reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

aim do jakiego dużego sklepu z wózkami jedziesz? Ja oglądałam w entliczku, tam jest dużo wózków, ale może masz namiar na jakiś inny fajny:)
Bochnia, partyzantów 2
Hej dziewczyny! Slyszalam tez od znajomych, ze w swieta mieli taki klopot. Kiepska spraw.

Mezus lezy pod koldra i oglada skoki. Mial mnie zabrac do resty na obiad, a tu kolejny raz cos[emoji58]
No coz musze mu cos lekkiego upichcic ale nie wiem co...
Pojade do sklepu i kupie mu jakas kaszke[emoji38]
Już było chyba pisane że kaszka kiepski pomysł, lepszy ryż gotowany z prażonym jabłkiem
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

na obiad polecam marchwianke na ryżu
To też bardzo dobre przy problemach, ogólnie ryż
Który sklep, bo jak rozumiem w Krakowie?
Pochwal się, co wyczaiłaś ;)
Nie Kraków, w Krakowie dużego nie znalazłam-Bochnia ul partyzantów 2. Zalezy czego się szuka, czego potrzebuje w wózku :)
 
reklama
Aga wychowawczo z nim już nie ma tak łatwo. Jeszcze nigdy nawet w ataku histeri nas nie uderzył, nie rzucił czymś nie krzyczał a na nią bez powodu bo.. Ona pozwala mu na to. Wręcz sama go zachęcała a teraz ojej bo on mnie popchnal..
Ale jak sama mówisz tu się stara.
A czy wy też wolicie czasem same zrobić coś za własne dzieci?
Z jednej strony dziecko musi się nauczyć wszystkiego ale też musi chcieć. I nawet zwykłe powieszenie prania.. Nie przerasta ja, umie na pewno.. Ale lepiej je wieszala mając 4 lata.. Poważnie. Teraz ciepnie na suszarkę, nawet nie wyprostuje.. Z innymi rzeczami to samo.. Podwaja mi robotę w rezultacie..

Obiad.
Juz się denerwować zaczynam, że się to tak przeciąga.


Aaa mam nowy hit pitny.
Puszka lemoniady z sokiem jablkowym i kwiatem lipy. Coś pysznego!
 
Aim ten sklep wydaje się faktycznie duży. i był tam Twój wypatrzony wózek?

Lilith nabilabym się takiego napoju lemoniadowego:) a kwiat lipy w jakiej postaci masz? To jest herbata?
 
Witam się z Wami. Ładnie posprzatalam mieszkanko i odpoczywam. Zaczęłam czytać następną książkę ale coś mnie nie wciągnęła. . .

Aaggaa88 zaraz zrobię sobie podobne jedzonko.[emoji5]

Lilith wspaniała córka. Ja moją siostrą podobnie zajmowała się...

Aga tak to już jest w rodzinie. Zawsze znajdą się osoby które zatruwaja ...
Inka kurcze, zagosci to na stale w moim menu. Fajny deser a jak juz bedzie burza owocow to nawale tam jeszcze malin, borowek!
To co mi sie najbardziej spodobalo po zjedzeniu to momentalne przeczyszczenie. [emoji12]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaggaa - rozumiem, że robiłaś kaszke z owocami, czy też coś innego? Bo ta magia przeczyszczenia do mnie przemówiła [emoji6][emoji3]


Lilith - kochana... Właśnie i ja robię większość za Jage (bo mnie trafia tempo jej podejścia do najprostszych spraw) , przez co mam teraz mega nerwowke. Już jej zapowiedzialam, że jeżeli dalej będzie czekała ze wszystkim na mnie to się niedługo zdziwi [emoji23], i np. do szkoły pojedzie w piżamie, albo zaproszę w ten jej burdel pokojowy kilku kolegów i koleżanki [emoji6].
Musi się ogarnąć w najbliższym czasie, bo od września będzie jej ciężko, a ja się nie rozdwoje [emoji5]
 
Słyszałam o takiej terapi wstrząsowej:D jedna matka zabrała swoje dziecko do przedszkola w piżamie i po tym jak się najadło wstydu nauczyło się robić pewne rzeczy szybciej hehe

Napisane na GT-P5110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pola to jest już gotowa pucha o takim połączeniu w składzie.
Mam osobno soda steam do robienia i Lubie z żurawina ostatnio też, taki sok dolewam.
Ale moim szalem są puszki ostatnio.


Aga moja syf w pokoju nie rusza gdy znajomi przychodzą, lepiej działa ban na znajomych za syf.
Sytuacja śmieszna, bo jak pisałam trzeba się nauczyć ale siła chyba nic z tego nie będzie, poza tym co to za filozofia zrobić kilka prostych rzeczy.
My mając 7 lat dostawalismy klucz na szyję, pierw szkoła po niej samemu zakupy, zawet obiad wstawilsm nim matka z roboty wróciła.. Ciągle obowiązki. A ta to na yt gapic się co inni robią albo swoje głupoty wrzucać haha. Albo minecrafty ech..
W pl przynajmniej dzieci same do szkoły chodzą. Tu masz obowiązek przyprowadzac i odbierać! Dopiero w tym roku, jakom ze jest w najstarszej klasie może sama a i tak szaleją, bo ona tak daleko mieszka.. I musiałaby iść na autobus..no straszne..
I u nas zadań domowych nie ma, więc ma od nas. Książkę przerobić np. 4 stronki, coś przeczytać o jej, jak się puszy!


Jest, szyję :p
 
A propo dzieci, Jest taka ksiazka "jak mowic zeby dzieci nas sluchaly, jak sluchac zeby dzieci do nas mowily", ponoc fajna, chociaz sama nie mialam okazji jej jeszcze przeczytac ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Ja mam ten sam problem z synem i komputerem. . . Moj tez jak nie maincraftt yt... zainteresowania szkołą zero. Nie wydaje mi się żeby był wyjątkowo pomocny jak się brat urodzi[emoji17]
Ja w domku już mam czysto a nawet obiadek zrobiłam. Teraz odpoczynek.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry