reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith i Karolina gratuluję udanych wizyt!:*

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Karolina bardzo sie cieszę Twoim wynikiem, oby moj tez był taki dobry. A ile dokładnie czekałaś od pobrania krwi do wyniku?

Lilith gratulacje kochana, wiedziałam ze wszystko będzie super :*
Pobrali mi krew 27.12.2016, zadzwonili dzisiaj ten czas trwał wieczność. Wszystko będzie dobrze teraz ja trzymam kciuki za Ciebie :-*
 
Karolina super!
Lilth gratuluje kolejnej dziewczynki! Będzie duża jak brat :D. Jeszcze chwilka i spokój w sercu będziesz miała, nic złego sie nie wydarzy do tego czasu.

Co do szyjki ja miałam tylko w opisie Usg nikt mi nie mówił, ze krótka. A badanie ginekologiczne mam co wizytę i nic tez moja lekarka nie mowila. Także ja sie nie martwię jak na razie.
 
Lilith pytałaś się o tarczycę u dziecka. Ogółem jest tak, że cała organogeneza kończy się na koniec 1 trymestru. Dalej organy już tylko "dojrzewają". Na tarczycę można wpłynąć na każdym etapie rozwoju dziecka, dlatego nie powinno się np. przyjmować leków, które zawierają w swoim składzie jod. I ogółem jak w każdej ciąży uważać na siebie i tyle :) Często jest tak, że matka ma problem z tarczycą dziecko i tak rodzi się całe i zdrowe. Także jeżeli masz jakiś problem z tarczycą to pod okiem doświadczonego ginekologa nic Ci się nie stanie, ważne, żeby tylko nie doprowadzać do stanów znacznych NIEDOCZYNNOŚCI Twojej tarczycy (jest to niekorzystne dla dziecka).
Pozdrawiam.
 
Na razie akcja ze specjalistą wyciszona bo odpukać 2 dni krwawienie znacząco się zmniejsza. Także jak nie będę krwawić to ryzyka dla ciąży nie ma (no bo to przy krwi jest większe ryzyko zakażenia i że to zakażenie rzuci się na ciążę) więc pewnie umowie się na po ciąży do niego do usunięcia tego bo w tym przypadku nie ma takiej potrzeby kombinowania :) i tak pewnie niezależnie od objawów by nikt nie chciał mnie operować w czasie ciąży więc poczekamy, może to już nie wróci z objawami do porodu :)
 
Hej dziewczyny muszę się z wami pożegnać nie mam tyle czasu żeby być tu na bieżąco z wami:(
Co do dzidziusia to po ostatniej wizycie lekarz powiedział ok.bez mierzenia jestem zła:(
Wynik testu papa ok chociaż przepływ zastawki troj dzielnej nie do oceny ryzyko porodu przed 34 tyg zapisane w skali 1:17
Następną wizytę mam jeszcze w styczniu a prenatalne drugie w lutym czuje że nie będzie tak jak bym chciała:(
 
hej Dziewczyny chciałam się przywitać :) i dołączyć do grona mam lipcowych :)
termin mam na połowę lipca. Aktualnie czekam na wyniki Harmony, po teście podwójnym wyszło mi ryzyko zd 1 : 138, bhcg mi wyszła wysoka cos ponad 3 Mom zdecydowałam się na harmony bo inaczej bym oszalała z niepokoju. Proszę Was o kciuki.
 
Tymuniek żegnać się nie musisz, zaglądaj jak znajdziesz chwilę, nie musisz być na bieżącą, dawaj poprostu znać co u Was . Trzymam mocno za Was kciuki, postaraj się myśleć pozytywnie. Buziaki przesyłam

Lilith gratuluję córeczki

Aim ciesze się, że już lepiej

Odnośnie szyjki to mi na prenatalnych powiedział gin , że ponad 3.5 i ze ok,ale na następnej podpytam.

Karolina2412 gratuluję, piękne wyniki. ..no i coreczka [emoji4]
 
reklama
Hej dziewczyny muszę się z wami pożegnać nie mam tyle czasu żeby być tu na bieżąco z wami:(
Co do dzidziusia to po ostatniej wizycie lekarz powiedział ok.bez mierzenia jestem zła:(
Wynik testu papa ok chociaż przepływ zastawki troj dzielnej nie do oceny ryzyko porodu przed 34 tyg zapisane w skali 1:17
Następną wizytę mam jeszcze w styczniu a prenatalne drugie w lutym czuje że nie będzie tak jak bym chciała:(
Tymuniek - no co Ty????
Popieram to co napisała aha - nie żegnaj się, tylko wchodź kiedy będziesz tylko mogła, i pisz co u Was [emoji5].


Kika - witaj wśród nas [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry