reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Abed - dzięki za przepis [emoji3], ja imbir uwielbiam, więc ta mikstura może być strzałem w 10.


Alex - są u nas mamy, które czują już delikatne kopniaczki, część czuje smyranie bądź motyli trzepot, a część cierpliwie czeka.
Ja mam córe i nie ukrywam, że bardzo chciałabym mieć parke, jednak na badaniach prenatalnych w 13+4 tc doktorka zaryzykowala stwierdzenie, że będzie dziewczynka, więc.. Czekamy do 20 tc na kolejne prenatalne, i albo się potwierdzi dziolcha, albo pokażą się jajeczka [emoji6].


Inka - jeżeli masz ochotę kupić bodziaka, to go kup [emoji3]. Serio. Nie możemy wszystkiego się obawiać, a bodziak to nie wózek - a radość prawie taka sama [emoji6].
Też zaopatruje sie w c&a, a dzisiaj nawet zamówienie wysłałam do sklepu online (co by wykorzystać kupon i skorzystać jeszcze z wyprzedaży [emoji6]).



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova spojrzałam tylko są jakieś świecące a ja będę źle się czuła w takich... bo mam tłuste nogi ale będę śledzić co tam mają. Nie miałam nigdy nic z h&m i ciekawa jestem jak tam z rozmiarami. W c&a prawie zawsze trafiam. W najbliższym czasie będę jechać do galerii bo zbliżają się urodziny męża a obiecałam mu spodnie w prezencie to i zajrzę do h&m. Buziaki ☺
 
Mi dziś przyszła paczka z zakupami z c&a, udało się ustrzelić bardzo fajne spodnie beżowe chinosy z pasem za... 29zł :-) a jak zapiszecie się do ich newsletter'a to dają jeszcze na całe zakupy 10%:-) zamówiłam jeszcze kilka bluzek ciążowych z wyprzedaży, narazie nie mam brzuszka, to trochę śmiesznie wiszą, ale na wiosnę będą idealne :-):-):-)

Też nie potrafiłam się powstrzymać przed pierwszymi zakupami dla malucha, w smyku wpadłam w dział dziecięcy i wyszłam z kilkoma sztukami uniwersalnych ubranek, mają śliczną kolekcję z Kubusiem Puchatkiem :-)
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie witamin. Czy w drugim trymestrze powinnam brać jakieś specjalne? Od początku ciąży brałam Vitaminer prenatal, miałam na ostatniej wizycie zapytać moją gin, ale tyle było tematów do omówienia, że całkiem mi to z głowy wyleciało... I kupilam falvit mama, mogą być? Moja morfologia jest podobno wzorowa
 
Mamusia Muminka - no co Ty..
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
Bolesławiec jest miastem ceramiki - więc My jako rodowite mieszkanki uczymy się tego rzemiosła od podstaw. Także bierzemy surowa gline, tworzymy z niej coś, a później wypalamy (najpierw na biskwit w temp. Ponad 1000 st.), później szkliwimy, ew.zdobimy szkielkami i ponownie jest to wypalanie w temp.1250 st.
Czasami uda nam się kupić gotowe biskwity (kubki, talerze, itp.) to wtedy bawimy się w stempelki. Za gotowy swój wyrób płacimy 10 zł / kg.
Gdzie ja teraz znajdę piec co osiągnie mi 1000 lub więcej st. :( Także nie ma wyjścia trzeba do Was jechać :p

Dzień dobry bardzo.... ja też jestem przeziębieniona a raczej mam bardzo czerwone gardło. Wzięłam dziś dzień wolnego bo nie ma co kusić losu.
Jak mi nie przejdzie to w pn idę do lekarza. Niestety służba zdrowia w Irlandii jest płatna i do... kitu.
W tamtym roku miałam dwa razy angine i teraz się boję żeby jej znowu nie mieć...
emoji33.png

A może cały następny Tydzień już siedzieć w domu i odpocząć? Boszzzz problemy ściętej głowy...

Znacie jakieś sposoby na bolące gardło?

Właśnie miałam pytać jak wygląda tamtejsza służba zdrowia.....
Na bolące gardło tak jak aga k_m pisała jedynie co mogę dodać płukanie gardła rumiankiem i picie rumianku (tylko nie na noc bo działa moczopędnie!)

Co do ubranek to na razie również się wstrzymuję tym bardziej, że pewnie od rodziny coś się podostaje po innych dzieciach :)
 
Mamusia Muminka - na szczęście w pracowni mamy 2 takie piece [emoji6].
Zapraszam w sierpniu na Bolesławieckie Święto Ceramiki (zaczyna się bodajże od 16.08) [emoji3].

Rumianek, no właśnie! Zapomniałam o nim [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry