reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Linoone fajnie tak leniwie. U nas nie ma szans na takie wylegiwanie.

Megaaan gdziex jesteś???


Truskawka to raczej malutka się tak wygina, Linoone ma podobnie, wiec by się potwierdzalo.
Tak, ma wpadki. Nigdy nie wiadomo czy to z powodu jakiegoś przeżycia czy taki czas. 2-3 dni pod rząd i wraca wszystko do normy. Było tak już ze 3 razy. Nigdy nie dzieje się to podczas choroby czy wyjść. Wygląda to tak, jakby był czymś zafascynowany podczas zabawy i orientowal się za późno, że musi. W przedszkolu zaliczył tylko jedna wpadkę i z dokładnie tego samego powodu. Z drugiej strony wydaje mi się to być dziwne bo umie trzymać. A jak miał takie okresy to ciągle się zagapial? On mocno przeżywa jak tak się dzieje.
U Was są problemy z siusiakiem? Bo u nas niestety tak i raz takie wpadki dwudniowe były połączone z infekcja. A że ma duży balonik jak sika to wtedy go boli i może też to być przyczyną, jak u Was?


Wendy fajnie, im mniej wydatków tym, epiej szczególnie jak ciuszki Ci odpowiadają. Przy Judi dostałam od koleżanki z UK ponad 30kg ubranek od 1-12m. Mieszkałam wttedy w pl i wow co to było moc oglądać :)

Pumelova rób, rób zdjęcia. To świetna pamiątka. Często mając już maluszka tęskni się za brzuszkism choć było już tak ciężko :)
Zależy na jakie smaki masz ochotę? Może inna kuchnia?
 
reklama
z jedniej strony Wam zazdroszczę zakupów ;) ja mam wszystko po synku zgromadzone :) łącznie z wózkiem którego nie zamię na nic innego :) nie mieliśmy do niego żadnych zastrzeń :) więc mam nadzieje że jeszcze wystarczy :) jak będzie dziewczynka to coś kupię ;) ale nie zadużo, tylko pieluchy i kosmetyki ;) dziś łaziłam po Smyku i miusiałam chociaż wózki sobie pooglądać i łóżeczka :)

a i byłam na lodach :) pierwszy raz w tym roku :) czekałam na chłopaków, byli w kinie
 
Lilith obojętne, ja nie jestem ambitna kucharka :D lubię robić tylko sprawdzone i proste rzeczy :D

Abed zrobilas smaka na lody! Juz pojem :p

Korzystam ze słodyczy bo w czwartek idę zrobic test obciążenia glukoza i jak mi wyjdzie cukrzyca to sie skończy :( od jutra dieta :D
 
z jedniej strony Wam zazdroszczę zakupów ;) ja mam wszystko po synku zgromadzone :) łącznie z wózkiem którego nie zamię na nic innego :) nie mieliśmy do niego żadnych zastrzeń :) więc mam nadzieje że jeszcze wystarczy :) jak będzie dziewczynka to coś kupię ;) ale nie zadużo, tylko pieluchy i kosmetyki ;) dziś łaziłam po Smyku i miusiałam chociaż wózki sobie pooglądać i łóżeczka :)

a i byłam na lodach :) pierwszy raz w tym roku :) czekałam na chłopaków, byli w kinie

Abed zdradź tajemnice jakiej marki wózek jest taki super, bo ja wciąż szukam i szukam idealnego...:)
 
Hej dziewczyny :)

Zazdroszczę Wam tego ogromnego doświadczenia które macie w związku z posiadaniem dzieciaczkow :) wczoraj byli u nas znajomi i tak się wszyscy cieszą z tego mojego brzuszka, jakos mi sie humor wlaczyl dobry :) czuje juz codziennie ruchy, mega mnie to uspokaja :) i ciągle robię foty z brzuchem :D


Mam do Was ogromna PROŚBĘ!

Zapewne każda z Was jak robi imprezki to ma jakieś swoje hity :) ja np ślimaki z ciasta franc z szynka i serem (wszyscy to zachwalają). Robię wieczór panieński i potrzebuje więcej hitów! Podzielicie sie jakimiś swoimi przekąskami w naszym temacie z przepisami? Z gory dziekuje!!!
:*
Pumelova może zapiekane w piekarniku koreczki z boczkiem i suszona sliwka (sliwka zawinieta w boczek)?
 
Haha Sylver konkurs ogloszony a w nagride powinni u konkurencji na blysk wysprzatac pokoje ;)
Moj poza talerzami to jeszcze puste butelki lub kartony po sokach rekore to 6 kolo biurka po weekendzie lezalo do tego standardzik skarpety i gacie i reszta ubran na podlodze gdzie sie da i rekord skarpeta w doniczce no masakra[emoji21] a teraz leser jeszcze spi lub sie wyleguje nie wiem.
Milej niedzieli Wam zycze i wypoczynku :)

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
Coś czuję, że tych dwóch Nikosiów wyjątkowo łatwo by się że sobą dogadało ;)
 
reklama
Tea wiem jaki stres przezywasz ja znam nie na polu psychicznyam, a rozwoju mowy u strasznego. Tez czekałam, aż zaśnie mowić po ludzku, kolejne miesiące i nic i nic. Także wiem, ze u Ciebie tez to nastąpi, bądź cierpliwa i spokojna.

Truskawka u mnie gładko poszło odpieluchowywanie, ale nie przyśpieszalam tego momentu za bardzo. Obydwaj na 2latka 3 mce. Na ten temat to ja mam totalny luz. Jak glowka załapie to nie ma problemu zwykle. A wpadki są zupełnie normalne przez długi czas

Pumelova sałatka z krewetkami. Krewetki smażę z czosnkiem i papryka ostra do tego daje miód i cytrynę. Miks sałata, ser pleśniowy, krewetki, granat. Sos oliwa zioła wyciśnięty sok z pomarańczy.
Pasta rybna. Ser biały, 2 puszki rybne, ketchup, zblendowac dodać szczypiorek.
Sałatka z makaronem kokardki, tuńczykiem. Pokroić paprykę konserwowa, ogórek konserwowy i suszone pomidory w paski. Zalać zalewa z pomidorów
Tortellini zmieszczą z pesto, uprażyć słonecznik, dodać pomidorki koktajlowe i skropić octem jabłkowym
Makaron z sosem śmietanowym kaparami i łososiem
Makaron z duża ilości parmezanu i pesto
Pasta z jajeczna z oliwkami
Sałatka wiosenna jajko w ćwiartki, groszek, ogórek świat sporo koperku i szypiorku. Sos majonezowy- jogurtowy
Sałatka z brokułem. Brokuł, feta , prażone migdały i warstwa czosnkowego jogurtu
Ser biały zbelndowac z przecinietym czosnkiem zawinąć w łosia wędzonego
Humus a do tego marchewka i seler
Pieczarki duże portabeno wydrążyć, nadziac z wymieszanym ulubionym serkiem typu almmette wg mnie najlepiej pasuje chrzanowy/ czosnkowy. Zapiec. Pod koniec położyć plaster mozarelli do rozpusczenia

Ja często robię kolacyjki dla znajomych i imprezy wiec mam dużo wypróbowanych przekąsek ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry