reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith pytalas Co z moja szyjka. To Tak przy prodzie synka w 17 tyg gdzie zostalam zle oczyszczona bylam po dwoch miesiacach znowu czyszczona i tam pradopodnie uszkodzili Mi lekko szyjke ale mogli uratowac Macice.i Tak przy corce zaczela Mi sie szyjka w 17 tyg skracac? zaczelam brac na wlasna reke magnez bo tutaj tylko kaza odpoczywac i chyba pomogla bo na 2cm sie zatrzymala i trzymala Do konca ze urodzilam po terminie.no a Teraz jest na Granicy i ma 3.3cm.w corka w 15 tyg mialam jeszcze 4 cm wiec duzo juz brakuje Co mnie bardzo martwi

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Karo to co Kasiulka napisała brzmi pocieszajaco, trzeba mieć nadzieję.

Pumelova kciuki trzymam, chyba mamy podobnie.. Tez się denerwuje..

Ika ale przejścia, dobrze że taki fajny lekarz i udało się zrobić usg.

Żonagraja, dzięki lecę czytać.

Za 15 min się zbieram :)
 
Karo gratki wizyty zdjecia super maluch juz taki duzy :) z ta szyjka.nie wesolo ale jak pisza dziewczyny trzeba.mniec nadziej bedzie dobrze od bidy polezysz troche i odpoczmiesz

Vicarika super wiesci [emoji5][emoji5] teraz bez paniki do.kolejnej wizyty, jak juz bedziemy czuc ruchy to bedzie lepiej same bedziemy wiedziec ze wszystko.jest ok[emoji4]

Zonagraja cos w tym jest ja tez mam rozne dziwne zachowania ktore zwalam na poczet ciazy [emoji6]

Lilith daj znac po wizycie [emoji4]


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith kciuki

Kasiulka niestety u mnie od 20 Do 26 tyg w poprzedniej ciazy szyjka sie niewydluzyla.duzo lezalam i bralam magnez

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Vicarika - kurcze.. Dalej nie wiem skąd jesteś, ale w Lubaniu tez mają dobrych specjalistów. W Bogatyni ponoć też przyjmuje gin od "cięższych" przypadków. Moje 2 koleżanki jeździły do niego, bo nie mogły zajść w ciążę (wcześniej jeździły po różnych klinikach, itd). Jedna z nich urodziła córeczke pod opieką tego lekarza. Nazwiska nie znam - ale żaden problem abym sie dowiedziała.
W Bolesławcu też mamy dobrych ginow. Jeden z nich pracuje w szpitalu w Zgorzelcu - cześć moich koleżanek chodziła do niego na wizyty w B-cu, a rodziły właśnie w Zgorzelcu.
W każdym bądź razie gratuluję udanej wizyty, aczkolwiek nie rozumiem dlaczego nie dostałaś zdjęcia usg.


Lilith - trzymam kciukasy za wizytę [emoji110][emoji110]
Popatrz to moja druga ciąża, a dopiero co się dowiedziałam, że ruchy lepiej czuć ba podkulonych nogach, a nie na leżąco.. [emoji3]


Żonograja, Lilith - z tym zapomnianiem, przedstawieniem itd.to nie tylko domena ciężarnych [emoji6]. Mój chłop ostatnio tak odłożył śmietane - rzecz jasna nie do lodówki - że jej 10 minut szukaliśmy. Znalazła się na piłce z miskami. Ale sporo też rzeczy znajduje w łazience na pralce [emoji23]. Tyle, że on nie ciężarny, a zawsze robi 2 rzeczy na raz (najczęściej z telefonem przy uchu załatwiając sprawy firmowe).


Karo - czytam i tej Twojej szyjce, i sie zamartwilam. Ja nigdy nie wiedziałam na jakim moja jest poziomie.
Mam nadzieję, że sprawdzi się u Ciebie to co Kasiulka napisała [emoji5]


A ja dziś umieram pół dnia. Obudziłam się z mega bólem głowy (apap na dzień dobry zazyty) , ale musiałam się wziąść w garść, bo Młoda o 9:00-10:45 miała koncert. Z koncertu szybko musieliśmy zdążyć do szkoły. Odstawilam ją do szkoły, i zaraz po tym pojechałam do domu. Wzięłam kolejny apap i padlam.. Obudziłam się po 15:00. Na szczęście młodą odebrała znajoma babcia (wraz ze swoją wnuczka - taki czwartkowy rytuał), więc mój M odebrał ja o 15:30 bezpośrednio od tej pani.
A ja dalej zdycham..

Padło pytanie odnośnie mdłości u mam z terminem na początek lipca. Tak więc ja z rana jeszcze czasami mam słabsze dni. Gorzej ze mną w czasie obiadu - bo nie zawsze mi się przyjmie. Ale generalnie jest już lepiej [emoji6].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karo a luteiny nie dostałaś? Ona by pomogła moze coś na ta szyjkę

Lilith trzymam kciuki :)
Truskawka na skracajaca szyjke pomaga tylko lezenie i magnes. W skrajnych wypadkach zakladaja tutaj pesser. W poprzedniej ciazy pesser mnie ominal bo naprawde tylko lezalam. Teraz z mala niewiem jak to bedzie

Aga moj lekarz sprawdza szyjke mniej wiecej od 15 tyg zawsze.no a z moja historia to juz wogole trzeba ja sprawdzac regularnie

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Do góry