reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny!
Ja mam ten sam problem z synem i komputerem. . . Moj tez jak nie maincraftt yt... zainteresowania szkołą zero. Nie wydaje mi się żeby był wyjątkowo pomocny jak się brat urodzi[emoji17]
Ja w domku już mam czysto a nawet obiadek zrobiłam. Teraz odpoczynek.

W swoje ubrania też już się nie mieszcze. Jutro ruszam na zakupy.



Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tak w ogole to nie straszcie... Moj ma dopiero 3,5 l. A czasami sto razy trzeba do niego gadac, nerwy puszczaja - a tu sie okazuje, ze to dopiero poczatek... :baffled:
 
Witam wieczorowa pora. Ja juz w drodze na ferie. Zostawilam.mojego M samego [emoji25] a ja utyram sie z dzieciorami Sylver zazdroszcze wolnych 2 tyg tez by ki sie przydaly a tak bede walczyc ze starszym i kompem 24h na dobe bonprzeciez szkoly jie ma tobi obowiazkow brak.
A co do robienia za dzieci to ja z tych co mowie zrob to czekam 10sek i wstaje i robie sama bo mnie trafia jak widze paralitykak tory za 10min wstanie a moze i nie i jak flimong popelznie po to vo mowilam.a jest tak wyrachowany ze jak raz prosilam.zeby mi herbate zrobil to tak mi zrobila ze odechcialo mi sie do dzis. Narozlewal specjalnie wokol.kubka do kubka nalal.pol wody waciaka od herbaty jak wyciagnal.to zanim doszedl.do smieci to nakapal.w calej kuchni ja pitilem myslalam.ze go zabije jest taki zlosliwy taki niedorobiony albo taki sprytny maskara.
A co do balaganu to strasze ze zrojie zdjecie i wrzuce na fb i go oznacze na nim szok.jaki ma syf jemu nie.przeszkadza moj.M ostatnio wywiesil mu kartke nadrzwiach dobpokoju "SYFLANDIA" to byl strzal w 10.
Lilith milego szycia.
Curran twina niezla.historia ale.chociaz skorzystalas i spedzilas milo dzien :)


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Aaggaa - rozumiem, że robiłaś kaszke z owocami, czy też coś innego? Bo ta magia przeczyszczenia do mnie przemówiła [emoji6][emoji3]


Lilith - kochana... Właśnie i ja robię większość za Jage (bo mnie trafia tempo jej podejścia do najprostszych spraw) , przez co mam teraz mega nerwowke. Już jej zapowiedzialam, że jeżeli dalej będzie czekała ze wszystkim na mnie to się niedługo zdziwi [emoji23], i np. do szkoły pojedzie w piżamie, albo zaproszę w ten jej burdel pokojowy kilku kolegów i koleżanki [emoji6].
Musi się ogarnąć w najbliższym czasie, bo od września będzie jej ciężko, a ja się nie rozdwoje [emoji5]
Haha! Tak kaszka mleczno ryzowa o smaku waniliowym Bobovita plus banan z truskawką! I magia gotowa [emoji38]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim ten sklep wydaje się faktycznie duży. i był tam Twój wypatrzony wózek?
Nie było właśnie-ale były inne jednej z firm które chcieliśmy (adamex) i po obserwacji +konsultacji z panią zrezygnowaliśmy z tej firmy.
W ogóle nie było żadnego na tej ramie X klasycznej (czy tam retro) a zależało nam zobaczyć jak się sprawuje. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z niej.
Generalnie mają tam mnóstwo wózków i akcesoriów. Wózki głównie polskich firm. Na allegro jak się wpisze "wózki wielofunkcyjne" w miejscowości Bochnia to wyjdzie co oni tam mają jak co. Panie są bardzo kompetentne, da się z nimi porozmawiać.
 
Ale macie z tymi swoimi starszakami. Ciezkie komputerowe czasy nastaly. Naucza sie chyba dopiero wtedy, gdy same beda musialy o siebie zadbac. Albo z czasem do tego dorosna[emoji5]

Moje doswiadczenie z dziecmi jest takie, ze pol roku opiekowalam sie blizniakami (zaczelam gdy mieli 14mcy), a 2 lata dziewczynka Blanką (zaczelam jak miala 10mcy)!

I gdyby nie to, nie mialabym pojecia jaki to ciezki kawalek chleba[emoji5]



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith, siostrą to ja się nie przejmuje.... Niech sobie pogada...

