reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

AIM a w tym sklepie sa tylko wózki? Czy tez cała inna wyprawka
Pisałam chyba wcześniej że mają wszystko, chyba najmniej maja ubranek bo tylko troszkę, mały wybór. Tak to łóżeczka, kołyski, akcesoria typu laktatory butelki termometry smoczki wanienki że stelażami, pościele itp, bardzo dużo fotelików do auta
 
reklama
Truskawka, ja mam czasem takie napięcie w dole brzucha, mi lekarz powiedział że to dziecko zmienia pozycje i mam się nie przejmować. Szczególnie że u mnie wszystko pozostałe ok. Wiadomo, każdy jest inny, ale mam nadzieję, że u ciebie to też nic poważnego. :)

U mnie dziś dzień lenia. Już kolejny taki ;) wstalismy z łóżka o 11, mężu zrobił śniadanko, a potem spacerek z psami. Teraz on pojechał pomóc w czymś teściowej, a ja sobie leżę i gram w Wiedźmina :D za chwilę chyba też sobie trochę poćwiczę, bo ile można leżeć :p a potem pewnie zamówimy pizze, zjemy lody i pooglądamy Sherlocka.. niezbyt zdrowo, ale w końcu niedziela!
 
Hej dziewczyny,odzywam się po tygodniu milczenia ale czytam was cały czas,taka jakas melancholia mnie dopadła,pogoda straszna,mróz nie odpuszcza,martwię się synkiem bo pomimo rehabilitacji poprawy nie widać,ma prawie 20 miesięcy i nadal nie chodzi :-[,
Co do starszej córy widzę że mamy identycznie problemy,pewnie to taki wiek,ale też i my z mężem jesteśmy za łagodni dla dzieci i skutki teraz sa.
Bulkaasia super ze trafiłaś na tak miłych ludzi i prawie całą wyprawkę masz od nich :-)bardzo Ci współczuję bólu,u mnie powoli daje się we znaki spojenie,najbardziej w nocy,a wstawać do synka muszę po 2,3 razy,boję się tego bolu co przede mną i dziwię się że odezwał się tak szybko.
Ja już chcę wiosnę i ciepelko i słoneczko za oknem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith u mnie ten bol to coś jak twardnienie macicy ale tylko na samym dole i brzuch właśnie nie jest twardy, jest w tym miejscu co najcześciej odczuwam ruchy wiec w sumie moze to faktycznie prostowanie sie, tym bardziej ze czuje tez taki ucisk na samym dnie macicy.
Kochana a odnośnie odnośnie odpielychowywania to mieliście jakiś kryzys? Moj Matik od 2 dni sie zesikuje całkowicie do spodni, wczoraj były mokre nawet skarpetki, dzis to samo :/ juz bardzo długo nie ma pampersa, tym bardziej mnie to dziwi po takim czasie.

AIM dzięki za info, muszę w ogóle zobaczyć co mam po synku i w jakim to jest stanie, tylko wszystko na strychu i nie chce mi sie tam wyłazić bo zimno jest :p

Aga moze powiedz siostrze ze takie opowieści bardziej cię dobijają niż pomagają, ja jak słyszę o ciążach obumarłych późnych czy chorobach niemowlaków to bardzo mnie to dobija :( z jednej strony dobrze mieć świadomość ale z drugiej człowiek sie tylko denerwuje
 
No i po zakupach.W rezultacie kupiłam tylko tunike bo spodni ciążowych nigdzie nie ma. Znalazłam na Ebay, może wygram aukcję:)

Co do mężów, wprawdzie już nie mam męża hehe ale mój obecny partner wszystko w domu zrobi i nie oczekuje, że to kobieta ma latać koło mężczyzny - mój ex miał taki wzorzec niestety dlatego jak czegoś koło niego nie zrobiłam to od razu byłam beznadziejną żona, śniadania do łóżka nie dostałam przez 9 lat a teraz mam co tydzień:) Także zrobiłam dobrą zamianę:) Jedyne co mój R nie lubi to prasować i rozkładać prania na suszarce ale mi to nie przeszkadza bo mnie akurat te czynności relaksują:)

Napisane na GT-P5110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia831 to widze ze tak jak ja zmiana faceta na lepsze :))
A ja wlasnie ogarnelam 4 mega ogromne kartony ubranek szok ile tego bylo polowa rozowa reszta biala i czec moja po mlodym to niebieska zabralam sobie ok100szt wszystkiego bez czapek skarpetek itp. az wstyd mowilam o 10 body itp a sama mam teraz po 25 body z kr.i 25 z dl rekawem itp itd chyba w domu jeszze raz to przesortuje,bo dwa dni temu ojciec przywiozl mi 3 kartony ciuchow ale nie zdazylam,zobaczyc jaki to rozmiar wiec tak posumowujac to u mnie zakupy zerowe tylko pieluchy i WIELKA SZAFA [emoji12]albo dwie.



f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Hej dziewczyny :)

Zazdroszczę Wam tego ogromnego doświadczenia które macie w związku z posiadaniem dzieciaczkow :) wczoraj byli u nas znajomi i tak się wszyscy cieszą z tego mojego brzuszka, jakos mi sie humor wlaczyl dobry :) czuje juz codziennie ruchy, mega mnie to uspokaja :) i ciągle robię foty z brzuchem :D


Mam do Was ogromna PROŚBĘ!

Zapewne każda z Was jak robi imprezki to ma jakieś swoje hity :) ja np ślimaki z ciasta franc z szynka i serem (wszyscy to zachwalają). Robię wieczór panieński i potrzebuje więcej hitów! Podzielicie sie jakimiś swoimi przekąskami w naszym temacie z przepisami? Z gory dziekuje!!!
:*
 
Ja się boję że jak wpadnę w szał zakupów to nie dam rady przestać hehe Aczkolwiek ja raczej jestem praktyczna i bzdur kupować nie będę chociaż niektóre rzeczy kuszą. ?.

Napisane na GT-P5110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova może tortille z serkiem almette, szynką i ogórkiem konserwowym, też zwinięte w takie cienkie paseczki. Moja koleżanka robi grzanki i do tego pasta brokułowa pyyyycha

Napisane na GT-P5110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry