reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam niedzielnie.

Morela, za szybko na skurcze czy stawianie się macicy. Moim zdaniem najlepiej to sprawdzić. Każda z nas jest inna. Ja 2 tygodnie temu miałam okropne skurcze i to w nocy gdzie w ogóle za dnia się nie przemęczałam. Macica była twarda jak kamień. Na szczęście klinicznie nic się nie działo, ale ze względu na stan mojej macicy dostałam dodatkowo duphaston i magnez.

Lilith, wiem, że "ten okres" jest ciężki i jeszcze bardziej ogarnia strach, ale zobaczysz, że tym razem wszystko będzie dobrze.


Ja prasuje tylko rzeczy Mikołaja, nam jak trzeba gdzieś przed wyjściem.

Uciekam się szykować.
Zaplanowaliśmy na dziś wypad w góry + smażenie kiełbasek.
Miłej niedzieli życzę :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chybra radzę przed kichnieciem, bądź smarknieciem podciągnąć nogi w kąt 90 lub np usiąść po turecku, mi to pomaga i wtedy nie kluje.
Ewcia udanej wyprawy.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny:)

Chybra mnie też przy co którymś kichnieciu (przez cale życie nie kichałam tyle co w ciąży) tak kluje caly brzuch, ale to właśnie jak nie zdaze się zgiąć jak napisala misia. Polecam:)

Zazdroszczę Wam ze sobie gdzieś jeździcie:( juz mam dość leżenia w domu, jeszcze wybierałam zdjęcia z wakacji do wywołania to juz w ogóle marzy mi sie jakakolwiek przygoda poza domem.. Dobrze ze chociaż zima jest to tak nie żal.

Milej niedzieli :)
 
Ewella - no to ufff.
Odkąd jestem w ciąży, noszę w torebce apap i nospe, choć mało po nie sięgam [emoji6]


Megann - a Tobie z brzusiem już lepiej? Udanej imprezki!


Bulkaasia - jejjj, to musiało być cudowne uczucie, a będzie ich jeszcze więcej [emoji4]. Zazdroszczę!


Megann, Kasiulka - ja miałam mieć dzisiaj imprezę, ale przesunelam na jutro (przez to moje samopoczucie niczego nie byłam w stanie przygotować) , no i dodatkowo będzie kulig, a co!

Kasiulka - co dobrego przygotowalas? [emoji5]


Misia - zdrówka!


Żonograja - a jak Twoje zdrówko? Rehabilitacja pomogła?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Gdzies mi umnkął twoj poscik:o wybacz :D ten lewy bok raz daje o sobie znac , raz jest okej wiec nie wiem co to moze byc no ale nie bede sie nastawiac ze cos zlego sie dzieje[emoji14]tlumacze sobie to tak , że zawsze był płaski brzuch a teraz dzieją sie w nim pierwszy raz takie mega rewolucje :D
Co do imprezki to ja na szczęście nic nie musialam przygotować , bo K kupił jakies przekąski i to co potrzebne do picia a znajomi zamówili pizze[emoji14]jedynie ogarnięcie chaty to było wyzwanie[emoji14]

Maziajka podziwiam osoby ktore prasują, ja zlezko wyjmuje raz na 2 tyg moze rzadziej

Aga no nic specjalnego, tylko tak dobrze mi sie odprawiło. Pastę rybna, guacamole, sałatkę z krewetkami i granatem, a na koniec makaron z kaparami i łososiem wędzonym i sernik czekoladowy

Megan ja po kolei czytam i odpisuje. Tez bym nie pamietała co komu, a przerzucając stronę zapisuje. Ja korzystam tylko z telefonu, jeszcze ani razu nie odpalilam kompa na bb. Nawet nie pamietam hasła ;)

Lilth ostatnio jak ja pół dnia nie czułam to tak Ci zazdrościłam tego detektora. A Dex mam nadzieje ze załapie

A ja jestem roztrzepana i musze sie nauczyc takiej organizacji :D wiec narazie tylko zaznaczam posty na które odpisuje a i tak musze sobie rozwinąć bo zapominam co przed chwilą u kogo przeczytałam :D również tylko z tel korzystam , tak najwygodniej chyba[emoji14]

Hey no i w miarę syn nam dał pospać. Mam problem, od jakiegoś tyg codziennie rano mega mnie kłuje pod pępkiem gdy kichnę, dychnę czy wydmuchuję nos. Normalnie aż mnie zgina :hmm:
Inna sprawa, na kompie widać mi suwaczki, a na tel nie, macie tak?

Może coś tam na cos uciska? Chciałbym doradzić ale moge jedynie napisać to co lekarz mi powiedział na jednej z wizyt jak mowilam mu ze kłuje mnie z prawej strony : a wiec on mówił ze to wszystko jest normalne bo jelita itp itd ida teraz w góre i może czasem cos kłuć i zaboleć , na usg i po badaniu ręcznym powiedzial ze wszystko jest dobrze to chyba trzeba mu zaufać[emoji14]a co do suwaczków , to nie wiem jak jest na kompie ale na tel widze tylko od Moreli[emoji14]

Witam niedzielnie.

Morela, za szybko na skurcze czy stawianie się macicy. Moim zdaniem najlepiej to sprawdzić. Każda z nas jest inna. Ja 2 tygodnie temu miałam okropne skurcze i to w nocy gdzie w ogóle za dnia się nie przemęczałam. Macica była twarda jak kamień. Na szczęście klinicznie nic się nie działo, ale ze względu na stan mojej macicy dostałam dodatkowo duphaston i magnez.

Lilith, wiem, że "ten okres" jest ciężki i jeszcze bardziej ogarnia strach, ale zobaczysz, że tym razem wszystko będzie dobrze.


Ja prasuje tylko rzeczy Mikołaja, nam jak trzeba gdzieś przed wyjściem.

Uciekam się szykować.
Zaplanowaliśmy na dziś wypad w góry + smażenie kiełbasek.
Miłej niedzieli życzę :-)

Ale zazdroszcze wypadu w góry :o i te kiełbaski bedą mi sie marzyć dzisiaj cały dzien :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Do nas tez wpadli wczoraj znajomi no i tez sie pochwalilismy ciąża, ale i tak przyjaciółka sie zorientowała po brzuchu :p
Jejku jak wam zazdroszczę juz ruchów, u mnie detektor w ciągłym użyciu, raz dziennie sprawdzam tętno, teraz sie cieszę ze go mam!

Co do prasowania to ja prasuje co 2 dzień, mam tez żelazko parowe i taka deskę gdzie powietrze wypycha materiał i dzięki temu łatwiej sie prasuje np koszule, niestety maz codziennie koszula do pracy, w ogóle u nas multum prania, jak będzie dzidziuś to pewnie codziennie prasowanie będzie.

Lilith jaki masz ten super garnek? Podeslij linka, uwielbiam wszelkie nowości do kuchni, ja niedawno kupiłam szybkowar i ziemniaczki w nim sie 5 min gotują, rewelacyjny jest.
 
Nie, normalnie możesz kupić. Nie wiem czy u was też ale w UK są dwa odpowiedniki, skład dokladnienten sam ale cena różna, nie ma co przepłacać.
Sama od kilku dni biorę bo boli.. Ale jak przechkdzi jak się oolozysz to nie ma się co martwić. Spróbuj w połączeniu z mg. Bierzesz mg dodatkowo regularnje? Czy tylko ten w witaminach?

Witam niedzielnie.

Morela, za szybko na skurcze czy stawianie się macicy. Moim zdaniem najlepiej to sprawdzić. Każda z nas jest inna. Ja 2 tygodnie temu miałam okropne skurcze i to w nocy gdzie w ogóle za dnia się nie przemęczałam. Macica była twarda jak kamień. Na szczęście klinicznie nic się nie działo, ale ze względu na stan mojej macicy dostałam dodatkowo duphaston i magnez.

Lilith, wiem, że "ten okres" jest ciężki i jeszcze bardziej ogarnia strach, ale zobaczysz, że tym razem wszystko będzie dobrze.


Ja prasuje tylko rzeczy Mikołaja, nam jak trzeba gdzieś przed wyjściem.

Uciekam się szykować.
Zaplanowaliśmy na dziś wypad w góry + smażenie kiełbasek.
Miłej niedzieli życzę :-)
Dzięki dziewczyny. Nie brałam dotychczas magnezu bo nic mnie nie bolało do tej pory. Wczoraj po nospie i Magnezie poszłam spać i chyba przeszło.

Zobaczymy dziś. Będę obserwować.

Mnie też kłuje przy nagłym kichnięciu :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Doczytuje Was sobie teraz dziewczyny, u mnie wczoraj masakra, zatrulismy sie z mezem salatka, ja gorzej, nie moglam nawet pic wody mini lykami bo wymiotowalam, dzis juz lepiej bo tylko rano jeden raz. Na szczescie moj lekarz powiedzial mi co moge zazyc zeby to szybciej minelo...takze czytam co u Was podjadajac sucharka;)
 
Pola oj współczuję, oby szybko przeszło.

Ewcia ciekawy dzień się zapowiada. Jak u Was z pogoda?
Będzie dobrze, jestem dobrej myśli, tylko czasem te myśli takie..

Truskawka detektor mimo ruchu obowiązkowy.. I długo pewnie jeszcze posłuży. Bardzo mnie uspokaja od początku, w tejnjuz 3 ciąży zresztą z nim..

Multi to właśnie coś jak szybkowar. Juz szukam linku :)
Tylko to znalazłam po,pl:
Link do: Szybkowar elektryczny Delimano Pressure King Pro
A tu już zwykły Amazon.
Link do: Pressure King Pro 12-in-1 Electric Pressure Cooker, 5 litre, 900 W, Chrome with 3 piece Utensil Set (As Seen on High Street TV): Amazon.co.uk: Kitchen & Home

Tez Lubie gadgety ale miejsca mi brak :(


Pumelova mi się znowu marzy być w domu i nic nie robić ale wtedy od razu mam wyrzuty sumienia, że nic nie robie i dzień stracony dodatkowo bardziej się mecze nierobstwem ale zmeczdnie swoje tez robi.

Chybryda jak dziewczyny piszą, schyl się, poducha pod brzuch, co tylko możesz. To pkmaga.



To my z okazji niedzieli idziemy przemeblowac synowi pokój, łącznie z wierceniem i przenoszeniem mebli :)
 
reklama
A my własnie zbieramy sie na obiadek do rodziców Kamila , a później z moimi rodzicami jedziemy na jakiś szybki szoping :D pewnie do pepco , smyka i h&mu wstąpie:D też tak macie że odkąd jestescie w ciąży to bardziej was ciągnie do sklepów dziecięcych niż z takimi gdzie mozecie same cos dla siebie wyhaczyć:D ? Ja to kiedys kochałam jeździć i kupować dla siebie , a teraz nie mam takiego parcia :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry