reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

hej ;-) wiem, ze kiedys pisalyscie o zapaleniu pecherza... Ale zanim sie dokopie, to zapytam na szybko;-) Co na to mozna w ciazy? ;-( auc
W 2 trym już można urofuragine, a ogólnie ursept to taki ziołowy preparat często polecany w ciąży przy takich problemach. Warto skonsultować leczenie ze swoim gin, ale jak co to urofuragine już możemy spokojnie jeżeli z badań ci wyszło jednoznacznie. Bo jeżeli"tylko"coś cię tam boli czy piecze to której urosept zacznij.
 
reklama
Dziewczyny jestem po badaniu wszystko ok! Zdrowa coreczka!! Jestem taka szczescliwa!!!

010igov35ye70zfx.png
 
Witam,

Dziękuję za życzenia zdrówka dla Synka.
Niestety, skończyło się na antybiotyku.

Co do pyskowania, ojjjj... Ta moja pchła w maju skończy 6 lat, a czasami ręce opadają... Też jesteśmy konsekwentni więc nie wiem skąd to takie pyskate i niedobre...

Maziajka, gratuluję!
Lilith, u mnie jutro ogóreczkowa ;-)
 
Inka, chyba wczoraj cos wisialo w powietrzu...u mnie to samo,jakiegos dola zlapalam, nerwy , takze placz na wieczor byl gwarantowany...Ale na szczescie dzis juz lepiej, mam nadzieje, ze u Ciebie tez?! ;-)
 
aim - ja jakos ostatnio to nic tylko schabowego z ziemniorami bym jadla, takze dla mnie obecnie - rarytas ;-)
 
Katanka ja brałam urosept 3x dziennie i dużo wody i rozgonilam zle wyniki z moczu wiec polecam.

Maziajka gratulacje!!!
 
Truskawka tez tak panikowalam ostatnio z tymi ruchami...Niby druga ciaza i powinno byc szybciej, a ja poczulam jakos na przelomie 17 /18
 
Pumelova - dzieki ;-) nie mam nawyku picia wody co chwile,ale chyba bede musiala sie nauczyc;/
ps. na kiedy masz termin? Bo tak patrze i chyba , jakos podobnie mamy?! 11.07
 
reklama
Dół pojawił się bo mam problem z hemoroidami...Aż mi głupi o tym mówić... W tamtym roku problem pojawił się i po długim leczeniu jakoś udało się zaleczyć. W sobotę znowu się odezwały. Kupiłam jakiś lek bez recepty dozwolony w ciąży ale coś nie widzę po nim poprawy. Jedynie ulga to jak posmaruję tyłek sudocremem. Nie chcę znowu z tym walczyć.:sad: Wizyty u proktologa do dla mnie koszmar. A i lekarz do którego chodziłam to coś mi nie pasuje. Myślałam o zabiegu aby się tego pozbyć no ale w ciąży to raczej odpada... Czuję się jak stara baba...
Samopoczucie do bani. W ciąży jakoś nie mogę się na siebie patrzeć. Cera wstrętna. Mnóstwo pryszczy a włosy to ja nie wiem o co chodzi bo tak rosną zauważam to bo mam krótkie. Byłam niedawno u fryzjera a nie mogę ich ułożyć i wywijają się na wszystkie strony a z tyłu gniazdo...
Wiem że te moje niezadowolenie to nie jest teraz ważne aby tylko dzidzia była zdrowa...


Maniek07 Zobaczysz że za 4 tygodnie wynik tarczycy poprawi się bo właśnie tyle potrzeba aby tarczyca unormowała się po leku. ewentualnie jeżeli jeszcze będzie tsh za wysokie to lekarz zwiększy dawkę leku i będzie dobrze.

Lilith ciężko było momentami. Trzeba było wiele rzeczy sobie odmawiać. Dużo pracowaliśmy no ale udało się i dzięki temu jestem zadowolona z wypłaty na l4 bo to średnia z roku :rolleyes:
Martwisz mnie swoimi badaniami. Żelazo wchłania się z witaminą C. Może tu jest problem że masz takie braki w organizmie... Jutro robię kapuśniak z kwaśnej kapusty

Aga teściowa to pół roku nie odzywa się do mnie ani do swojego jedynego syna także nie ma możliwości aby mnie zdenerwowała.

Katanka trochę lepiej...
 
Do góry