reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karo ja tez czuje dopiero jak siądę...

Ewella ja prasuje tylko ta jedna rzecz która muszę ;). Zwykle męża koszule jak ma jakies spotkanie w pracy. Bo normalnie nie chodzi w koszulach
 
reklama
Ja tez prasuje tylko to Co trzeba ale to tak Raz w miesiacu i musze sie nastawic psychicznie Do tego[emoji6] jak wyciagam Pranie z suszarki cieple i skaldam to wogole niemusze prasowac no wlasnie chyba ze zapomne i jest Zimne to wlasnie niektore rzeczy trzeba wyprasowac

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Dziewczyny czy te skurcze braxtona to już możliwe u mnie? 14+5 wg ostatniego usg. Mam wrażenie jakby mi się macica stawiała cały wieczór. Nasila się przy wstawaniu. panikować czy wziąć nospę i leżeć?

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Ja o tych skurczach czytałam ze dopiero od ok 18tyg. Dzisiaj mi lekarka tez nie mówiła ze to może być to.. moze się przedzwigalas albo za dlugo nie raz na nogach a za mało odpoczynku mi tak dzisiaj powiedziała i żeby nie panikować bo to się zdarza, weź nospe i polez narazie
 
Dzięki dziewczyny. Wzięłam nospę i leżę. Wcześniej nie zdarzyło mi się takie uczucie stąd zdenerwowanie. Faktycznie dziś trochę ujezdzalam po ludziach i zakupy przyniosłam. Zobaczymy. W razie czego nospę mogę jeszcze jedna przed snem ?

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Do góry