reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Poruszę temat spania. Ja zawsze zasypiałam na brzuchu i teraz w ciąży też tak mam. Boję się że już za pare tygodni to bedzie nie do wykonania i wcale nie zasne. Myślałam o kupnie tejspecjalnej poduszki do spania a potem karmienia. Czytalam już mase opini na jej tema. Co Wy myślicie? Też macie problem ze snem? Może któraś ma już taka poduszke?

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bulkaasia dwie dziewczynki, super! Gratulacje!:)

Integral zapraszamy!:)

Olokolo, chybra zazdroszcze super samopoczucia;) swietnie ze mozecie cwiczyc w ciazy!:) ja jak ide po coreczke do przedszkola, potem po schodach na drugie pietro, to czasem mam wrazenie jakbym mount everest zdobywala;)

Wiecie, ze ja w ciazy nie jadlam jeszcze ani jednego loda? Ale dzisiaj zrobilyscie mi smaka, chyba przejde sie do sklepu po jakies male zapasy do zamrazarki, zeby byly w pogotowiu;)

Tymuniek dobrze ze w dzien panujesz nad tym cukrem, to musi byc bardzo uciazliwe...

Pera i Katanka gratuluje umiejetnosco dziewczyny!:) ja kiedys umialam troszke robic na szydelku, moze czas sobie odswiezyc te umiejetnosci?;)

Ps. Zapisalam sie na warsztaty bezpieczny maluch;)
 
Poruszę temat spania. Ja zawsze zasypiałam na brzuchu i teraz w ciąży też tak mam. Boję się że już za pare tygodni to bedzie nie do wykonania i wcale nie zasne. Myślałam o kupnie tejspecjalnej poduszki do spania a potem karmienia. Czytalam już mase opini na jej tema. Co Wy myślicie? Też macie problem ze snem? Może któraś ma już taka poduszke?

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
Zajrzyj na watek zakupowy tam sa poduchy :)

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
A jeszcze gdzieś tam był temat drugiego dziecka. Też planujemy, dość szybko, się po pierwszym poronieniu wiem że plany można sobie w tyłek wsadzić :p a zobaczymy co wyjdzie. Ale starania zaczniemy pewnie dość szybko.
 
Hejka:-)

Bulkasia gratki:-)

Tea tylko kalendarzy chinski jest kilka mi na jednym pokazuje dziewczynke na drugim chlopca.

Aha bo ten odstep juz dawno obalony:p najnowsze badania firmy Lady Comp obalily teorie Shetellsa.

Aga powodzenia w pracy!!

Tymuniek gratki dla siostry Jaski sa super!

Co do lodow ja od poczatku ciazy mam na nie faze:D najlepiej magnum migdalowe ale ostatnio po nich mialam taka zgage ze myslalam ze zwariuje!!

Wczoraj opiekowalam sie bratanica 3l i bratankiem 7 mies do tego moj 7 l i myslalam ze zwariuje glowa mi pekala ledwo do domu dojechalam 5 km...bo tak mi czaszka pulsowala.
Serio wiem ze kilka osob zastanawia sie nad imieniem Laura szczezrze odradzam jak imie idzie w parze z charakterem bo to jest maly diabel! Czyste ADHD:D takiego dziecka nie znam drugiego.Uwielbiam ja bo jest slodka i te teksty jej" kocham Cie moja ciociu" ale oszalec z nia mozna!! Od urodzenia taka byla.

010igov35ye70zfx.png
 
Witam sie z zatłoczonego metra ;)
Dziś spałam spokojnie w końcu ze snem, że wyciskalam mleko z piersi. Leciało, że hej :)

Pera imion nie mam bo obstawialiśmy chłopców. Dla nich były Igor i Patryk. Dla dziewczyn zero pomysłów niestety :errr:

Tea kalendarz chiński sprawdził się w pierwszej ciąży, w drugiej nie i teraz w trzeciej jak na 100% potwierdzi się płeć to też zadziałał.
Natomiast z wróżby z obrączki wyszło mi córka, syn, syn, syn więc raczej też 50/50 prawdy :confused:
 
Hej laski! :)
Dziś mam do położnej na 14:45. Pierwszy raz posłucham serduszka! Nie mogę się doczekać. Mam dostać dziś skierowanie do szpitala na usg polowkowe. :biggrin2:

Też jem lody, codziennie. Ale mi teraz podeszly wodne gruszkowe :D

Integral- ja taka poduche miałam w pierwszej ciąży, jak dla mnie była świetna. Dzięki niej zaczęłam w miarę dobrze sypiac. Teraz też ją kupię.

Dziewczyny, gdzie wchodzicie w poszczególne wątki? Tak jak np.brzuszkowy czy zakupowy? Chyba typowa blondynka ze mnie :D
 
Maziajka - polecam oreo na patyku, jadłam ze 2 tyg temu, pyszniaste! Ja planuje Laure.. csii nie pisz o tym głośno że to diabeł żeby mój mąż nie słyszał.

bulkaasia - gratuluję dziewczynek! cudowny dwupaczek :-)

Ania023 Link do: Lipcowe mamy 2017 tu sobie wejdź i masz listę wątków :)

olokolo91 ja od 8tyg leżę i jak na początku wariowałam (jestem dosyć aktywną osobą) to już się przyzwyczaiłam..ale liczę na to że jutro na wizycie lekarz pozwoli mi żyć normalnie :D

tea80 jak będę znała płeć to dam znac ;)

Integral witaj :)

ja w tej chwili mam problem z imionami. chciałabym Laure, ale jest problem z chłopakiem. jak zmarł jego najlepszy przyjaciel to kazał mi obiecać że kiedyś nazwiemy tak syna... problem w tym że nie wyobrażam sobie mówić tak do własnego dziecka. przeciez to zawsze będzie przypominało o bólu i tragedii.. w końcu pękłam i kazałam mu się nad tym zastanowić i się już 2 tyg zastanawia. zobaczymy... żeby było prościej, już do mnie teściowa wydzwania że to nie jest dobry pomysł i co my zrobimy itd.. zamiast dać nam się nad tym zastanowić. wkurza mnie jak są osoby (jedną mam taką) która już 15 razy pytała kto będzie chrzestnymi, 10 razy jakie imiona, o tych chrzestnych już nawet pytała moje przyjaciółki (chyba liczy na angaż), eh... też mam nerwy :D:D

p.s też się zapisałam na te warsztaty, a co! :-)
 
Ania 023 kliknij u gory strony "lipcowe mamy 2017" i wejdziesz "pietro wyzej", gdzie sa inne nasze watki, np. zakupy:) milej lektury!:)
 
reklama
Taaaak polecam szydelkowanie czy " drutowanie:p ", nic tak nie relaksuje hehehe. Zwlaszcza w moim przypadku kiedy nerwy nie doopanowania.
A mysle, ze to kwestia samozaparcia i wpracy:p

Aga- powiem Ci, ze zachorowalam na imie Jagoda :-) Jeszcze ktoras z dziewczyn tez wspomniala i tak sie mnie juz trzyma.
Pisalyscie o Anieli, to meza faworyt byl ;-)

Co do spania to ja tez dalacze do grona z problemami...
Zasypiam chyba z godzine, jak spie na jednym boku to mnie cycek boli:-( na plecach reka mi dretwieje, az sie boje pomyslec co bedzie pozniej :-/
 
Do góry