reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Truskawka.u mnie 16 tc leci i czasami mnie zemdli..ale jest to zdecydowanie mniej uciazliwe niz na poczatku.


Przed chwila zjadlam zelki i wyraznie czulam ruchy!! Aaa cudne!!

Lilith moj maly tez mial problemy ale.jakas masc zolta dostalismy i skorka.schodzi.A co do.zapominania mam to samo...albo takie glupoty robie np herbate zamiast do szafki to do lodowki...cos gdzies schowam potem nie wiem gdzie..albo nie pamietam jak sie poprawnie jakies slowo pisze jakbym mniej mozgu miala:D

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja mam taki zapierdziel w pracy, ze nawet nie mialam czasu zjesc drugiego sniadanka i mi juz mi sie słabo zrobiło, ale zjadłam szybko bułe i dojadłam cukierkami i jestem jak nowo narodzona :D:D

Ja jeszcze nie czuje ruchów i pewnie jeszcze jakis czas nie poczuje, ale u mnie zdecydowanie jeszcze za wczesnie

A mam pytanie do mam z data na początku miesiaca, kiedy Wam przeszły nudności? Mnie jeszcze trzymaja lekko rano przed sniadaniem i po południu w porze obiadowej, kurcze myslalam, ze to juz zacznie przechodzic powoli.

Aaggaa moj tez nie zainteresowany ciaza tak szczerze powiedziawszy, tak samo było przy 1szym dziecku, ale jak sie młody urodził to bardzo sie nim zajmował, jak przychodził do szpitala to najpierw szedł do synka a dopiero pozniej do mnie. Teraz tez głownie tata sie bawi z młodym, mama jest od brudnej roboty ;p

Lilith cos słyszałam o kąpielach w rumianku na wlasnie takie przypadłosci u chłopców, moze warto sprobowac.

Vicarika a nie chcesz tez sobie gdzies chodzic prywatnie? wiele dziewczyn chodzi i na nfz i prywatnie. Szczerze to uwazam, ze dobry ginekolog to absolutna podstawa, jak sie nic nie dzieje to kazdy dobry, ale jak sa jakies problemy to od tego moze zalezec zdrowie maluszka.
Biedna Ty się ciągle męczysz z nudnościami?:( a ten imbir albo herbatniki z rana nie pomagają?

Mi już przeszło ale z żołądkiem chyba do końca ciąży będę się męczyć.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Ja tez niestety z mdłościami walczę , od tygodnia jeszcze doszly odruchy wymiotne ale jak narazie to tylko dwa razy odwiedzilam kibelek i raz za bankomatem :-D .
Truskawka , ostatnio tez juz mysle czyby nie chodzić prywatnie , tylko jeszcze od tej decyzji odciąga mnie myśl , ze ,, niby ,, dobry lekarz przyjmuje w Lubaniu a tam mam 30 km w jedna stronę . Brak prawka auta, bo facet zabiera i wraca dopiero okolo 16 .

Jeszcze godzina rrrrr . Ale zaraz się zbieram bo chce jeszcze wyniki odebrać krwi , no i oczywiście jak na zlosc pada deszcz :-\
 
Dziękuję, sprawdzę ten rumianek. Nam nic nie daliw szpitalu, jak mija po 2 dniach to jest Oki. I minęło, tylko on miał zapakenie pęcherza z usg nerek etc i boje się szalenie nawrotu. Infekcja siusiaka jeśli teraz miał, byłaby 2 raz. Dziś już czysto ale boli jak sika. Kiedyś myślałam, że za mocno go trzyma ale wtedy nie mógłby się wysikac.
Ten krem jest na receptę? Bo jak nie zawsze mogę z Pl sprowadzić..


Mdłości jeszcze się zdarza, leci 17tc. Z tym, ze bardziej jak słabo mi się zrobi bo tak to pod tym względem to moja pierwsza ekstra ciąża.


Maziajka i zas, Zapomnialam odpisać.. To w ciazy normalne ale mega upierdliwe. Świetny przykład z chowaniem dałaś, czy zamiast do lodowy to do sxafki czy zmywarki.. Nie pamiętam już, czy to z czasem mija czy się pogarsza hihi.

Suwaczek juz,mnie wkurza.. Musze odświeżyć by się przestawilma i tak spóźnia..
 
Nasza maść na pewno była na receptę... nie mam pojęcia jak sie nazywała. Jescze rywanol u nas daja

Mdłości nie miałam ale spanie odpuściło mi tak ostatecznie ok 13-14 tc
 
Ryśka przez 3 tygodnie codziennie smarowałam hydrocortyzum na receptę musialam naskórek smarować napinać i liczyć wolno do 15 i sie udało a miał straszną stulejkę , tak się przestraszyłam zabiegu że sumiennie bardzo do tego podeszłam po tygodniu już była różnica.
 
Hej dziewczyny
Ja tylko na szybko bo musze jechac Do lekarki rodzinnej po recepte na cisnieniomierz
USG mialam 45 min.super wszystko posprawdzane i pomierzone tylko z plcia lekarz niemogl sie zdecydowac bo na ppczatku mowi dziewczynka a potem sprawdzal nerki i pecherz i najechal na dol i cisza.az sie wystraszylam i patrzy na mnie i mowi jednak niejest pewien czy to dziewczynka bo cos tam jest niby miedzy nogami ale Jesli to penis to troche malutki a wargi sromowe powinne byc juz o tym czasie troche wieksze. Aha Baby mA 140 g. Zdjecie wrzuce pozniej bo lece Do lekarki i Pate spraw zalatwic
Martwi go tylko moje cisnienie bo okropnie skacze.dzisiaj zmierzyly Mi u lekarza i mialam okopnie niskie i bol glowy. Dostalam najnizsza dawke tabletek na obnizenie cisnienia i zalatwic ten cisnieniomierz i zobaczymy
Aha i moja szyjka niestety juz tylko 3.3cm wiec troche Malo na ten tydzien Co mnie bardzo zmartwilo

Lilith i Vicarika trzymam kciuki


f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Morela juz nie jest tak najgorzej jak było, da sie wytrzymac, ale ostatnio wszystko mi smierdzi strasznie, pracuje w firmie głownie z samymi facetami, jak wchodze do pracy to juz mnie odpycha zapach :D:D dobrze, ze w pokoju teraz jestem sama :)

Lilith moj suwaczek tez sie zacina :/ nie działa to dobrze

A co do galarety z mózgu to u mnie masakra, mam to samo co piszecie, najgorzej w pracy, co chwile sie myle, mam przez to dwa razy tyle roboty, ostatnio prawie sie popłakałam jak odkryłam, ze wszystkie pisma zle ponumerowałam i musiałam to robic od nowa.
 
reklama
No i jestem w domu . Dzidziuś żyje i ma sie dobrze :-) jak to lekarz okreslij dwie raczki tyle samo nóżek i glowka :-D . Znowu zdj nie dostałam ale jestem mega zadowolona . Moje usg trwalo dużej niż 10 sekund jak u poprzedniego i mogłam patrzę , nawet monitor skierował w moja stronę :-) . Kolejna wizyta na 9 lutego :-)
 
Do góry