reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
I ja się witam [emoji3]

Właśnie rozpoczynam swój tydzień wolnego. Gdyby mój M przed 8:00 nie narobił hałasu szykując się do wyjścia do pracy, to pewnie jeszcze bym spała [emoji6].

Oliweczka - ja w 1 ciąży pierwsze świadome ruchy poczułam, podobnie jak Kasiulka w 22 tc. Teraz będąc w drugiej ciąży poczułam w 17 tc, a od 18 tc są coraz częstsze.
Także spokojnie - bez paniki, jeszcze czas.

Katanka - Ty również nie panikuj - myślę, że w ciągu tygodnia i Ty poczujesz mocniejsze ruchy, skoro to kolejna ciąża [emoji5]. Spróbuj zjeść jakąś czekoladke bądź batonika. Truskawka ostatnio pisała o milky wayu. Ja miałam w domu twixa - zjadłam 1 paluszka - i po 10 minutach, leżąc, wyczulam to wyginanie się malucha [emoji5]. Czyli to słodkie naprawdę się sprawdza (już mi na prenatalnym gin kazała zjeść coś słodkiego przed drugim usg [emoji6]).

Aha83, bułkaasia, Katanka, Jenny - i Wam Kochane udanego i miłego poniedziałku [emoji8]
 
Hej dziewczyny
Wendy moj tez długo lazil w pieluszce, było wiele prób tak naprawde od kiedy skonczył rok, ale jakos kazde sie konczyło niepowodzeniem, teraz co prawda na dzien nie ma, ale na noc dalej pieluchomajtki, a i tak potrafi byc całe łozko rano zlane, wczoraj prałam pokrowiec z materaca, bo juz był strasznie obsikany ehh

Katanka, Oliweczka, mysle ze duzo zalezy od tego gdzie lozysko jest ulokowane, ja 1 szej ciazy w 16 tyg juz wyraznie czułam, teraz w 17 poczułam, ale na razie głownie na lezaco po słodkim (z czekolada cos), dzis chyba pierwszy raz poczułam na siedzaco w samochodzie, ale nie mam pewnosci czy to było to, wiec nie ma sie co stresowac (wiem łatwo sie mowi, sama tu panikowałam ;p) tak naprawde dzis mozecie nie czuc, a jutro moga byc juz kopniaki, to przychodzi z dnia na dzien dosłownie.

Ewcia ja z synkiem mialam wlasnie bulgotki/motylki, teraz w ogole tego nie było, tylko od razu kopniaczki takie malutkie
 
Dzieki dziewczyny, jestescie swietne!!! Mimo, ze tamt ruchow poruszany jest 10000 raz, zawsze z cierpliwoscia odpiszecie :-*

Ja dzis mam jakis mega pozytywny dzien ;-) oby taki byl juz do konca.

Zaprowadzilam synka do przedszkola ( po 2 tyg.przerwie) Pani wychowawczyni powiedziala, ze jakos dadza rade z ta jego niechecia do lezakowania, a w sredniakach juz nie trzeba spac ;-) zobaczymy.

Wy mi mowicie o slodkosciach, a ja sie wlasnie opycham bula z pasztetem - ymmmm mniam! Na slodkie mam napady, ale jakos mnie muli pozniej..
 
Dzień dobry Dziewczyny. Dołączam późno, ale wcześniej nawet nie pomyślałam. To moja pierwsza ciąża. Termin z om to 3 lipca, termin z usg 14 lipca. Ma ostatniej wizycie w 17 tyg. pani doktor oszacowała wagę dzidziusia na 220 gramów i wstępnie powiedziała, że to dziewczynka. Odczuwam już pierwsze nieśmiałe kopniaczki, brzuch rośnie, ubranek przybywa. Dbamy i czekamy :) Pozdrawiam.
 
Witaj katarzyna.anastazja [emoji3] - zapraszamy [emoji3]

Katanka - po to tu jesteśmy [emoji5].
Powodzenia dla Synka. Moja J nie miała problemu z zaśnięciem, był natomiast duży problem z jej obudzeniem - 1,5 h to było zdecydowanie za krótko (zazwyczaj spała ok.3h), i każda próba wcześniejszego wybudzenia kończyła się kopaniem i biciem na oślep. Ale Panie nigdy nic na ten temat nie mówiły, więc może w grupie jakoś lżej im szło [emoji6]

O odpieluchowaniu chłopców nie będę się wypowiadać, bo nie mam pojęcia jak to sprawnie "załatwić". Mogę napisać o zmaganiach z dziewczynką, ale nie mamy tutaj takich malutkich kobietek, więc cicho siedzę [emoji6]
 
Witaj Katarzyna ;-)
Strasznie duzo tu Kasiek :p

Aga, ojjj jak swietnie z tym spaniem ;-) ponoc w przyrodzie musi byc zachowana rownowaga, to moze to drugie bedzie, spiochem:p
 
Hej dziewczyny, życzę miłego poniedziałku :)

Ja też dzisiaj 19t1d i tez nie czuję ruchów, może czasami coś wieczorem ale tak leciutko i pewna nie jestem, dalej czekam :)

Witaj Katarzyna :)

Maziajka, Liluli powodzenia na wizytach :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry