reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga dobrze ze wszystko w.miare ok odpocznij troche i bedzie w ogole cacy! Ty czolgu nasz:p
.Ja jasiowi przewaznie reeboki kupowalam mial chyba z 5 par i zawsze bylam zadowolona nigdy sie nic nie dzialo.A dawalam tez max 70-80zl.

Ola W ja tez mam takie ostatnio w sb nialam 100/50 .

Truskawka my z R nosimy New Balance Jasiowi tez chcialam mielibysmy rodzinne ale wlasnie mlody ma 27.5 rozmiar wiec jeszcze troche:p

My dzisiaj w Ikea bylismy ale nic ciekawego jakos dla mnie nie bylo a chcialam jakies fajne ramki, obrazki, plakaty..kupilismy tylko lustro do przedpokoju.Potem jeszcze wyprzedaze zaliczylismy ale nie mialam tez weny moj za to kupil sobie spodnie i bluze .

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Dziewczyny, jak u Was z ciśnieniem?
Ja dzis cały dzien, co bym nie robiła mam ok 96/60.... a puls 80.
Wiem, ze w ciazy lepiej niskie niz za wysokie, ale no az tak?!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dopóki nie spada poniżej 90 to w ogóle i kompletnie nie ma czym się przejmować :) a i są osoby które "całe życie" mają 85-90 i mają się super bo taki ich urok :) także nie ma co się doszukiwać problemów tam gdzie ich nie ma :)
 
Dobrze wiedziec, ze tak duzo z Was ma podobne ciśnienie :)
Szkoda, ze pogoda nam nie pomaga ;) i słońca brak.... gdyby było słońce, to pewnie bym az tak tego ciśnienia nie odczuła :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pola gratulacje udane wizyty :)
Aga - a często ci sie ten brzuch napina ? I jakie to jest dokladnie uczucie ? Bo mi wlasnie ta macica sie stawia . biore megnez i luteine i nie wiem teraz jak to odróżnić ..bo czesto mam tak np dzisiaj przez dluzszy czas jak stałam to czułam jakby ktoś mi ciągnął w dół brzuch tak od srodka , nie wiem jak to nazwać byl taki ciężki i wyobrazilam sobie to tak ze dzidzia lezy bardzo nisko , że skora mi sie napina[emoji14]czy to jest okej bo jestem szczupla i mam maly brzuch a tam wszystko sie rozciąga i jeszcze ten maly szaleje :) ? Bo jak macica sie zaczela stawiac akurat podczas usg u lekarza to chyba to bylo inne odczucie .. Moze zapytac o to jutro jeszcze tego lekarza u ktorego bede na prenatalnych ? Bo u swojego mam wizyte 1.03. Nie wiem czy ktos mnie zrozumial bo ostatnio nie mam glowy do niczego ..

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan ja też nie mam pojęcia skąd mam wiedzieć czy mi się stawia :D zawsze mam twarda macice, jak dotykam, czasem się dziwnie czuje się to albo mam wzdęcia albo pełny pęcherz np rano. Czytałam tyle opisów tego zdarzenia i nie wiem :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m będziemy Cię teraz forumowo pilnować żebyś się nie przepracowała i dużo odpoczywala;)
Ale ja odpoczywam nawet w pracy... Piszę z Wami - a w przerwie coś tam nawet popracuje (przynajmniej dzisiaj tak miałam) [emoji6][emoji23].
Ale fakt.. Siedzenie 8h na tyłku średnio jest dla mnie przyjemne [emoji19], i to wstawanie o 5:00 [emoji6]


Megann - u mnie to takie twardnienie całego brzucha. To ciągnienie od środka w dół i takie ściskanie brzucha to miałam na basenach - a ledwo weszłam do wody (ciśnienie swoje zaczęło robić). Stad pytałam gin o baseny - i odradzila mi je od razu. Raz, ze ryzyko infekcji, a dwa.. Już mi się sam organizm wzbrania.
Dodatkowo czuje też od kilku dni dyskomfort jak wchodzę po schodach - brzusio daje się we znaki.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny -melduję, że żyję... Staram się wszstko jakoś ogarnąć i nie zwariować. Wybaczcie moje milczenie, ale naprawdę nie miałam do niczego głowy... Niektóre sprawy musiałam przemyśleć, poukładać... Mam nadzieję że ruszę z miejsca i zaczniemy żyć... Normalnie żyć...

W międzyczasie byłam na usg. Synek jajka ma nadal, co bardzo mnie cieszy. Ma 19cm i już 400g/ Nadia w tym czasie dla porównania miała 17,5 i 320g... Mam nadzieję że wielkolud mi nie rośnie...
A u mnie na plusie 2,5kg licząc od początku.
Mój Brzuszek już wyraźnie widać, zaczęło się nawet ustepowanie miejsc i zapraszanie do kasy bez kolejki... A ja sama przez to wszystko tzn:wszystkkie ostatnie wydarzenia nie czuje się najlepiej... I fizycznie i psychicznie...

Mam nadzieję że u was w porządku, ale o tym poczytam bo Postaram się was nadrobić, choć przede mną niemal 100 stron!!! Produkujące Na masę!! Lecę was poczytać i obiecuję poprawę...
 
Megan ja też nie mam pojęcia skąd mam wiedzieć czy mi się stawia :D zawsze mam twarda macice, jak dotykam, czasem się dziwnie czuje się to albo mam wzdęcia albo pełny pęcherz np rano. Czytałam tyle opisów tego zdarzenia i nie wiem :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie a u lekarza mi sie , ze tak powiem ładnie stawiła ale lezalam na plecach i wydaje mi sie ze to co mi sie dzisiaj dzialo i wczoraj to co innego :D ehh dziwne to wszystko[emoji14]zostaje mi czekac do srody[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pola gratulacje udane wizyty :)
Aga - a często ci sie ten brzuch napina ? I jakie to jest dokladnie uczucie ? Bo mi wlasnie ta macica sie stawia . biore megnez i luteine i nie wiem teraz jak to odróżnić ..bo czesto mam tak np dzisiaj przez dluzszy czas jak stałam to czułam jakby ktoś mi ciągnął w dół brzuch tak od srodka , nie wiem jak to nazwać byl taki ciężki i wyobrazilam sobie to tak ze dzidzia lezy bardzo nisko , że skora mi sie napina[emoji14]czy to jest okej bo jestem szczupla i mam maly brzuch a tam wszystko sie rozciąga i jeszcze ten maly szaleje :) ? Bo jak macica sie zaczela stawiac akurat podczas usg u lekarza to chyba to bylo inne odczucie .. Moze zapytac o to jutro jeszcze tego lekarza u ktorego bede na prenatalnych ? Bo u swojego mam wizyte 1.03. Nie wiem czy ktos mnie zrozumial bo ostatnio nie mam glowy do niczego ..

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Megan ja bardzo czesto mam takie uczucie, ze brzuch ciagnie w dol, jakby wazyl tone (a jeszcze nie jest duzy), wystarczy ze chwilke pochodze. Z pierwsza coreczka takie odczucia mialam dopiero w bardzo zaawansowanej ciazy z wielkim brzuchem. Takze ja tez jestem bardzo ciekawa co to jest, jak dowiesz sie cos od swojego gina to daj znac

Zonagraja jak sie ciesze, ze sie odzywasz:) mam nadzieje ze wszystkie sprawy u Ciebie rozwiaza sie pomyslnie i bedziesz mogla cieszyc sie spokojnie ciaza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry