reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karo01 bardzo Ci współczuję :( ale teraz będzie wszystko dobrze, musi być! [emoji11]

Mitka89 również trzymam kciuki za 2 kreseczki [emoji5]

Hajmal moja córka też ma 7 lat :) Podziwiam wszystkie mamy z trójką dzieci. Mi dużo czasu zajęło, żeby zdecydować się na drugie ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Marta8989 musi sie udac. Wogole wsrod naszych znajomych jakis babyboom na 2017
Karotka00 ja tez mieszkam w niemczech ale ja Do faceta chodze juz od 10 lat i to czlowiek zloto. Juz sie kiedys smialam ze najchetniej w ciazy bym z nim zamieszkala. Ja bylam we wrzesniu na kontroli i czekalam 6 miesiecy na termin wiec ty i Tak krotko.moj tez okropnie oblegany
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzymam kciuki musi być dobrze :) a Ty ilu dniowe masz cykle ?
Dokładnie lepiej się nie spinać bo to nic nam nie daje a jak już się ma jedną pociechę to łatwiej przez wszystko przejść.
Będzie dobrze :)
Daj znać jutro :)
No właśnie ja zawsze miałam długie i nieregularne cykle. Po porodzie się trochę unormowało. Teraz to pierwszy cykl po wyjęciu Mireny i w sumie nie wiem jak to liczyć teraz bo podczas Mireny nie miałam miesiączek tylko nieregularne plamienia (prawie 2 lata). Myślałam że już nie będziemy mogli sobie pozwolić na drugiego dzidziusia ale nasza sytuacja życiowa się diametralnie zmieniła (dostaliśmy jako darowizne mieszkanie od dziadków, idealne na czteroosobową rodzinkę ;) ) i od tego czasu zmieniliśmy zdanie i zdecydowałam się wyjąć wkładkę. Moja ginekolog mówiła że po pierwszej miesiączce możemy już zacząć staranka, więc nie tracilismy czasu ;) Dziękuję Wam za kciuki i jutro dam znać !
 
karo o matko, 6 miesięcy???? :szok::szok::szok: To faktycznie oblegany. U mnie też jest jeden facet,świetny ginekolog, w zasadzie powinnam chodzić do niego,bo terminy szybkie,nie ma kolejek i tak dalej,ale że ta babka (zresztą to jakaś Iranka jest) prowadziła moją ciążę,to po prostu z automatu do niej się zapisuję.
W poczekalni u niej zawsze jest woda i kawa, hahaha :-D:-D:-D
Mitka u mnie właściwie też 1 cykl teraz, młody ma 16 miesięcy,więc różnica wieku byłaby fajna między średnim a młodszym. ;)
A w ogóle kilka dni temu,słuchajcie, zrobiłąm sobie normalną czarną herbatkę- piję od dziecka bez cukru. I po wypiciu,może minęło z 5-10 minut,a ja dostałam takiej telepawki i kołatania serca,że szok.:szok: No jak naćpana!
Przeszło łaskawie po 3 godzinach,ale namęczyłam się strasznie. Mało tego,dzień później też zrobiłam sobie herbatę,tylko trochę słabszą i co? I znowu jakieś drgawki, jakbym 5 kaw wypiła albo amfetaminę sobie zapodała czy jakiś inny szajs... No i do dzisiaj czarnej herbaty nie ruszyłam. :sorry: Zastanawia mnie czy to może być objaw ciąży,ale chyba za wcześnie.
Tak,wkręcam sobie! :-D
 
Hej

Karotka.pierwsze slysze o tej herbacie! Szok!

Marta mam synka ma 6.5 l.:-)

Mika czekamy na wynik testu!!

