reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aaggaa no nieładnie ze strony męża. Za miesiąc kolejne usg?? Zleci choć pewnie teraz na sama myśl się już można niecierpliwic. Szkoda, że nienwydrukowal. Na drugi raz zrób zdjęcie telefonem, niedokładne ale zawsze coś na co możesz popatrzeć.


Karoo mojego czasu na 6 dopiero.. Baaardzo późno, jednak nie śmiem wydziwiac. Ważne, że mam. Trochę się denerwuje. TY idziesz znacznie szybciej, będę mocno kciuki trzymać.

Fajnie, że już czujecie. Ja się już denerwować zaczelam bo w poprzedniej szybciej było to w tej spodziewalam sie albo jeszcze wcześniej albo podobnie.

Karoo jutro będziesz u mnie16+3 na scanie i dokładnie w tym samym czasie z coreczka miałam scan i amnio.. Tez mi się te daty tak trafiają.. Jak kstatnio 4 z płcią i wynikami a jej urodzeniem..

Brałam max 3 tabletki ale nie pomagały wiec odpuscilam. Mam stracha do takich rzeczy.. Ale jak dwie na Ciebie dobrze działają i pomaga bierz, nie ma się co męczyć.

Żonagraja, początkowo pewnie będzie ciężko ale jak już rozmasuje to powinno dać Ci to ulgę.

Maziajka na każdego przyjdzie pora. Lepiej sprawdzać co dobre dla Ciebie bo to męczące jest. Na środku chyba albo bardziej z prawej czuje. Tak pomiędzy. Na pewno nie z lewej.
Z tym, ze ja dopiero mocniej poczułam dzis, dwa razybtylko, czekam teraz ale cisza. Bulkania były a.e d,a mnie puki się liczą.

Monti nie, nie. Pępek za wysoko. Ja odczuwam hmm z palec max dwa nad lonem. Na najwiekszejmwypuklosci macicy, chyba coś takiego.
 
reklama
Ja tez czuje nisko nad lonem takie bulkanie i jakby cos mi tam.fruwalo na pewno to to bo czuje to juz od jakiegos czasu.

W ciazy z Jasiem czulam po lewej stronie,

010igov35ye70zfx.png
 
Aaggaa no nieładnie ze strony męża. Za miesiąc kolejne usg?? Zleci choć pewnie teraz na sama myśl się już można niecierpliwic. Szkoda, że nienwydrukowal. Na drugi raz zrób zdjęcie telefonem, niedokładne ale zawsze coś na co możesz popatrzeć.


Karoo mojego czasu na 6 dopiero.. Baaardzo późno, jednak nie śmiem wydziwiac. Ważne, że mam. Trochę się denerwuje. TY idziesz znacznie szybciej, będę mocno kciuki trzymać.

Fajnie, że już czujecie. Ja się już denerwować zaczelam bo w poprzedniej szybciej było to w tej spodziewalam sie albo jeszcze wcześniej albo podobnie.

Karoo jutro będziesz u mnie16+3 na scanie i dokładnie w tym samym czasie z coreczka miałam scan i amnio.. Tez mi się te daty tak trafiają.. Jak kstatnio 4 z płcią i wynikami a jej urodzeniem..

Brałam max 3 tabletki ale nie pomagały wiec odpuscilam. Mam stracha do takich rzeczy.. Ale jak dwie na Ciebie dobrze działają i pomaga bierz, nie ma się co męczyć.

Żonagraja, początkowo pewnie będzie ciężko ale jak już rozmasuje to powinno dać Ci to ulgę.

Maziajka na każdego przyjdzie pora. Lepiej sprawdzać co dobre dla Ciebie bo to męczące jest. Na środku chyba albo bardziej z prawej czuje. Tak pomiędzy. Na pewno nie z lewej.
Z tym, ze ja dopiero mocniej poczułam dzis, dwa razybtylko, czekam teraz ale cisza. Bulkania były a.e d,a mnie puki się liczą.

Monti nie, nie. Pępek za wysoko. Ja odczuwam hmm z palec max dwa nad lonem. Na najwiekszejmwypuklosci macicy, chyba coś takiego.
Niestety mąż nie sprawdza sie w roli opiekuna ciężarówki. Mam nadzieje, ze sie ogarnie. Dzisiaj zauwazylam mala poprawę, bo wypisywał mi smsy: co i jak, czy juz po. A potem jak rozmawialismy to powiedzial, ze wie co to przezierność karkowa bo czytał o tym! Dam mu moze szanse :D

Wizyta 8.02 bedzie :-)
Wiesz ja myslalam, ze on jak zawsze druknie i mi da jak juz przejdziemy do jego biurka, tak jak zawsze. A tu zonk! Musza mi wystarczyć wspomnienia!

Do lutego zleeeeci:)

Dziewczyny widze, ze duzo z Was ma bole glowy i inne dolegliwości! Wspolczuje tego max! Mnie póki co meczy zatkany nos. I skoro wchodzę w drugi trymestr to apetyt powrócił...nie ma mdłości! Cudownie ale tycie sie zacznie!
 
No tak myślę, że to jeszcze nie czas na odczucie ruchów bobasa, ale cokolwiek to było muszę wam powiedzieć, że w dziwny sposób sprawiło, że ciąża staje coraz bardziej realna dla głowy [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, na problemy w toalecie spróbujcie pić siemię lniane. Ja akurat zaczęłam teraz stosować na nadkwasotę, ale inne skutki też przy jego stosowaniu występują ;-)
 
Albo chia, zasada działania ta sama co siemię. Na mnie nie działa ale wczytaj pl jabłka i dziś efekt jakiś jest. Także chyba będę musiała się przemóc.
 
Ooo, super :) A jak taka panna na nowe Maleństwa? Mój 16-latek naprawdę ok, choć Martynka zdecydowanie bardziej się cieszy :)
Sylwer Wiktoria jest zachwycona, kocha dzieci. Zawsze marzyła jej się rodzeństwo i długo na nie czekała ;) Natomiast Dorian też chce żeby już wyszły z brzuszka ale mają być chłopcy bo jak dziewczyny to mogą w nim zostać ;)
 
Hej dziewczyny z rana :) . Bulkasia widze , że Twój synek ma takie samo podejście co mój brat miał kiedyś . Jak moja mama była 4 raz w ciąży stwierdził , że jak znowu będzie dziewczynka to sie wyprowadza z domu ;D . Ja dzisiaj mam wizyte na 13 u nowego gina , może u niego będzie mi dane zobaczyć maluszka :) . Dzisiaj też odbieram wyniki badań i się stresuje już :/ . Po pierwsze boje się złych wyników , tym bardziej że moja nerka już zaczyna pokazywać focha ;/ a wizyty sie obawiam bo mam lęk że maleństwu serduszko staneło :(
 
reklama
Do góry