reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

15991635_1229336653814639_2055988510_o.jpg
15991635_1229336653814639_2055988510_o.jpg

DZIEWCZYNY WRACAM DO ŻYWYCH
JUŻ PO WSZYSTKIM
MAM WYNIKI
JESTEM JUŻ SPOKOJNA I BARDZO BARDZO SZCZĘŚLIWA
NO I BĘDĘ MIAŁA CÓRECZKĘ NA 100%
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D <3
 

Załączniki

  • 15991635_1229336653814639_2055988510_o.jpg
    15991635_1229336653814639_2055988510_o.jpg
    176,7 KB · Wyświetleń: 291
  • 15991635_1229336653814639_2055988510_o.jpg
    15991635_1229336653814639_2055988510_o.jpg
    176,7 KB · Wyświetleń: 290
reklama
Aga ciężki dzień dzis miałaś ale chyba Ciebie tez takie dni aktywne bardziej kręcą. Ciekawe jak jutro, Oby pobudka była zdecydowanje przyjemniejsza!
Bardziej tulisz macice wiec ma mniej miejsca jakby. Nie umiem wyjaśnić :(

Karo, Kasiulka z dziećmi ciężko polegiwac. Życzę by szyjka nie sprawiała problemów.

Aga u nas jak miałam niskie lozysko co scan miałam dodatkowo dopochwowe usg i od razu mierzył szyjkę. Teraz będę musiała chyba prosić mona lekarke, choc ponoć nie mam obaw o to by zaczęła się skracać, zawsze wręcz przeciwnie.


Karolina od razu zwróciłam uwagę na płeć, musiało megaa ulżyć! Gratuluje!
Jeszcze Truskawka takie dobre wieści przyniesie :)



To teraz ja, scan ekspres.. Ale tu nie lekarka a babeczka od scanu robi. Miałam ta sama co na prenatalnym.
Mała znowu pierwsze co to tylek pokazała i potwierdziła, że jest dziewuszka. Nie można mieć wątpliwości.
Kurcze, zła jestem bo jej nie zwazyla..
Wymiary juz na 17tc tak mi nadrabia kochana. Nożka 24mm a główka 13,5cm.
Przekroczyła wymiarami moja Leilusie.. Szok..
Wody Oki, serce etc tez. A lozysko na przodzie ale dopiero po 20 będzie wiadomo, czy nisko czy jak..
 
Lilith - cudowne wiadomości [emoji3]. Mam nadzieję, że po dzisiejszej wizycie złe wspomnienia już nie będą Cię tak często prześladowac. Jest dobrze Kochana - więc tylko się cieszyć [emoji5]


Pumelova - gratuluję udanej wizyty [emoji5]


Aim - oczywiście pamiętasz cały czas o nawadnianiu się? [emoji6]
Byłaś już u tego specjalisty (z polecenia mamy?)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolina bardzo sie cieszę Twoim wynikiem, oby moj tez był taki dobry. A ile dokładnie czekałaś od pobrania krwi do wyniku?

Lilith gratulacje kochana, wiedziałam ze wszystko będzie super :*
 
Aga bardzo dziękuję.. Myslalam juz o tym.. I chyba jeszcze będzie ciężko w kolejnym tygodniu, gdy odeszła od nas.. Czekam skonczonego 18.. Wtedy zacznę podchodzić do tej ciazy inaczej, nie żebym nie była szczęśliwa ale jednak..czekam zamknięcia tamtego okresu, to będzie coś nowego, nieporownywalnego.

Truskawka u Ciebie tez będzie :*

Pumelova gratuluję.
 
Karolina gratulacje super wyniki i dziołcha mmmm [emoji5][emoji106]teraz juz spokoj.do lipca.

Lilith fantastyczne wiesci ciesze sie bardzo ze wszystko super [emoji5][emoji5]

Aga wspolczuje dzisiejszego dnia bol glowy masakra ja zauwazylam ze jak zjem cos nie zdrowego to potem choruje ostatnio po.ogorku szklarniowym masakra [emoji20] oby juz bylo lepiej.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie cudowne wieści!!!

Ależ wam zazdroszczę tego,że znacie płeć :)
Ja w przyszły piątek idę na wizytę, ale usg na niej na pewno nie będzie. Muszę wywiązać się z danej mojej jak dotąd jedynej pociechy -i umówić się w końcu na usg 3/4d :)

W zasadzie to SamA już się doczekać nie mogę :)
 
reklama
Dziewczyny bardzo się cieszę, że po same dobre wieści po wizytach. Nawet jak na początku jest trochę strachu, to i tak się wszystko dobrze kończy :) Są tu same pozytywne mamusie, więc na pewno w czerwcu i lipcu urodzą się same zdrowe dzieciaczki :)

Byłam dziś u mojej chrześnicy, ma małą siostrzyczkę (5 mieś) i dostałam od jej mamy 2 torby ciuszków :) większość typowo dziewczęcych, więc będę trzymać kciuki za dziewuszkę u siebie :)
 
Do góry