardzo zwolnić, bo boję się żeby dzidziuś nie urodzil się za wcześnie jak moja córeczka....Więc ogólnie wszystko muszę mieć przynajmniej wypatrzone i dotknięte w sklepie:)

Ja też dziewczyny jak Morela i misia12 nie lubię spać w koszuli nocnej, ale w szpitalu szczególnie po sn koszula nocna jest dużym ułatwieniem do badania i sprawdzania czy ok, poza tym ulatwia wietrzenie dany;) po cc też nie ma takiego kontaktu ubrania z rana.
 
Ostatnia edycja:
Pola@ gratuluję udanej wizyty :) i dużych zakupów :)
Przeszłam się i ból minął :)

Ja jeszcze tydzień i polowkowe ! :)

Tez oglądałam koszule nocne nawet takie złe nie są można coś wybrać ładnego, ale za to śmieszą mnie te szare z tymi misiami na całą koszule :p

AaggAa dokładnie pamiętaj być stanowcza bo jutro wrócisz do teściów i żeby znowu nie było to samo.. życzę Ci jak najlepiej i dużo siły :)
 
Ola W ja tez mam takie cisnienie 90/56 i puls 80 zawsze tak mam czy w ciazy czy nie,ostatnio popijam mala czrna z rana i spoko.
Pisalam posta popoludniu to tel mi siadl a teraz zeby wrocic te strony to sorry ale duzobtegobi koe pamietam.
Paczki sliczne .
Moj chlopak kopie bardzo nisko doskownie nad spojeniem ale gin mowila ze jest bardzo nisko zobaczymy 02.03 czy sie troche posunal.
Kasiulka przepis poszedl dalej mojej siory cora tez alergiczna mega i zawsze bez torta bidula [emoji20]



f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Ostatnia edycja:
Ola W. - u mnie o dziwo ciśnienie w ciąży jest wręcz książkowe - dzisiaj u gin miałam 128/76 (a normalnie nie przekraczam 100/60).

Alex - [emoji6]


Pola - bardzo się cieszę, ze po badaniach wszystko o.k. [emoji3]. Zakupy Ci się mega udały [emoji3][emoji3][emoji3] - koniecznie pochwal się nimi na wątku zakupowych (jestem ciekawa i balerinek i kozaczkow).
Dziękuję za dobre słowo [emoji5].
I tak..
Magnez od teraz łykam w podwójnej dawce, a z nospa uważać mam (w sensie nie przesadzać z ilością). Wychodzą mi poniekąd moje spacerki pod górki i stoki... Także teraz odpoczywam, i obserwuje te moje spinki brzuszkowe. Basen mam odradzony. No i do 17.03 jestem na L4 (aczkolwiek do pracy i tak będę zaglądać tak na parę godzin, no i może nie codziennie.. bo głupio mi teraz wszystko rzucić - za dużo jest do stracenia.. Gdy sprawy mam już praktycznie na finiszu).

Aaggaa - dobrze ruszyliscie dzisiaj z wzajemnym porozumieniu, oby tak dalej! Grunt to trzymać się teraz wytyczonego celu i nie dać się zwieść z obranej drogi [emoji5].
Widać, że i jemu zależy... Więc... Wykorzystuj sytuację [emoji8]


Misia - kurcze... Poszukam na necie coś na wzór tego co miałam. Nie chce wierzyć, że patrzysz na XXL.. Z tego co kiedyś pisałaś, to w c&a chyba te same rozmiary bierzesz co ja [emoji14]



I ja podziwiam siłę, która drzemie w kobietach - Lilith, Kasia - szacun. Integral - Tobie również, bo jednak i Ty się jakoś postawiłas.
 
też patrzyłam za koszulkami i znalazłam bardzo fajne, można bardzo łatwo odsłonić pierś i nakarmic:)

dziewczyny gdzie odczuwacie kopniaki? w której częsci brzuszka? bo ja przede wszystkim zaraz nad spojeniem łonowym, bardzo nisko no i z jednej strony ok bo jestem spokojna , że dzieciak kopie czy tam nie wiadomo co robi hehe a z drugiej w tym miejscu nie jest to dla mnie przyjemne...

Też odczuwam kopniaki nisko:)

Pola super że wizyta udana i zakupy:)

Ja dzisiaj nałaziłam się po mieście kupiłam bluzkę młodemu do szkoły tylko w przelocie bardziej skupiałam się na lataniu za dodatkami do domku:)młody był w sali zabaw mimo pogody chciał:)
 
Pola, gratuluję wizyty.
No i zakupy jak udane :-)

Aga, oby po magnezie przeszło.
Dobrze, że masz L4, troszkę odpoczniesz :-)
 
reklama
Do góry