reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Katanka ja mam 09.07 :D podobnie!
ja też nie miałam nawyku ale duzo piłam wody z cytryną [polecam też herbatę zurawinową] żeby wypłukać bakterie :)

ewella90 cieszę się że po wizycie wszytsko dobrze :) ja też czekam na prenatalne [21.02] żeby się dowiedzieć kto tam siedzi :D
 
reklama
Dzięki dziewczyny :) dokładnie ważne ze wszystkie pamiary prawidłowe :) a trzy tyg. Szybko zleca ;)

Co do hemoroidów to tez nie doświadczyłam tego, ale mój mąż miał bardzo duże problemy z tym zrobił sobie zabieg prywatnie i juz od 2 lat ma spokój

A na obiad dzisiaj było spaghetti a jutro robie pieczarkowa bo ładne pieczarki właśnie w kauflandzie kupiłam :D
 
Dziekuje dziewczyny jestem mega szczescliwa a maz chodzi dumny jak paw ze zrobil dziurke w dziurce:p

Ewella idziesz do Zielinskiego znow? Ja dzis tez u niego bylam mala byla tak pozwijana ze szok ale ja rozruszal.

Lilith moja mala okazala sie byc taka akrobatka jak Twoja lezala z nogami na glowie:p

Tez po pierwszej ciazy mialam.malego hemoroida ale nie bolal normalnie tylko troche krwawil i piekl przy wyproznianiu.Stosowalam syrop z kasztana i przeszlo.

010igov35ye70zfx.png
 
Maziajka widzisz jak fajnie:) wizyta udana:)
Aled powodzenia!

Tymuniek szukając plusów to nie przytyjesz ;) a to duży plus. Do tego kłucia sie przyzwyczaisz ;) w dwóch poprzednich ciążach od początku musiałam mierzyć, teraz tylko rano. A tak naprawdę bardzo trzymasz godzin posiłków? Bo ja mniej więcej godzina w ta czy w ta...Najbardziej współczuje głodu... w pierwszej byłam głodna cały czas :(. Jescze mierzyłam ciśnienie 4 razy dziennie, ale cóż to za problemy ;)

Tak kochana trzymam się norm tzn. 6_8 rano cukier na czczo
Śniadanie 8
Drugie Śniadanie 11
14 obiad
16 podwieczorek
18 kolacja
21:30 kolacja posilek nocny lekki:) plusy są bo chudne:)

Opuściłam parę dni i tyle stron naskrobalyscie :-)
Najwazniesza info,wczoraj miałam wizytę i jestem tatarska szczęśliwa :-) noszę pod sercem dziewczynkę,zdrową!!!tak super fikala na usg,230 gram i 13 cm szczęścia.pytałam o ból i kłucie z lewej strony nad pepkiem a lekarz powiedział że ma prawo kluc bo tu jest główka dziecka,a nieźle się wypina :-),trochę się zdziwiłam bo pamiętam jak pisalyscie ze macicy podnosi się nad pępek dopiero ok.20 tygodnia ale gin.powiedział że z każdą ciąża macica rośnie i podnosi się szybciej,mam 17+5.
Sylver zazdroszczę Paryża
Mam 6,5 letnią córkę i jej zachowanie też jest ostatnio nie do zniesienia,w ogóle mnie nie słucha,traktuje jak koleżankę,obraża się,żadne rozmowy nie pomagają,eh a to dopiero początek

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tea serdecznie ci GRATULUJĘ córki:)

Co do ruchów to ja już kilka razy poczułam ale na prawdę pojedyncze typu 2 dziennie rano i wieczorem i jak położyłam rękę to już nic. Ale o ile dobrze pamiętam to to były właśnie ruchy a nie jelita bo to tak jakby ktoś mi skakał w środku po narządach:)

A ja się bawię od kilku lat decupage i wczoraj mąż mi wyjął moje stuffy z piwnicy - w końcu mam na to czas i o to zrobiłam sobie chustecznik na chusteczki higieniczne
1486466489-aaaaaa.jpeg


Jeszcze muszę go polakierować kilka razy ale generalnie wyszło całkiem całkiem chyba :)

f2w3rjjgy5cue5bk.png

Tea super masz hobby:)

Tea ogromne gratulacje!!

Maziajka trzymam mocno kciuki za Ciebie.

Truskawka, nie bój. Wszystko pięknie u Was wyjdzie :*
Z ruchami różnie.. Widzisz w tej ciąży mocne ruchy poczułam później niż w poprzedniej a niby szybciej ma być. Tez się stresowalam ale spokojnie poczekaj jeszcze. Na dopplerze słyszysz??

