reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Iza Maziajka ja też mam w środę usg na 15:50 ale pewnie wejdę później bo zawsze są opóźnienia. Juz nie mogę się doczekać :-)
Hajmal co u ciebie?
Marta trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i beta była wysoka.
Witam nowe mamusie :-)
Czytam was cały czas ale gorzej z pisaniem przy dwójce małych szkrabów :-)
 
reklama
Tymuniek zaraz zerkne.

Maziajka zdjelas suwak?

Hajmal co z Tobą pisz proszę.

Marta kciuki za betę!
Mlodamama myślę, że możesz być pewna a ile tych testów zrobiłaś?
 
Maziajka , Iza trzymam kciuki za wizytę na pewno będą już biły silne serduszka

Witam nowe mamy ;)
Młoda mama opinia lekarska ważna ale wiesz co natura nie raz płata te dobre figle i trzymam kciuki żeby u Ciebie tak było :)

Hajmal ciesze się ze nie krwawisz ale daj znać co i jak? Znasz przyczynę krwawienia

Tymuniek ja biorę to i to. Duphaston 2x1 , luteina 2x1 dopochwowo
 
Maziajka na również widzę 6+1. od rana zresztą.
Dopiero zjadlam sniadanie.. bigos..

Karoo super, że znalazłaś takiego lekarza! a masz wykupiony dkdatkowy pakiet? koleżanka takowy miała i dzięki temu opieka lepsza i wszystko w cenie. przykro słyszeć, że takie przeżycie miałaś.. Tule z powodu syneczka, bo jesteśmy obie po takiej stracie.. Teraz będzie na pewno dobrze, tak trzeba myśleć bo zadreczanienic tu nie da. myślę, że po przejściach tego typu inaczej tez spogląda się na ciążę..

Justys zdrowka zycze!

Misia, jak zaszłam w ciaze z synem, myslalam ze test jakiś felerny i smiejcie się lub nie, kazalam mężowi sikac ahaha. do tego dowiedziałam się dopiero 2 tyg po spoznionej @. bo wymiotowalam jak szalona. udało się po 7 latach, wiec miałam prawo niedowierzac. takie ciaze to megaaaa zaskoczenie.
Obecna również.. Bo już w 3 cyklu po porodzke coreczki..

Marta a jak test ciążowy teraz wychodzi?? mlcniejszy czy błędnie?
7 lat przerwy ? to tak jak u mnie ... i śmiejcie się lub nie - ale wpadłam jak gówniara... przyznaję- nie planowałiśmy drugiego dziecka , a ja dodatkowo leczylam się na przedwcześnie starzejące się jajniki i pcos... i proszę ....

Aż przykro czytać takie rzeczy. Dziewczyny jestescie mega dzielne. Naprawde. Ja 2 lata temu poronilam w 10 tyg ustalo tętno też nie wiadomo z jakich przyczyn. Lekarze mowią ze tak czasami bywa Trzeba zyc dalej moze tym razem bedziemy mialy wiecej szczescia[emoji4]
U Nas tez leniwie, obiadek u mamy[emoji5]Dziewczyny mam pytanie czy Wy cwiczycie?? Ja zawsze biegalam i teraz nie wiem czy można choć troche sie poruszac??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie z tymi ćwiczeniami to też mam problem... ja zagorzała fanka siłowni - biegająca i ćwicząca przynajmniej 4 razy na tydzioeń ,,, a tu teraz się nie da... zaraz mnie mdli... a jak już dowiedzialam się o ciąży to w ogole się trochę boje, zwłaszcza ze brzuch nadal pobolewa jak na @

Serdecznmie witam nowe mamusie
Justyś1985
agilka
misia12
kejtsi :)

jeśli ktorąś minęlam rownież witam :)

Hamal jak u Ciebie ???

Marta mam nadzieję , ze jednak będzie ok :)

A ja w pracy siedzę ... i taak sobie myslę jak to wszystko będzie... W mojej /naszej obecnej sytuacji sobie tego wszystkiego nie wyobrazam i wczoraj przeryczalam cały dzień...
To nie jest tak ,że się nie cieszę... po prostu się boję.... i chyba toa obawa blokuje moją radość.. :unsure:
 
reklama
Zonagraja ciesz się z niespodzianki, poprostu się ciesz a reszta się ułoży.
Kotek na pewno nie pomyliłaś wartości? dobrze wipisałaś? nie chcę Cię stresować, ale jeśli tak to jest maleńki wzrost :/
 
Do góry