Widze ze wiekszosc.tu po jakis przezyciach zwiazany z wczesniejszymi ciazam..u mnie naszczescie tylko.ciaza biochemiczna 3 miesiace temu.
Teraz mam nadzieje bedzie ok jestem od owulacji na duphastonie.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ja zawsze miałam długie i nieregularne cykle. Po porodzie się trochę unormowało. Teraz to pierwszy cykl po wyjęciu Mireny i w sumie nie wiem jak to liczyć teraz bo podczas Mireny nie miałam miesiączek tylko nieregularne plamienia (prawie 2 lata). Myślałam że już nie będziemy mogli sobie pozwolić na drugiego dzidziusia ale nasza sytuacja życiowa się diametralnie zmieniła (dostaliśmy jako darowizne mieszkanie od dziadków, idealne na czteroosobową rodzinkę ;) ) i od tego czasu zmieniliśmy zdanie i zdecydowałam się wyjąć wkładkę. Moja ginekolog mówiła że po pierwszej miesiączce możemy już zacząć staranka, więc nie tracilismy czasu ;) Dziękuję Wam za kciuki i jutro dam znać !

Fajnie ze los się do Was uśmiechnął z tym mieszkaniem i mogliscie pomyslec o drugim dziecku, dobrze jest mieć rodzeństwo :)
Mocno trzymamy !
 
karo o matko, 6 miesięcy???? :szok::szok::szok: To faktycznie oblegany. U mnie też jest jeden facet,świetny ginekolog, w zasadzie powinnam chodzić do niego,bo terminy szybkie,nie ma kolejek i tak dalej,ale że ta babka (zresztą to jakaś Iranka jest) prowadziła moją ciążę,to po prostu z automatu do niej się zapisuję.
W poczekalni u niej zawsze jest woda i kawa, hahaha :-D:-D:-D
Mitka u mnie właściwie też 1 cykl teraz, młody ma 16 miesięcy,więc różnica wieku byłaby fajna między średnim a młodszym. ;)
A w ogóle kilka dni temu,słuchajcie, zrobiłąm sobie normalną czarną herbatkę- piję od dziecka bez cukru. I po wypiciu,może minęło z 5-10 minut,a ja dostałam takiej telepawki i kołatania serca,że szok.:szok: No jak naćpana!
Przeszło łaskawie po 3 godzinach,ale namęczyłam się strasznie. Mało tego,dzień później też zrobiłam sobie herbatę,tylko trochę słabszą i co? I znowu jakieś drgawki, jakbym 5 kaw wypiła albo amfetaminę sobie zapodała czy jakiś inny szajs... No i do dzisiaj czarnej herbaty nie ruszyłam. :sorry: Zastanawia mnie czy to może być objaw ciąży,ale chyba za wcześnie.
Tak,wkręcam sobie! :-D
No Pol roku na normalna wizyte to u nas norma.czekalam juz nawet Kiedys chyba u niego 4 godziny w poczekalni ale niezmienie go nigdy w zyciu.pomogl Mi bardzo przy pierwszej ciazy. Kazdej pacjentce poswieca mase czasu, nikt niejest jakis numerkiem. Moge isc po roku Do niego i wie gdzie pracuje skad pochodze. Moze i sobie to zapisal w aktach dlatego to wie ale obojetnie czuje sie tam wyjatkowo
My akurat dowiedzielismy sie ze moja Siostra tez w ciazy i Jest 2 tyg przedmna. 5 lat temu dokladnie o tej porze tez powiedzialysmy ze jestemsy w ciazy i mialysmy pare dni roznicy w terminie tylko nasz synek umarl.i az sie wystraszylam bo znowu to samo jest ze razem jestesmy w ciazy
 
Karo my tez z siostra jestesmy razem w ciazy znaczy ona juz 3 trymestr zaczela:-) bedzie 6 mies miedzy naszymi dzieciaczkami bardzo sie ciesze razem do szkoly,przedszkola.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie tez okropnie ciesze.ona w polare ja w niemczech,bylismy tez rauem 3 tyg temu na urlopie i tak podejrzewalismy ze oni sie Chyba staraja ale jak dzisiaj nam powiedzieli to przygniotlo mnie to i czulam kluche w gardle Bo znowu mamy podobny Termin i ten Sam czas kiedy powiedzieli. Ale musze myslec pozytywnie Bo oszaleje
 
No niestety jedna krecha...:( no nic czekam na @ i zabieramy się dalej do roboty, a Wam życzę zdrówka i powodzenia :*
 
reklama
1477718788474.jpg
26dc :) cykle mam zazwyczaj 29 dni :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1477718788474.jpg
    1477718788474.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 1 212
Do góry