reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Wendy wiem wlasnie, musi mniej pic, ale u nas problem jest taki, ze jak sie go obudzi to nie zasnie juz, nie da sie z nim nic na spiocha zrobic, zawsze jest problem jak zasnie w aucie- nie da sie go przeniesc do lozka, bo sie budzi i pozniej jest marudny jakis czas

Jenny dzieki za info, u nas pielucha po nocy jest zawsze przemokieta, nie zdarzyło sie, zeby była sucha :/ ale u nas spi od 21 do 7 rano, wiec bez sikania w nocy napewno nie wytrzyma nawet jakby od 18 nie pił nic, a to nierealne bo jeszcze o 19 je kolacje.
 
reklama
Truskawka....hymm....u nas mała tez dużo pije ...ale nie zabraniam jej picia ...może powinnaś jeszcze troszkę dać synkowi czasu ...
U nas np. za kupkę na ubikację jest nagroda ( jakaś drobna przekąska)..

teraz już sama opanowała sztukę wchodzenia na nakładkę :) tez jej to sprawia frajde,,,

Jeszcze strach mam jak wychodzimy na spacer..chociaż jak idzie ze mną, opieknką czy moją mamą to jest ok ...a jak z mężem to po 300 m woła tata siusiu :):)
 
Aha ale mi zrobilas smaka na krewetki:-)

Ja mam dzisiaj rosol z wczoraj i placki po wegiersku.
Na 15.30 mlody do dentysta a ja 16.30 gin.

010igov35ye70zfx.png
 
Jenny mój sam chodzi do ubikacji i siada na nocnik na kupe, nieraz znajdujemy w nocniku idac do lazienki ;p niestety z sikaniem nie wola i raczej sporadycznie chodzi sam, w wiekszosci go trzeba pilnowac.

Maziajka placki po wegiersku mniam ;p ja dzis kurczak z marchewka i groszkiem, do tego ugotuje ziemniaczki ;p
 
Witam,

Nie mam sił...

Odebrałam dziś wynik wymazu i wyszły bakterie...
Oczywiście od razu telefon do dr...
Nie odbierał, a później poprosił o smsa.
Odpisał, abym podjechała do x lekarza po receptę, bo On jest na urlopie... No ok... Tylko pech chciał, że mąż w pracy do późna i nie mam jak jechać :-(
Co innego gdyby to było blisko :-(
Głupio mi było, ale wysłałam jeszcze jednego sms czy mógłby mi podać nazwę leku, a ja podejdę do rodzinnego...
Póki co czekam...
I znowu ten strach...
Tym bardziej, że zbliża się tydzień kiedy w pierwszej ciąży odeszły mi wody...
 
@ewcia3004 możesz jak co spróbować żeby ci podał nazwę leku i dawkowanie dokładnie i pójść do apteki-czasem się tam litują powiesz w jakiej jesteś sytuacji i czasem wydadzą lek od razu i tylko każą donieść receptę jak tylko ją dostaniesz. Nie jest to regułą ale zdarza się że apteka się zgadza na coś takiego.
 
Lena w nocy zasikiwała łóżko ale miałam zawsze tą ceratkę i podkład i zmieniałam. tak długo aż przestała sikać :)

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
@ewcia3004 możesz jak co spróbować żeby ci podał nazwę leku i dawkowanie dokładnie i pójść do apteki-czasem się tam litują powiesz w jakiej jesteś sytuacji i czasem wydadzą lek od razu i tylko każą donieść receptę jak tylko ją dostaniesz. Nie jest to regułą ale zdarza się że apteka się zgadza na coś takiego.

Ja tak zrobiłam bo mi lekarz przesunął wizytę, sprzedali mi fraxy a receptę miałam po 2 dniach.

Nie martw się ewcia3004 :*
 
Witam się poniedziałkowo !
Z opóźnieniem bo tyle się przez ten weekend działo!
W sobotę wraz z mężem i znajomymi byliśmy najpierw w restauracji włoskiej, gdzie zamiast sosów jako dodatków były dwa rodzaje oliwy, nigdy nie sądziłam, że oliwa na pizzy jest tak smaczna !
Następnie byliśmy w kawiarni na deserach nie powiem jakie ilości słodkiego zostały pochłonięte bo aż wstyd....
Natomiast w niedzielę większość dnia spędziłam u rodziców, a czemu siedziałam tam cały dzień ?
Otóż rodzice mają starszego psa. Czasami pies tak bardzo tęskni za mną, że nie chce nic jeść ani pić :( wtedy muszę przyjechać, zająć się nim, pogłaskać, przywitać i wtedy zawsze przy mnie je aż mu się uszy trzęsą :D
Miło mi, że psina nadal jest za moim towarzystwem, ale czasami przegina :) I tak nie zmienia to faktu, że jest przekochany choć już prawie nic nie widzi i jest głuchy :(

Witamy katarzyna.anastazja !

Piszecie o odpieluchowaniu, a ja jestem na razie na etapie jak będzie wyglądać w naszym wykonaniu pieluchowanie :D

Dzięki dziewczyny :)
Akurat juz zajęcie znalazłam dzisiaj wybieram zdjęcia do wywołania z całego roku właśnie przeglądałam pobyt w Chorwacji mm..ale słońce hehe :D a jutro już będę w ramki oprawiac i na ścianę, bo robimy w salonie dużą ścianę w ramkach ze zdjęciami :)

Super pomysł ! A ramki bierzecie tak pojedynczo czy takie całe układy wieszacie po kilka zdjęć (większe i mniejsze na jednej ramce)??
Ogólnie bardzo podoba mi się jeszcze pomysł prowadzenia takiego albumu dla dziecka np. :
Link do: Album dziecka
 
reklama
Do góry