reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Witaj Madzik87 :)
Rozgość się..
Teraz musi być dobrze niech to będzie szczęśliwe forum :)
Daj znać jutro jak wizyta. Ja idę w czwartek do gina bo w sierpniu poronilam.. ; (
 
Hej
Ja tez ide juz prawie w 7 tc, wczesniej nie chce bo bym sie stresowala za bardzo a tak juz bedzie wiadomo na 100%.

Jak tam u Was jak sie czujecie?

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
Hejo :) ja w poniedziałek będe dzwonić sie umawiać na wizyte i jestem ciekawa na kiedy dostane termin :) mam nadzieje ze nie bede musiala czekac dluzej niz 2 tygodnie[emoji14]
U mnie dzisiaj samopoczucie dużo lepsze bo katar powoli przechodzi i głowa tez juz nie boli[emoji14]a za 2 dni rozpoczynam 5 tydzień i jakichś typowych objawów raczej nie mam :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo :) ja w poniedziałek będe dzwonić sie umawiać na wizyte i jestem ciekawa na kiedy dostane termin :) mam nadzieje ze nie bede musiala czekac dluzej niz 2 tygodnie[emoji14]
U mnie dzisiaj samopoczucie dużo lepsze bo katar powoli przechodzi i głowa tez juz nie boli[emoji14]a za 2 dni rozpoczynam 5 tydzień i jakichś typowych objawów raczej nie mam :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dzisiaj 5tydz. i objawów też niewiadomo jakich nie mam. bol piersi chwilami bol podbrzusza. dużo białego śluzu, a tak to dobrze się czuje. zmęczona jestem. to chyba bardziej mi dokucza.
 
U mnie dzisiaj 5tydz. i objawów też niewiadomo jakich nie mam. bol piersi chwilami bol podbrzusza. dużo białego śluzu, a tak to dobrze się czuje. zmęczona jestem. to chyba bardziej mi dokucza.
Mnie nigdy piersi nie bolały i też mam raczej biuścik "sportowy" ale czasami mam wrażenie że ciągnie troszeczke w dół :) i o bólu podbrzusza jak na okres zapomniałam[emoji14]od czasu do czasu sie pojawia ale to jak więcej sie poruszam[emoji14]

34bw43r8u37t3olj.png


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedzcie mi bo na suwaczku mam 3 tydzien i 5 dzien i na bellybestfriend w kalendarzu wskazuje na 4 tydzien . Czyli jak będzie 4+1 to już jest 5 tydzien ? Jestem w tym zielona[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedzcie mi bo na suwaczku mam 3 tydzien i 5 dzien i na bellybestfriend w kalendarzu wskazuje na 4 tydzien . Czyli jak będzie 4+1 to już jest 5 tydzien ? Jestem w tym zielona[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No mi też tak dziwnie pokazuje dzisiaj niby 5tydz 0dni ale pokazuje że 6 tydzień. wczoraj jak mi pokazywało 4tydz 6dni to niby 5tydz. pokazuje z wyprzedzeniem.
 
reklama
No mi też tak dziwnie pokazuje dzisiaj niby 5tydz 0dni ale pokazuje że 6 tydzień. wczoraj jak mi pokazywało 4tydz 6dni to niby 5tydz. pokazuje z wyprzedzeniem.
Mi kiedyś ktoś chyba mówił ze jak jest np . 3+2 to juz są skonczone 3 pelne tygodnie i rozpoczyna sie 4 tydzien[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry