reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Karo tez nie raz nachodza mnie glupie mysli ale probuje sie im nie dac.Przegaduje dobie , ze przeciez i tak nie jestem w stanie nic zrobic wiec lepiej sie nie zamartwiac.

Czy Wy tez macie takie ciagle uczucie glodu? W 1 ciazy tez tak mialam nie da sie tego niczym zagluszyc:-(.Najgorsze ze ugryze kilka kesow i mi sie odechciewa...maskra.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karo tez nie raz nachodza mnie glupie mysli ale probuje sie im nie dac.Przegaduje dobie , ze przeciez i tak nie jestem w stanie nic zrobic wiec lepiej sie nie zamartwiac.

Czy Wy tez macie takie ciagle uczucie glodu? W 1 ciazy tez tak mialam nie da sie tego niczym zagluszyc:-(.Najgorsze ze ugryze kilka kesow i mi sie odechciewa...maskra.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
Na szczęście aż tak nie mam ale za to już zaczynają mnie drażnić zapachy. Wczoraj mąż pił drinka z whisky to mi strasznie śmierdziało a dziś rano pomidora nie mogłam pokroić..
A pijecie kawę ? Ja pije rano rozpuszczalna z jednej łyżeczki. Inki nie znoszę.
 
Dorota co do zapachow to u mnie to byl 1 objaw jeszcze przed testem.Smierdza mi strasznie ludzie ciagle czuje taki pot fujj zakupy to dla mnie katorga.

A co do kawy to pije 1 dziennie rozpuszczalna z 2 lyzeczek i jesli mnie nie odrzuci to bede pila jedna kawa dziennie na pewno nie zaszkodzi.



Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży tak miałam ze ciągle czułam pot ludzi to było straszne ;/ u mnie pierwszym objawem w tej ciąży to tylko powiększone piersi i kobieca intuicja ze jest coś na rzeczy ;) dobrze ze nie zawiodła

No właśnie ja też mam taki plan chyba nie ma co się dać zwariować :) uwielbiam kawę
 
Dorota ja w pierwszej ciszy tak nie mialam smierdziala mi zawsze lodowka tylko:D w sklepie nie.moglam przejsc obok lodowki fujjj

Co do kawy ja tez lubie taka ze spienionym mleczkiem pychaaa!!! Do sniadanis must have!


Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan22 gratulacje [emoji5]

Mitka89, trzymam kciuki za następny cykl.

U mnie z objawów póki co, to jedynie brak apetytu i od czasu do czasu takie rozpieranie w dole brzucha.
Straszny objaw, to śmierdzenie ludzi. Bez ciąży bywa nieciekawie np. w kolejce w sklepie. Nawet nie chcę myśleć, jak to może być odczuwane w ciąży :D

Kawę rozpuszczalną piję :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak byłam w pierwszej ciąży znajomi kupili mieszkanie. jak już je wyremontowali to byliśmy zobaczyć efekty. Nie było jeszcze mebli tylko ściany łazienka zrobiona , podłogi. Mieszkanie powinno pachnieć świeżą farbą, drewnem itd a ja co czułam pot pracowników[emoji14]
Wychodząc od nich mowie do męża super mieszkanie ale ten zapach jest straszny a on jaki zapach[emoji14]
Mieszkanie ładnie zrobione ale przez pierwsze wrażenie słabe ;p
Na szczęście nie trwało to długo
 
Do góry