reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

@aga_k_m dla mnie to przeciwległy koniec Krakowa, dłużej bym jechała w jedną stronę niż byśmy miały okazję się widzieć :p także bez urazy ale chyba się nie zdecyduje :p
 
reklama
Aga_k_m Kraków to moje marzenie aby zobaczyć... zazdroszczę że często tam jeździsz...
Pumelowa ja to zastanawiam się jak będzie z badaniem moczu. Wizytę u gina mam dopiero 24 lutego i wtedy będę musiała przedstawić aktualne badania. Przez to sikanie to mam problem w nocy bo jak przebudzę się to później mam problem z zaśnięciem. Ostatnio bardzo źle śpię i nie mogę zasypiać.

Jakie plany na dzisiaj? U mnie obijanie. Obiad na dzisiaj mam. Mąż obiecał że będzie sprzątał więc nie będę protestować :) Buziaki :)
 
Nie no spoko [emoji6]. Niespodziewalam się, że się zdecydujesz (taka lekka podpucha z mojej strony - również bez urazy) [emoji6][emoji14].
Szczerze mówiąc, to jutro na Bronowice będę miała jakąś godzinkę, do Ikei też chciałabym wdepnac, a o 17:00 na maxa chcielibyśmy ruszyć w drogę powrotną [emoji5]



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj Dzjewczyny obudziłam się z takim błogim spokojem....:biggrin2: i z planem szykowania wyprawki:biggrin2:

Aga, Wendy ja już tak mam, że jak coś jest naprawdę bardzo mnie stresującego, to wolę tego nie roztrząsać w tym momencie i przeczekac, mniej przeżywam wtedy:)

Misia na na razie będę kupować bez listy idę na żywioł;)

Pumelova ja się tym nie przejmuje i oddaje do badania moczu poranny pomimo nocnych wizyt w toalecie.
 
Ja bym się zdecydowała chętnie gdyby to gdzieś bliżej mnie było :p bo ogólnie jestem bardzo za spotkaniami i nie miałam nigdy problemów ze spotkaniami z internetu :)
 
aga_k_m no trochę przeszłam.... po pierwszej ciąży, długo się staraliśmy... myślałam że przeszłam dużo... ale drugie podejście nauczyło mnie pokory i niestety strachu o ciążę.... zwłaszcza to co działo się w maju... kiedy chodziłam z nierozną ciążą pozamaciczną przez dwa miesiące...
Abed, moja pierwsza w życiu ciąża to właśnie pozamaciczna późno rozpoznana chociaż wiedziałam że coś jest nie tak i kilka razy odwiedziałam mojego ówczesnego lekarza. Wszystko skończyło się niestety usunięciem jajowodu w czerwcu ubiegłego roku :-( Byłam wtedy załamana, więc trochę wiem co czułas, ale za to teraz wierzę, że wszystko będzie dobrze :)
 
Ja bym się zdecydowała chętnie gdyby to gdzieś bliżej mnie było[emoji14]bo ogólnie jestem bardzo za spotkaniami i nie miałam nigdy problemów ze spotkaniami z internetu :)

Ja znowu jestem z tych co troszkę czasu potrzebują. Muszę pierw bliżej wirtualnie poznać, wówczas w realu nie ma żadnych barier porozumiewawczych [emoji5].
Na poprzednim wątku, jak już ruszylysmy ze spotkaniami, to mi się troszkę ludzi przez dom przemiescilo
(koleżanka z Irlandii, Torunia, Wrocławia, Legnicy).


Ale myślę, że wiosną będę się z Wami (krakowiankami) wcześniej kontaktowała i ustalimy jakieś dogodne miejsce na zbiorowe spotkanie [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ejj! Ja do krakowa na spotkanie tez sie zglaszam:p Aga a Ty jak bedziesz w ledzinach to pamietaj ze masz do mnie 5 km:D
Do Krakowa jade pociagiem 1.5 h:-) i fajnie bylo by kiedys sie zobaczyc.
Wezme po drodze Ewelle90 i Megan bo my prawie jak sasiadki:D

Co do planow na dzis u nas szlifowanie olaboga!!!!





010igov35ye70zfx.png
 
Do góry