Tak piszecie o dzieciach, to ja się wyłamię, bo u nas Mikołaj dużo pomaga. Wiadomo, że jako dziecko ma też i swoje widzi mi się, ale widzę, że nie mam co narzekać :-)
Jak nie chodzi do przedszkola, to z rana jak coś robię i poproszę, żeby poodkurzał, to od razu wyciąga i odkurza.
Wieszajac pranie, rwie się, żeby też wieszać na suszarkę
Wychodząc na spacer jak jest już ubrany, to puszczam Go pierwszego jak są śmieci do wyrzucenia i idzie i wyrzuca.
Z pokoikiem trochę gorzej, ale sprzątnie no i póki co nie dostaje komputera z grami. Na to przyjdzie jeszcze czas :-)
 
Haha! Tak kaszka mleczno ryzowa o smaku waniliowym Bobovita plus banan z truskawką! I magia gotowa [emoji38]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jaaa - moja ulubiona kaszka [emoji1][emoji1][emoji1]. Serio - waniliowa u nas najczęściej gościła. Później jeszcze truskawkowa. Jaga jakoś nie lubiła kaszek na gęsto (więc zawsze kończyłam za nią) , dopiero po odstawieniu od cyca, robiłam jej mix mleka modyfikowanego + kaszka. I te były najlepsze [emoji3], tu już wciągala całą butle.
Ale wrócimy jeszcze do tematu za niecały rok [emoji4][emoji6]
Witam wieczorowa pora. Ja juz w drodze na ferie. Zostawilam.mojego M samego [emoji25] a ja utyram sie z dzieciorami Sylver zazdroszcze wolnych 2 tyg tez by ki sie przydaly a tak bede walczyc ze starszym i kompem 24h na dobe bonprzeciez szkoly jie ma tobi obowiazkow brak.
A co do robienia za dzieci to ja z tych co mowie zrob to czekam 10sek i wstaje i robie sama bo mnie trafia jak widze paralitykak tory za 10min wstanie a moze i nie i jak flimong popelznie po to vo mowilam.a jest tak wyrachowany ze jak raz prosilam.zeby mi herbate zrobil to tak mi zrobila ze odechcialo mi sie do dzis. Narozlewal specjalnie wokol.kubka do kubka nalal.pol wody waciaka od herbaty jak wyciagnal.to zanim doszedl.do smieci to nakapal.w calej kuchni ja pitilem myslalam.ze go zabije jest taki zlosliwy taki niedorobiony albo taki sprytny maskara.
A co do balaganu to strasze ze zrojie zdjecie i wrzuce na fb i go oznacze na nim szok.jaki ma syf jemu nie.przeszkadza moj.M ostatnio wywiesil mu kartke nadrzwiach dobpokoju "SYFLANDIA" to byl strzal w 10.
Lilith milego szycia.
Curran twina niezla.historia ale.chociaz skorzystalas i spedzilas milo dzien :)


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
O zesz! To Cię Niko wychował [emoji1]. Współczuję z całego serca.
Co do foto syfu w pokoju - to ja podobnie strasze [emoji3]. U Jagi bardzo dobrze funkcjonuje strona internetowa szkoły + fb + tablica. Więc zawsze strasze, że za pol godziny wchodzę do pokoju, robię zdjęcie i wstawiam na stronę - i zawsze jest panika, płacz i próby ogarnięcia burdelu, a tak..to nic nie działa [emoji6][emoji1].
 
Nie było właśnie-ale były inne jednej z firm które chcieliśmy (adamex) i po obserwacji +konsultacji z panią zrezygnowaliśmy z tej firmy.
W ogóle nie było żadnego na tej ramie X klasycznej (czy tam retro) a zależało nam zobaczyć jak się sprawuje. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z niej.
Generalnie mają tam mnóstwo wózków i akcesoriów. Wózki głównie polskich firm. Na allegro jak się wpisze "wózki wielofunkcyjne" w miejscowości Bochnia to wyjdzie co oni tam mają jak co. Panie są bardzo kompetentne, da się z nimi porozmawiać.
Dobrze wiedziec, fajnie jak personel jestvw sklepie pomocny, bo samemu mozna sie pogubic, jak tak duzo wozkow jest do ogladania. Ja na razie nie bede sie tam wybierac, piszesz ze wiekszosc wozkow tam jest polskich, one zwykle sa dosc ciezkie i masywne, ja szukam czegos bardziej kompaktowego i lekkiego.

Wendy udanych ferii (mimo wszystko).
Dziewczyny nie straszcie tymi dorastajacymi nastolatkami, bo strach sie bac:errr:;) ja mam juz oznaki buntu wszelakiej masci u 4,5 latki

Ewcia3004 Twoj synek to aniolek doslownie:) musze moja coreczke troszke pomotywowac, to moze tez zacznie odkurzac sama (jak odkurzam, to czasem ns chwilke dla zabawy cos odkurzy, ale nie jest to na powaznie i jako obowiazek):)
 
reklama
A propo dzieci, Jest taka ksiazka "jak mowic zeby dzieci nas sluchaly, jak sluchac zeby dzieci do nas mowily", ponoc fajna, chociaz sama nie mialam okazji jej jeszcze przeczytac ;-)
Mam ta ksiazke, mysle ze warto przeczytac (sa tam fajnie rozrysowane rozne scenki "z zycia wziete" i sposoby rozwiazywania w danych sytuacjach problemow/konfliktow). Tych samych autorek jest tez ksiazka dla rodzicow nastolatkow "jak mowic do nastolatkow zeby nas sluchaly....".
W piatek zamowilam wlasnie ksiazke tez tych autorek "rodzenstwo bez rywalizacji", jak dojdzie i przeczytam, to dam Wam znac czy warto:)
 
Do góry