Aga jak pisałam Alex. Co powinnam robić ja? Chyba leżeć od początku do końca. Chyba, że mam od lat lakarzy fo niczego, mimo iż chodzę do jednego z najlepszych szpitali w UK :) uwazanie a przesada to dwie różne sprawy. Dziękuję za miłe słowa :* i ostro to ja do nikogo tu nie pisze, bo absolutnie nie mam powodu. Bulkasia tez tak ostatnio to odebrała, cóż, może źle składam zdania,nie ukrywam :)


Co do netflexa polecam amerykański wziąść. Poczytajcie na necie, na pl i np ang. Nie ma połowy tego co na tamtym :(


Morela to jest baardzo przykre.. Ale dzieci stety niestety dorastają, mają slasne zdanie nie zawsze amdre.. Ciężko to przetrwać.. W obecnej chwili już przestaje rozumieć moja córkę. Kiedyś sobie mówiłam, że zawsze będę pamiętać jaka sama byłam a do świętości było mi daleko.. Niestety córa zaskakuje nas zupełnie innymi dziwactwami.. Może to się bierze z czasów w jakich żyliśmy my a jak jest obecnie.. Nie wiem.. Czasem brak juz sił.. I aż się łezka zakreci gdy patrzę na hej zdjęcia gdy miała 4-5 lat..


Bulkasia a jak teraz?? Są regularne czy czasem znowu się chowają??


Morela śliczne!!


Inka wow, gratuluję,pewnie sporo wyzeczen was to kosztowało. Ale jak widać wRto było.


Juz pk lekarzy. Żelazo jeszcze niższe.. Zwariujeee.. A już i tak jem 600 nie licząc witamin..
Tsh mi nie zrobi grr mimo, że zawyżone bylomjuz 7 tyg.temu.
Musze jechać do szpitala babskiego znowu..
Dostałam kartę na krew, musze się z pielęgniarka umówić kiecy podjedzie.
Zaczęłam zolknac wiec wątroba do kontroli a jeszcze boli mnie coś pod lewym zebrem.. Oby nie woreczek.
Kilka wyników źle ale do przeżycia.

Dziś wieczorem przyjeżdżają po stara sofę to ogarniamy wejście na ogród.
A jutro auto do naprawy :) dostaliśmy zamiennik merola, ujdzie. Zobaczymy co ludzie w tym widzą takiego haha. Tak więc sprzątanie jeszcze w obecnym, odkurzanie etc. Zaraz obiad i po starsza.

Co macie jutro na obiadek?? Nie mam pomysłu..

Syn przespal cała noc a ja ciągle na siku i jakieś bóle na kości lonowej ale w środku miałam i nie pospalam :(

Na jutro obiad karkówka w worku do pieczenia ziemniaki buraki lub sórówka z białej rzodkwi:)
 
Maziajka tak do Zielińskiego idę, jak dzwoniłam To pytała czy chcę do niego, ale ostatnio dobrze nam wszystko wytłumaczył wiec do niego chciałam :)
 
Ja tez bardzo zadowolona bylam pokazal mi szparke w calosci:D nawet pytal o imie bardzo fajny lekarz:-) Moj Jasiu i maz byli ze mna.

010igov35ye70zfx.png
 
Witamy, ja Wy to robicie, ze jestescie tak aktywne na tym forum?
Ja dzisiaj bylam u swojego gina, nie robil usg, bo 17.02 mam polowkowe, dzisiaj tylko serducha posluchal. Pytal o ruchy. A ja juz sama nie wiem, czy cos czuje, a ja juz sama nie wiem, czy to ruchy, czy moja chcec poczucia ruchow. Czekam na polowkowe z niecierpliwoscia, bo mam nadzieje sie dowiedziec czy syn czy cora. Gratuluje tym, ktore sie ostatnio dowiedzialy :-)
 
reklama
Katanka tak jak dziewczyny piszą ja polecam jeszcze sok/napój z żurawiny

Maziajka super :) Gratulacje :)

ewella90 to tak jak u mnie też nie chciało pokazać kim jest ;)

Ja też po wizycie :) wszystko dobrze :) tylko też nie chciało pakazać kim jest ;) ciśnienie w gabinecie 160/100 a w domu cały miesiąc normalnie ;) lekarak powiedziała że nie przejmujemy się skokami tylko mam mierzyć w domu kilka razy dziennie :) co do TSH co mam podniesione to powiedział że nie znacznie i na razie nic nie robimy bo ft3 i ft 4 w normie, za jakiś czas sprawdzimy znowu...

LILITH miałam wynik 2,97 TSH i też nic nie dostałam, na razie czekamy, za jakiś czas następna kontrola... tak że widac że nie tylko w Twoim przypadku nic nie dali ;) Mi lekarzka powiedziała że to jest ciągle w normie dla zdrowiego człowieka, właczają leczenie jak przekraczasz tę normę
 
Do góry