reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny przepisy rewelka! Tez wszystko mam juz w notatniku :)

Ale mam pytanie z innej beczki..
Lekarz dopiero 21.02 a ja tu tak czytam o tych Waszych ruchach dzieciaczków i zaczynam sie martwić :(
Czaaaaasem wieczorem cos tam mi zabulgocze (pierwsza ciąża wiec myśle ze TO jest TO :))
Ale mocne kopniaki to to na pewno nie są :(.. jestem dzis 19 a jutro wchodzę w 20tydzien.. powiedzcie czy mam sie martwić? Moze któraś z was jednak tez te ruchy ma bardzo znikome ?? Podzielcie sie informacjami bo zwariuje do wizyty


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W pierwszej ciąży poczułam w 22tc, teraz w drugiej w 18 tc i stają się coraz częstsze dopiero teraz w 19 tc :)
Dzień dobry Dziewczyny. Dołączam późno, ale wcześniej nawet nie pomyślałam. To moja pierwsza ciąża. Termin z om to 3 lipca, termin z usg 14 lipca. Ma ostatniej wizycie w 17 tyg. pani doktor oszacowała wagę dzidziusia na 220 gramów i wstępnie powiedziała, że to dziewczynka. Odczuwam już pierwsze nieśmiałe kopniaczki, brzuch rośnie, ubranek przybywa. Dbamy i czekamy :) Pozdrawiam.
witamy :)

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
Pumelova dzięki :) tak będzie ;)
Pozytywne nastawienie w tych dniach musze mieć i czymś zajmować głowę bo dopada mnie taki smutny nastrój z wydarzeniem z tamtego roku co poronilam akurat 14tego i jestem taka cały czas zamyslona... Ale cały czas się upominam żeby mieć pozytywne nastawienie bo jest dobrze :)
 
INKA1985- Jak patrzę na Twoje zdjęcie z awataru to bym się chętnie kawy INKI napisała :)
Tylko dziwna zachcianka - bo ja nawet jak nie byłam w ciązy- to kawy nie ruszam ..Chyba ze jakieś caffe late bądź Capuccino ..ale zawsze z dotatkową ilością mleka- czyli raczje można to określić jako napój kawowy :)

A ja wczoraj delektowałam się " hiszpańskim truskawkiami" - no nie mogłam - tak pięknie wyglądały :)
 
katarzyna.anastazja Witaj ! z jakiej części Polski lub świata jesteś ?

ewella90 pozytywne nastawie to dobry pomysł na dziś jutro :) wiem o czym mówisz niby starsza się nie rozmyślać ale zamyślona jesteś i łapiesz się że jednak myślisz... przytulam mocno

ja już w pracy :) co nie oznacza że mi się coś chce ;) ale w domu też mi się jeszcze nie chce siedzieć ;)


 
Pumelova dzięki :) tak będzie ;)
Pozytywne nastawienie w tych dniach musze mieć i czymś zajmować głowę bo dopada mnie taki smutny nastrój z wydarzeniem z tamtego roku co poronilam akurat 14tego i jestem taka cały czas zamyslona... Ale cały czas się upominam żeby mieć pozytywne nastawienie bo jest dobrze :)

Ja tez poroniłam ciaze, ale szczerze powiedziawszy od kiedy jestem w tej to juz tak bardzo nie mysle o tym, na 5 marca bym miala termin, myslalam, ze jak bedzie sie zblizac ta data to bede podłamana, ale na razie tak nie jest, mysle tylko o obecnej ciazy teraz.
 
One mają mała spcerowke. U nas by się nie nie sprawdził na dłużej. I za dużo ubierania wózka.

Z pielucha jest tak, jak dziecko wie o co chodzi i samo wykazuje gotowość to się działa. Ponoć nie powinno się tych momentów przegapić bo potem hest ciężej.

Truskawka ważne by się nie stresowal tym, że tak się stało. Trudno, zdarzy się. Ważne, że wie i czuje a teraz ma taki okres. A co mówi ba to, że siku? Denerwują go posiurkane pirtki?? Mój jak ma chociaż krople czy dwie to szał, żeby zmienić.. Nawet siusiaka wyciera po sikaniu.. To utrudnienie i czasem mnie irytuje ale nie śmiem marudzić na ta zaradnosc. Przy zapaleniu pęcherza mieliśmy jazdy, że wydawało mu się ze musi a nie musiał a przy siusiaku zaś się spina. A jak on sika? Na WC? Może kup mu pisuar ( dzięki Ewcia). Dzieci lubią nowości, będzie chodził do toalety jak tata w domu?


W pierwszej ciąży można piczuc późno, nie martwcie się.
Ja jąk Ewcia, nie czułam bulgotkow nigdy, od razu puki.

Aga co będziesz pirabiac??


Truskawka, jak on z piciem na noc?? To wazne, u nas się ogranicza. Od 6 tylko woda. Inaczej się zasika.


Katanka no one powinny się dostosować do niego a nie zmuszać go do niechcianego.. W dodatku w takim wieku ech.. Dziecko też musi mieć wrażenie chociaż, że każdy akceptuje jego pewne potrzeby a nie bach do jednego wora,.

Aga dziewuszka a chłopiec to rzadna różnica :p

Biorę się zacszycie :)
 
reklama
Do góry