reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Mitka trzymamy kciuki
Megan Gratulanten
Karolina 2412 witaj
Mi Juz dzisiaj lepiej teraz czekam na 10.11
U mnie z objawow to tez cycki powiekszone i ciagniecie w dole.po pracy to czasami az tak duzo mocniej oby to tylko macica ktora sie powieksza
 
1477738103251.jpg

Dziękuje dziewczyny :* wlasnie powtorzylam ,takze jestem juz spokojna[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1477738103251.jpg
    1477738103251.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 1 137
Jeśli chodzi o objawy to tak jak w pierwszej ciąży mogę cały czas tylko spać i spać. w którym tygodniu najlepiej zrobić usg żeby już serduszko było?
 
reklama
Hej, Termin wychodzi na 29.06/ 01.07 ale znajac zycie urodzę w połowie lipca :p Jestem Mama 2 dziewczynek . Jutro ide do gina bo jedna ciaze poronilam, a dwie mialam zagrozone więc obawiam się ze historia się powtorzy :-\
 
Do góry