reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Morela - spróbuj magnez wziąść przed snem. Chyba, że te skurcze nie wiele przeszły od 1 nospy - to weź kolejną tabletkę.

Mi nie sprzyja noszenie zakupów (pomimo, że staram się nie przesadzać z kg), nerwowe sytuacje i długie stanie (wówczas i brzuch i plecy na maxa odczuwam).


Kasiulka - ojjj taki makaronik bym wciagla - nawet o tej porze [emoji4]
Ja dziś przygotowałam gulaszowa (jak ekipa wróci z kuligu - będzie idealna), naleśniki na krokiety (20 szt) - jutro będę je tylko składać i smażyć, ciasto Kinder maxi.

No i jutro jeszcze machne 2 sałatki i wafelki [emoji6]

Ja prasuje codziennie - sobie i J - ciuchy na bieżący dzień bądź na następny. Moja J też już pod naszym nadzorem pracowała sobie rzeczy, także będzie dobrze [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Morela zwykła czy forte?
Zwykłą

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png


Magnez taki do rozpuszczenia może być?
 
Właśnie też czytałam o tej nospie ze przenika i nie rozumie dlaczego w szpitalu od razu każą jeść nospe zamiast ten magnez jak piszecie że pomaga, ja nie próbowałam magnezu bo mnie zawsze bardzo wątroba boli jak zjem tabletkę magnez no chyba ze rozpuszczalne takie w wodzie myślicie że tak samo działa ? Zap gin na wizycie o to.
 
Aga dziękuję..

Powiem, że polecialam na górę i sprawdziłam.. Wszystko cudnie. I po sprawdzeniu jak mąż poszedł kąpać synka zaczęła się wiercic. Teraz juz mogłam po,ogarnieciu położyć się to kopie nieprzerwanie.
Mam wrażenie, że za dużo aktywności na dzień to po prostu przysypia.. Albo nie czuje tak dobrze. Ale panika jest..

Aga na pewno znasz przepis. Zwykły placek ziemniaczany, tylko grubszy i na cala patelnie.
Gulasz pychaaa ja robie z dodatkiem pasty paprykowej, nie koncentratu.
Gar co kupiłam sprawdza się rewelacyjnie do wszystkiefo.
Dziś gulasz dusil się 30min. Bez mieszania i cudowania, nie sprawdzam. Wyszedł,cuuudo. Mięciutkie mięsko, zawsze soczyste, no fantastyczne.
Świetnie się slrawdza, jak jest mniej czasu albo robimsie na szybkomczy w ostatniej chwili. Zresztą można i słów Cooka załączyć i dobę wczesnisj.
Jeśli któraś się zastanawia to polecam.


Prasowanie.. Kuoa prania u mnie raz lub dwa razy w tygodniu. Nienawidzę ale musze mieć poorasowane, mojemu juz nawet bokserki prasujs bk mnie drażnią.
Kuoilam kiedyś zelazk parowe, to chwila jednak jest imjak lekko..nie przypala i nie trzeba bawić się z temp.

Karoo to tak prawie razem tym razem. Niewielka różnica naszczescie.


Morela a może buscopan?? Na mnie nospa nie działa. Forte minimaknie.
Weź dodatkowo ze dwa magnezy.
 
Nie, normalnie możesz kupić. Nie wiem czy u was też ale w UK są dwa odpowiedniki, skład dokladnienten sam ale cena różna, nie ma co przepłacać.
Sama od kilku dni biorę bo boli.. Ale jak przechkdzi jak się oolozysz to nie ma się co martwić. Spróbuj w połączeniu z mg. Bierzesz mg dodatkowo regularnje? Czy tylko ten w witaminach?
 
Aim - spokojnie.. Daj sobie jeszcze 2-3 tyg czasu i nie będziesz się czuła jak po przejedzeniu czy "zaniedbaniu". Ja Ci zazdroszczę tej malutkiej wypuklosci [emoji4].

Przerzuc posta na "brzuszki" [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey no i w miarę syn nam dał pospać. Mam problem, od jakiegoś tyg codziennie rano mega mnie kłuje pod pępkiem gdy kichnę, dychnę czy wydmuchuję nos. Normalnie aż mnie zgina :hmm:
Inna sprawa, na kompie widać mi suwaczki, a na tel nie, macie tak?
 
Do góry