reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Sylwer Wiktoria jest zachwycona, kocha dzieci. Zawsze marzyła jej się rodzeństwo i długo na nie czekała ;) Natomiast Dorian też chce żeby już wyszły z brzuszka ale mają być chłopcy bo jak dziewczyny to mogą w nim zostać ;)

Hihihi, no tak, chłopcy pod tym względem są bardziej rygorystyczni ;) Wszyscy marzymy o małej Zosi, a Niko w wigilię życzył mi takiego fajnego syna, jak on sam :p
 
reklama
Vicarika! Wszystko jest na pewno okej! Zabraniam Ci tak myśleć!
Uważaj żebyś sie nie rozkleiła jak zobaczysz tańczącego ufoludka, to jest dopiero ciężkie do powstrzymania :D
 
Vicarika! Wszystko jest na pewno okej! Zabraniam Ci tak myśleć!
Uważaj żebyś sie nie rozkleiła jak zobaczysz tańczącego ufoludka, to jest dopiero ciężkie do powstrzymania :D

Już sie nie moge doczekać :D jeszcze tylko 3h . Chciałabym , też zdj zeby i tatuś mógł popatrzeć . I tak sie zastanawiam , że jeżeli ten mi wyleci z tekstem ze nie daje bo NFZ bla bla bla , to jak mu zaproponuje zaplate ale tylko za zdj , to , to nie bedzie wygladało jak łapówka ,, Masz 50 zł dawaj focie , nikt sie nie dowie :D ,,
 
Vicarika to jest Twoja dokumentacja medyczna. A jeśli będziesz chciała zmienić ginekologa i będziesz potrzebowała swojej dotychczasowej historii to myślę, że w przypadku ciąży poza wynikami badań zdjęcia też będą Ci się należały. Bo ginekolog prowadzący ma to w pamięci aparatu jeśli chce podejrzeć.
Albo zwal na hormon ciążowy i zrób scenę z płaczem [emoji12]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vicarika wszysyko bedzie ok nie stresuj sie ! W ogole w szoku jestem na jakich Ty lekarzy trafiasz.Ja tez chodze na nfz na kazdej usg i zdjecie ...a sprawdzalad opinie o nim na znany lekarz.pl?

010igov35ye70zfx.png
 
Witam z pracy .... nic mi się dzisiaj nie chce

Vicarika to czekamy na wieści i fotki dzidzi

Maziajka znanylekarz. Pl to mój przyjaciel hehe wszystkich tam sprawdzam [emoji6]

Dobra coś kierownik chce ode mnie ... spadam
 
Ma
Vicarika wszysyko bedzie ok nie stresuj sie ! W ogole w szoku jestem na jakich Ty lekarzy trafiasz.Ja tez chodze na nfz na kazdej usg i zdjecie ...a sprawdzalad opinie o nim na znany lekarz.pl?

010igov35ye70zfx.png

Tego ginekologa zaproponowała mi tesciowa , i opini ma malo ale większość osób chwalili no to poszłam . I chyba śmiało mogę stwierdzić ze on może jako zwykly ginekolog jest ok . Ale nie jak do ciąży . Z reszta zawsze jak czekam w kolejce to jestem najmłodsza. Później przychodzą Panie 40+ . Mieszkam tutaj dopiero pól roku i nie jestem obeznana w lekarzach :-(
 
Maziajka nieidzie tego pomylić, wiec na pewno maluch. Moja juz wczoraj po cichu bez pukania :(

Joanna no nie mów, że się pimylilam w dacie? Tak, dzis. Ale gafa..

Ostatnio ciagle robie cis nie tak, zapominam, przestawiam, mylę imieszam.. Jakbym głowę straciła..

Aaggaa to się postarał, bo mało który pójdzie ijeszcze poczyta. Daj mu szansę, Widac ze na swój sposób robi co może :*
Zleci, szczegolnie jak masz pracowite dni.

Monti niedługo to juz prawdziwe ruchy poczujesz a teraz warto nasluchiwac :)

Vicarika trzymamy kciuki, nie martw się o serduszko. Dzidzia juz dużą, rzadko się tak zdarza na tym etapie.


Mlody miał zła noc, dostał goraczki i boli go jak sika. Jak wróci z przedszola sprawdzę mu mocz.. Oby nie nawroty zapalenia.. Jeszcze mamy problemy, bo dalej skórka nue schodzi.. Do szpitala powrót jak skończy 3 lata. Sam sika do tych męskich kaczuszek ( jak to się nazywa??) od 22m i jest dobrze ale jak zaczął używać nocnik czy nakładkę i juz biegał bez majtow pieluchowych ( uzywalam trningowki Grovia - polecam jako wielorazowe) to przez to robiła sie wielki Babel i sikal borok na boki :(
Lekarz zapowiedział, że może mieć też infekcje max 2 dniowe na siusiaku.. Chore to.. W Pl albo krem albo chirurg a tu tak długo musi się męczyć..


Zajadam z rana.. Szynkę haha.
 
Vicaria powodzenia!
Lilith moj straszy raz miał stan zapalny, siusiak ogromny i nabrzmiały. Dostaliśmy maść i raz dwa po sprawie, szkoda ze sie Twój musi męczyć.
U nas młodszy tez miał zła noc przez katar, ale psiknelam mu otrivinem i zasnął.
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja mam taki zapierdziel w pracy, ze nawet nie mialam czasu zjesc drugiego sniadanka i mi juz mi sie słabo zrobiło, ale zjadłam szybko bułe i dojadłam cukierkami i jestem jak nowo narodzona :D:D

Ja jeszcze nie czuje ruchów i pewnie jeszcze jakis czas nie poczuje, ale u mnie zdecydowanie jeszcze za wczesnie

A mam pytanie do mam z data na początku miesiaca, kiedy Wam przeszły nudności? Mnie jeszcze trzymaja lekko rano przed sniadaniem i po południu w porze obiadowej, kurcze myslalam, ze to juz zacznie przechodzic powoli.

Aaggaa moj tez nie zainteresowany ciaza tak szczerze powiedziawszy, tak samo było przy 1szym dziecku, ale jak sie młody urodził to bardzo sie nim zajmował, jak przychodził do szpitala to najpierw szedł do synka a dopiero pozniej do mnie. Teraz tez głownie tata sie bawi z młodym, mama jest od brudnej roboty ;p

Lilith cos słyszałam o kąpielach w rumianku na wlasnie takie przypadłosci u chłopców, moze warto sprobowac.

Vicarika a nie chcesz tez sobie gdzies chodzic prywatnie? wiele dziewczyn chodzi i na nfz i prywatnie. Szczerze to uwazam, ze dobry ginekolog to absolutna podstawa, jak sie nic nie dzieje to kazdy dobry, ale jak sa jakies problemy to od tego moze zalezec zdrowie maluszka.
 
Do góry